Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

evet bzde gün aşırı yapıyruz ama bnmm pko oldğu için blli olmuoyo ama 2 ay tam zamnlı 1 ay gecıkmlı oluyrum dyeblyrum gecen ay gecıktı 13 ağustos 11 eylül 25 kasım

hmm seninki baya gecikmeli oluyomuş tatlım o zaman şöle takip ediceksin adetinin 12. 14. ve 16. günlerinde kasık ağrısı göğüs hassasiyeti akıntı bel ağrısı vb belirtiler oluyomu die gözlemliceksin adetten sonra ortaya çıkan bu belirtiler yumurtlama gününde olduğunu gösterir tatlım işte o senin altın günlerin oluyo :) ilişki kaçınılmaz yani

Düşünsene eve gelen misafirler filan bakacak duvara.. Aaa gorgusuz gibi ne asmış duvara dicek..:KK1: Tabii benim cevap hazır.. E siz soruyodunuz ya cocuk yok mü diye.. E iste kanıtı.. Vaaar:KK9::KK9: ayy İnan tatlım ben isim gereği resmi kurumlara çok girip çıkan biriyim.. Oralarda masa bası is yapan memeurlar olur ya hani bilirsin.. Onlar bile soruyor artık cocuk yok mü diye:KK9: aslında 3 aydır deniyoruz cocuk için ama ben sanki yıllar olmuş gibi hissediyorum bu kısa zaman icinde..

haha valla matrak birisin cnm yaaa... ya ben o insanlara şaşıyorum zaten ben evlendiğimde daha bi ay bile olmamıştı hemen sormaya başladılar çocuk yokmu olmuyomu düşünmüyomusunuz ya sizene kardeşim olsa ben sölerim zaten çocuk bu yani şiparişle gelmiyoki ama anlat anlatabilirsen bu insanlara o yüzden hiç birini takmıcaksın daha düşünmüyoruz diceksin geçiceksin:)

kızlar benım umudum aralık ayına kaldı ama gecen 28 de oldum bu ay dun yanı 19 oldum ve cokk az az gelıyo sımdı bıtakı bat ne zman benım :KK43::-)47::KK43:

kızlar ben ilk defa dün denedim uyumaya çalışırken karnıma hafif hafif agrılar girdi sonra akıntı olacağını hissettim ve wc ye gittim tabi ne varsa çıktı baya baya akıntı bugünde baş ağrısından ve baş dönmesinde duramıyorum anormal birşeyler mi var acaba ?

kızlar bugun regl olmadan gecırdıgım ucuncu gundu.... napıcam ben .....bugun yapmadım test......

senınle aynı gıdıyoruz canım daha öncekı msjnada cvp yazmıştım benımde 3 gun geçtı ama cesaret edemıyorum bır turlü inşallah ıkımız içinde hayırlı haberler alırız canım :KK16:

kızlar benım umudum aralık ayına kaldı ama gecen 28 de oldum bu ay dun yanı 19 oldum ve cokk az az gelıyo sımdı bıtakı bat ne zman benım :KK43::-)47::KK43:

tatlım 8 gün önce olmuşsun normalde oluyomuydu böle yani belki yerleşme kanamasıdır belki kesilir sen adet kanaması sanıyosundur ama tabi en fazla 2 gün sürmesi lazım eğer fazla sürerse adettir.. bi dahaki adet tarihini 19 u die hesaplıcan mecburen tatlım herhalde öledir

uzun bi aradan sonra kaynanam ve görümcem artık bi bebek yap sevelimmm dedii bende he inşşşşşş dedimm..anladılar çalışmada bulundugumuzu ondan ısrar etmediler.. normalde yok derdimmmm daha var vakti derdim:)

kızlar ben ilk defa dün denedim uyumaya çalışırken karnıma hafif hafif agrılar girdi sonra akıntı olacağını hissettim ve wc ye gittim tabi ne varsa çıktı baya baya akıntı bugünde baş ağrısından ve baş dönmesinde duramıyorum anormal birşeyler mi var acaba ?

cnm ilk defa dün denedim derken ?? korunmasız ilişkiyi mi dün denedin eğer öleyse bu kadar erken bi belirti olmaz bnm bildiğim

senınle aynı gıdıyoruz canım daha öncekı msjnada cvp yazmıştım benımde 3 gun geçtı ama cesaret edemıyorum bır turlü inşallah ıkımız içinde hayırlı haberler alırız canım :KK16:

bence ikinizde yarın yapın test ve bize güzel haberler verin kızlar:)

tatlım 8 gün önce olmuşsun normalde oluyomuydu böle yani belki yerleşme kanamasıdır belki kesilir sen adet kanaması sanıyosundur ama tabi en fazla 2 gün sürmesi lazım eğer fazla sürerse adettir.. bi dahaki adet tarihini 19 u die hesaplıcan mecburen tatlım herhalde öledir

cnm hıc bu kadar erken olmamıstım hatta hıc erken olmadım kıme sorsam yerlesme kanaması dıyo dun sadece leke vardı bugun bırazcık gelmıs sımdı yarın da bekleyem doktora gıdeyımmı

cok zor konularmış....

bebek konusumu:KK43:
bende çok klay bşy diye bilirdim ama cidden çok zormuş.. 1 sene korundum kondomla.. iki kere kondom yırtıldı diye gittim ertesi gün hapı aldım hamile kalmayayım diye.. düşünki ben okdr korkuyordum hemen hamile kalındıgından..ama yalannnnnnnnnnnnn bilsem hiç korunmazdım evlendigim zaman...

uzun bi aradan sonra kaynanam ve görümcem artık bi bebek yap sevelimmm dedii bende he inşşşşşş dedimm..anladılar çalışmada bulundugumuzu ondan ısrar etmediler.. normalde yok derdimmmm daha var vakti derdim:)

haha anlasınlar anlasınlar rabbim nasip eder inş en yakın zamanda tatlım onlarda sever bebişi:)

kızlar 3 gün gecikip nsl test yapmadınız keşke bende siizn giibi sabredebisem.. adete 4 gün kalayaptım negatifti.. salı günü adet günüm ogun sabah yapcam inş.. hatta yaırn sabah yapasım varda firenliyorum kendimi:)

haha anlasınlar anlasınlar rabbim nasip eder inş en yakın zamanda tatlım onlarda sever bebişi:)

ay inş cnm zaten dogursam kaynanam bakcak akşama kdr... akşamda ben:)dogursam rahat ederim baya görümcem kaynanam varrrr ama hamile kalamadım 4 aydır... acaba nden soru yokken insan hamile kalamz..(kısmet nasip biliyorum ama neden diyede soramadan alıkoyamıyorum kendimi)

cnm hıc bu kadar erken olmamıstım hatta hıc erken olmadım kıme sorsam yerlesme kanaması dıyo dun sadece leke vardı bugun bırazcık gelmıs sımdı yarın da bekleyem doktora gıdeyımmı

tatlım hiç olmadıysa o zaman büyük ihtimal yerleşme kanaması yada adet öncesi lekelenmedir. eğer yarında devam eder sonra kesilirse test yap derim ben çünkü bu kanamadan sonra hcg üretiliyo yani testte hamileysen çıkar hemen

bu canım

X