Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hemen sevinmek istemiyorum ama ikinci çizgi görmek bana da nasip olcakmış demekki..
inşallah doğrudur..
RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH...
İNANIN HER GECE MERYEM SURESİNİ OKURKEN
KENDİMDEN ÖNCE HEP SİZE DUA ETTİM...
RABBİM EN KISA ZAMANDA HAYIRLI EVLATLAR VERSİN...
KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN DEDİM...
BANA DA SİZLER DUA EDİN OLUR MU ?

canım benim için rahat olsun hepimiz çok çok dualar ediyoruz sana bak rabbim kabul etti senin de bizimde dualarımızı allahım hayırlısı ile doğmasını annesinin kucağında olmasını nasip etsin inş. nasıl sevindim bilemezsin ben emin gibi bişeyim artık sende bize çok dua et olurmu balım ... şeyyy hamilelerin duası çok makbuldurda:KK49: :):)

Allah gönlüne göre versin inşallah oflu,beklemenin ne olduğunu bizlerden daha iyi kim bilebilir ki?Hiç değilse sen artık kavuşmak için gün sayacaklardan ol da bize de dua edersin.

hep dualarımdasınız canım kardeşlerim...
ama bakın meryem suresini 41 gün okuyun...
ben bu surenin faziletine inanıyorum...
RABBİM hçbir kulunun duasını geri çevirmezmiş..
yeter ki biz el açalım:nazar::nazar::nazar:

ewet tatlım gerçekten öle meryem süresi çok faziletli bi süre bende başlayacam nasipse okumaya

Ama 41 gün okumak mümkün değil ki adet günlerinde nasıl yapacaz ara mı verecez okumaya

canım benim için rahat olsun hepimiz çok çok dualar ediyoruz sana bak rabbim kabul etti senin de bizimde dualarımızı allahım hayırlısı ile doğmasını annesinin kucağında olmasını nasip etsin inş. nasıl sevindim bilemezsin ben emin gibi bişeyim artık sende bize çok dua et olurmu balım ... şeyyy hamilelerin duası çok makbuldurda:KK49: :):)
İNŞALLAH en kısa zamanda kavuşacaksınız...
ben buna inanıyorum..
eğer gerçekten hamilysem de
değilsem de...
ben hepinize dua ediyorum...:nazar:

Ama 41 gün okumak mümkün değil ki adet günlerinde nasıl yapacaz ara mı verecez okumaya

başkasına okutturun bırakmayın...
ben bazı sebeplerden dolayı 2 gün okuyamadım
ama gerisi okudum...
ama tabiki 41 güne tamamlıcam....
34. günüm bugün..

İNŞALLAH en kısa zamanda kavuşacaksınız...
ben buna inanıyorum..
eğer gerçekten hamilysem de
değilsem de...
ben hepinize dua ediyorum...:nazar:

allah razı olsun balım bende sana ve bütün arkadaşlarıma çok çok dua ediyorum rabbim hepimizin yüzünü güldürür inş...

Slm kızlaar, ofluu umarım hamilesindir canımcım.
Avatarları görünce minikgelinle hamilesiniz sandım, inşaAllah bebişler gelir.
Bende meryem suresi okuyorum, zaten kuran öğreniyorum oda talim oluyor bana, bugün 9. gün.
Kızlar meryem suresinde secde ayeti var, onuda yapmayı unutmayın...

Bende meryem suresi okuyorum, zaten kuran öğreniyorum oda talim oluyor bana, bugün 9. gün.

aaa ewet bak doğru sağol cnm

ayyyy kızlarrr bende okuyayım ozaman:KK16: Allah hepimizin dualarını kabul etsinnn:KK16:

ayyyy kızlarrr bende okuyayım ozaman:KK16: Allah hepimizin dualarını kabul etsinnn:KK16:

kızlar bence hepimiz okuyalım ve birbirimize dualar edelim rabbim insanın kendi duasından çok din kardeşinin ona yaptığı duasını kabul edermiş belki birbirimize vesile oluruz he bu akşam başlayalım tamam mı

KIZLAR ENTERESAN Bİ BİLGİ...

Işığın gücü
Belki şaşırtıcı ama uyuduğunuz odadaki ışığın doğurganlık üzerinde etkisi var. Yapılan araştırmalar ışık açık yatanların, kapalı yatanlara oranla hamile kalma şansının daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor. Bu nedenle hamile kalmak istediğiniz dönemde birkaç gün ışıklar açık yatmanız gerekebilir.

Amin canım...

kızlar bence hepimiz okuyalım ve birbirimize dualar edelim rabbim insanın kendi duasından çok din kardeşinin ona yaptığı duasını kabul edermiş belki birbirimize vesile oluruz he bu akşam başlayalım tamam mı

Ben aklıma geldikçe söylüyorum, sonra isteyen herkese diyorum dualarımda.
Ama ismen dua etmek daha iyiymiş...

Hamile kalmanın kolay yolları

• Adet görmeden iki gün önce cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
• Spermler 24 saate kadar canlı kalabilir. Bu nedenle aynı gün içinde birden fazla cinsel ilişkiye girmeye çalışın.
• Cinsel ilişkiden önce sıcak bir duş almak hamile kalmanızı engeller çünkü spermlerin tembelleşmesine neden olur.
• Hamile kalmak sanıldığı kadar kolay değildir özellikle 35 yaşın üzerindeki kadınların hamile kalması altı aydan uzun bir zaman alabilir.

Amin canım...

Ben aklıma geldikçe söylüyorum, sonra isteyen herkese diyorum dualarımda.
Ama ismen dua etmek daha iyiymiş...

ewet cnm bende her duamda bütün arkadaşlarıma dua ediyorum isimlerini bilmiyorum ama nick isimlerini söleyip dua ediyorum:):):) farkedermi bilmem:)

Hamile kalmanın kolay yolları

• Adet görmeden iki gün önce cinsel ilişkiye girebilirsiniz.
• Spermler 24 saate kadar canlı kalabilir. Bu nedenle aynı gün içinde birden fazla cinsel ilişkiye girmeye çalışın.
• Cinsel ilişkiden önce sıcak bir duş almak hamile kalmanızı engeller çünkü spermlerin tembelleşmesine neden olur.
• Hamile kalmak sanıldığı kadar kolay değildir özellikle 35 yaşın üzerindeki kadınların hamile kalması altı aydan uzun bir zaman alabilir.

Bu havada soğuk suylamı duş alıcaz yani yaa...
Bugn doktora gittim gencecik kadınların 4-5 çocuğu var, sorun onlardamı bizdemi anlamadım valla :KK43:(

Bu havada soğuk suylamı duş alıcaz yani yaa...
Bugn doktora gittim gencecik kadınların 4-5 çocuğu var, sorun onlardamı bizdemi anlamadım valla :KK43:(

nasip kısmet meselesi be tatlım rabbimin bileceği iş yani... yok tatlım soğuk suyla duş almayacaksında burda sıcaktan kasıt aşırı sıcak olmucak yani ılık olcak anladın

nasip kısmet meselesi be tatlım rabbimin bileceği iş yani... yok tatlım soğuk suyla duş almayacaksında burda sıcaktan kasıt aşırı sıcak olmucak yani ılık olcak anladın

Ayy bence çok sıcakla alırım aksine, neyse bundan sonra öyle deneyeyim...

X