Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hadi hayırlısı olsun oflu allahın izniyle hamişsin sen .........

bence ölesin bebeğimmmmm :):) 2 gün snr dahada belli olur hadi şimdiden hayırlı olsun cnm bnm:)

bakalım 2 gün sabredebilecek miyimm...
bakalım kaynanamla giderim tek göndermez benimki..
o giderse bende giderim kana...
off ALLAHIM NE OLUR GELMİŞ OLSUN BEBEĞİM...

kızlar ben yatıyorum, biraz uyuyayım bari, 5te işbaşı yapacağım offfff size iyi muhabbetler, ben yine fırsat buldukça kaçarım yanınıza :)
oflucum, inşallah gözlerimiz bizi yanıltmıyordur, ama ben gördüm o çizgiyi yaa :) şimdiden hayırlı olsun, inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına aldığın günleri görürsün...

istersen yarın bi tekrar yap cnm 2 gün geçmesi şart değil çünkü her dakika yükseliyo kanındaki hormon eğer hamişsen yarın dahada belli olur

iyi uykular canım....
Inşallah öyledir...
Ya ilk başta sadece bi çizgi gözüküyodu...
şimdi ise baya belli oluyo
hayal gibi sanki..
Ama görünüyo
istersen yarın bi tekrar yap cnm 2 gün geçmesi şart değil çünkü her dakika yükseliyo kanındaki hormon eğer hamişsen yarın dahada belli olur

ikna edebilirsem belki kana giderim
off ümitlenmek istemiyorum :26:

oflu sana tavsıyem 2 gun daha bekle ve ona gore kana gıt eger degerın dusuk cıkarsa budefada yukselecekmı dusecekmı korkusu yasarsın kı ınsna suan yasadıgından daha kotu bır duygu bence sabret...

haklısın canım bakalım sağlık ocağı falan yapacak mı bi araştırıcam

sağlık ocakları yapmıyo die biliyorum tatlım ben ... araştırmıştımda sadece idrar testi yapıyolar kan testini hastanede yapıyolar ben özelde yaptırmıştım bedavadan 17 lira bayıldım

evde farklı marka testın varmı cnm yarın sabahta onunla bak ıstersen bırde ama dedıgım gıbı ben ılk koydugun fotoda cok net sılık cızgıyı gorebıldım kı sen daha net goruyosundur bırde eskı testlerını hatırlamaya calıs arada fark mutlaka vardır

oflu sana tavsıyem 2 gun daha bekle ve ona gore kana gıt eger degerın dusuk cıkarsa budefada yukselecekmı dusecekmı korkusu yasarsın kı ınsna suan yasadıgından daha kotu bır duygu bence sabret...
off haklısın hapsuuu
sağlık ocakları yapmıyo die biliyorum tatlım ben ... Araştırmıştımda sadece idrar testi yapıyolar kan testini hastanede yapıyolar ben özelde yaptırmıştım bedavadan 17 lira bayıldım
bakalım artık ne yapacaz....

dağlar kadar fark var diyebilirim

dağlar kadar fark var diyebilirim[/QUOTE]

dağlar kadar fark varsa o zaman belli bişe tatlım bence sevinmeye başla sen

tatlım uzaktan çekme tam tepesinden çekki görebilelim tatlım böle belli olmuyo

gölgede belli oluyo öyle bi bak ışık gelince gözükmüyo..
ben testte çok rahat görüyorum ama telden geçince kayboluyo çizgi..

sen görüyosan sorun yok tatlım en silik çizgi bile hamilelik anlamına geliyo şimdi araştırdım..

off haklısın hapsuuu

bakalım artık ne yapacaz....

dağlar kadar fark var diyebilirim

o zaman hayırlısı ile hamilesin canımmmm :)bu yüzden stresss yokk sıkıntı yokkk mevlam ne eylerse güzel eylermişş gonlune gore versın inşallahhh eeee ayagını sürü bari millet peşinden gelsin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…