Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Negatifumudum aralık ayına hoş ınsanda umudum yok. Oflu bacim 2gun daha dur bidaha test yap cok sevindin bacim 2 gün sonraya baya belirgin olur ins ikinci ciZgi hAyirli olsun bebeğin

sıkma cnm tatlı canını rabbim bi dahaki ay nasip eder inş

görünmüyo sanırım

teste görünüyo ama benim mi gözlerim bozuk anlamadım :26::26:

kızlar ben bugün doktora gidiyorum inanılmaz sancım var yumurtalıklarımda şüphe düştü içime dua edin bana canlar yaa başka bişe çıkmasın

canım gunaydın yıne acelecı davranmıssın. 2 gun sonra tekrar yap cızgı varsa bırazdaha belırgınlesıır :) guzel haberlerını beklıyoruz
beklemek çok zoor geliyo yaa en erken 22de gelmesi lazımdı ((

günaydınnn canlarrr ben geldim herkese kocaman merhaba oflu işler nsl gidiyo cnm
iii sayılır canım seni sormalı....

tatlım içimden bi ses hamişsin diyo heee 2. çizginin silik olması bile pozitif demek ama sen bi adet gününde yap o zaman belirginleşir
bide ben inansammm offfff

Negatifumudum aralık ayına hoş ınsanda umudum yok. Oflu bacim 2gun daha dur bidaha test yap cok sevindin bacim 2 gün sonraya baya belirgin olur ins ikinci ciZgi hAyirli olsun bebeğin
kuzu iyi baktın mı silik falan bişeyler yok mu

canım ıyıce bakınca sılık bır cızgı varmıs gıbı gozukuyo 2 gun sonra tekrarla bebıs varsa mutlaka bırazcık daha belırgınlesır :)

testte daha belirgin ama ancak telde bu kadar göründü sanki..:26:

valla umutlandırmak istemem ama ben görüyorum 2. çizgiyi
tamam hafif çıkmış biraz ama görünüyo işte....
tekrar bi dene istersen 2-3 gün sonra..
şimdiden hayırlı olsun

valla umutlandırmak istemem ama ben görüyorum 2. çizgiyi
tamam hafif çıkmış biraz ama görünüyo işte....
tekrar bi dene istersen 2-3 gün sonra..
şimdiden hayırlı olsun

testte daha iyi görünüyo gibi off bi çekebilsemm....
umutlansam mı ben hiç bu kadar koyu görmemiştim

vallla bnm durumlar vahim oflu yaaa çok sancım var hem belime vuruyo hem kasığıma... kasılıyo çok kötü doktora gidecem işte öğleden snr ne var ne yok yaptıracam testleri falan

bebeğim sen sevin bence bak güzel haberler vereceksin bize orda cidden çizgi var 2 gün snr dahada belirgin olur inş senin mutlu haberini alırım yaaa
cidden var mı merak ediyorum bende zaten offf offfffff
daha 7 gün var cnm ya hiç böle olmamıştı 10 gün önceden başladı sancılarım allah hayırlara vesile eder inş kist falan olaylarından çok korkuyorum bugün gidecem bakayım ne dicek

bazen adet sacıları on gün önceden başlar...
bişey olduğunu sanmıyorum ben canım..
ama gitmek istiyorsan git...

cidden var mı merak ediyorum bende zaten offf offfffff

bazen adet sacıları on gün önceden başlar...
bişey olduğunu sanmıyorum ben canım..
ama gitmek istiyorsan git...

bi gidiyim cnm da içim rahatlasın en azından dün gecede midem çok bulandı ama bebeğe yorupta umutlanmak istemiyuorum çünkü snr hayal kırıklığı çok kötü oluyo .. çok kasılmalarım var doktor bi baksın bakayım ne dicek

günaydın kızlar

oflu cnm tebrikler hamişsin.....bende 2.çizgiyi gördüm...silik milik 2.cizgi burdayım diye bağırıyor...... yarın falan bir kan testi yaptırabilirsin.

tatlım ben görüyorum valla çok silik bi çizgi net bakınca anlaşılıyo ki bu burda öle sen gerçeğine daha belli diyosun bence var bişeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…