Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yaaa işte bendede bu belirtiler varya minikgelin of

burdada çok belli değil cnm silik baya ama bence telefondan falan kaynaklanıyo gerçek hali daha belirgindir herhalde ışık falan etkiler çünkü ...

Oflucum sen görüyorsan rahatla bencede ... Hayırlısıyla bebişin geliyor inşallah... Sıkıntı yapma artık

Benimde adetim c.tesi 1 hafta aldı inşallah gelmez ya... Allahım inşallah bu ay umudum kırılmaz.. :26::26:kasıklarımdaki batma hala geçmedi hafifte ağrı oluyor arasıra ve belim felaket ağrıdı dün... Göğüslerim hala şiş ve acıyor..uçları biraz koyulaşmış :26::26:
Sizce varmıdır birşeyler... çok sabırsızlanıyorum kandan test versem çıkarmı acaba

haftaya cumartesimi tatlım senin bat... benimde haftaya pazar günü ve bendede aynı şikayetler var

Offfllllluuuuuuuu gördüüümmm çizginiiiii oleeyyyyyy silik milik görünüyo ama olmasa silikte görünmezzz... bebiş geliyorr inşallahhhhh..

buarada herkese günaydııınnnn... mutlu bigün olur inşallah hepimiz için kızlarrrr

haftaya cumartesimi tatlım senin bat... Benimde haftaya pazar günü ve bendede aynı şikayetler var

ya ben çok sabırsızlanıyorum... Napıcaz..tatlım senin içine doğuyor mu bişeyler ? Bana sanki hamileymişim gibi doğuyor
bide düşünüyorum belki istediğim için böle doğuyor olabilir diyorum...
günler geçmek bilmiyor ya....

Offfllllluuuuuuuu gördüüümmm çizginiiiii oleeyyyyyy silik milik görünüyo ama olmasa silikte görünmezzz... bebiş geliyorr inşallahhhhh..
heycanlandım kızlarr gerçekten...
stres yokkkkk :)))))))))))))

burdada silik olarak gözüküyo tatlımda çok stres yapıyosun akışına bırak bence tadını çıkar yani takma bukadar bebiş...

yapmıyorum kız tamam kızmaaa :)))
inşallah doğru çıkar... :)

kız sen hala ikna olmadınmı 2. çizgi olduğuna..
herkes gördü var işte rahat olartık..
stres bebeğe zarar bak :)
hayırlı olsun eminim bikaç gün içinde dahada belirgin olacak sende bu kuruntudan kurtulacaksın...
sonra hamişiiiimmmm diye konua açarsın buraya bizde daha çok seviniriz.......

heycanlandım kızlarr gerçekten...
stres yokkkkk :)))))))))))))

yapmıyorum kız tamam kızmaaa :)))
inşallah doğru çıkar... :)

bence doğru bebeğim yerinde olsam mutluluğumun tadını çıkarırdım kızzzzz oleyyyyyyyyyyyyyy:):)

canım ben ikna oldum teste uzaktan bile o kadar rahat görünüyo ki..
arkadaşlara da göstermek istedim...
belki kan testine giderim dua edin olur mu...
1.5 yıldır bekliyorummm :26:

bence doğru bebeğim yerinde olsam mutluluğumun tadını çıkarırdım kızzzzz oleyyyyyyyyyyyyyy:):)

hemen sevinmek istemiyorum ama ikinci çizgi görmek bana da nasip olcakmış demekki..
inşallah doğrudur..
RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH...
İNANIN HER GECE MERYEM SURESİNİ OKURKEN
KENDİMDEN ÖNCE HEP SİZE DUA ETTİM...
RABBİM EN KISA ZAMANDA HAYIRLI EVLATLAR VERSİN...
KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN DEDİM...
BANA DA SİZLER DUA EDİN OLUR MU ?

canım ben ikna oldum teste uzaktan bile o kadar rahat görünüyo ki..
arkadaşlara da göstermek istedim...
belki kan testine giderim dua edin olur mu...
1.5 yıldır bekliyorummm :26:

Allah gönlüne göre versin inşallah oflu,beklemenin ne olduğunu bizlerden daha iyi kim bilebilir ki?Hiç değilse sen artık kavuşmak için gün sayacaklardan ol da bize de dua edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…