Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım sakın test yapma.. daha 8 gün var. şu anda tesr tapsan bile çıkacagını sanmıyorum.. biliyorum bende dayanamıyorum ama düşünmemeye çalış. eger tek çizgi görürsen 8 gün boyunca moralin bozuk gezersin... belirtilerin güzel...

eşimden testleri saklamasını, istesem de vermemesini isteyeceğim sanırım :KK43: senin ne kadar var bata?

Ayyy.. Kızlar yapmayın böle.. Topic i hüzün basmış walla..:KK43:( beni de huzunlendireceksiniz.. Zaten sabah beri ağlamakli moddayim.. Biliyorum zor günler atlatmissiniz allahım sabır vermiş ki dayanabilmissniz. Ama yapmayın böle gecmisi okuyarakbdaha çok üzmeyin kendinizi..:KK43::KK43:

offf offf ilk 2 ayı nerdeyse hergün ağlayarak geçirdim ama şimdi iyiyim çok şükür yeniden umut var içimde :KK16: ama hala sindirmiş değiilim benimle hamile olan okadar çok arkadaşım vardıki Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin hepsinin de oğlu olacakmış :) içlerinden bi bana vurdu kötü talihhh :KK43: yapacak bişey yok ama... önümüze bakacaz artık yeni umutlarrrrrr :KK16::KK16:

ağlayasım var benim yaaa :KK43:

Tatlım yapma böyle yaa.. Nerede çalışıyorsun sen bu saatlere kadar..hem bak ne guZel vakit geçiriyorsun.. Boş boş beklesen hiç gecmezdi vakit.. Daha 8 gunün varmış.. Sakın yapma test adet gunüne kadar. Bak bugün benim adet gunüm ne gelen var ne giden.. Ama test yaptım tabi ki negatif.. İnsan bu durumda düşünüyor neden gelmedi öyleyse kırmızı,ar.. Madem hamile değilim gelsin de bitsin bu stres.. Yani demem o ki.. Adet gunüne kadar bekle öyle yap bence..

kızlar bende camasır suyu testi yaptım köpürdü ve çok hetycanlandımm yapan varmı dogru çıkıyomu çok umutlandımmm :21::21::21:
acaba hamişmiyim dite bu ayda olmassa bırakıcam zatennn:KK50:

bende geçen bi arkadaş sizde yapın bakalım sonuç ne olacak demişti ogünlerde yapmaya fırsat bulamaım bugün yaptım köpürdü ama benim adetim en erken 28 kasım engeç 2 aralık onun için hamilelik beklentim yok şimdi buna ragmen köpürdü bence bunu birde adet olan biri denesin bakalım onlarda ne olacak kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar sesimi duyun lütfeeeeeeeeeeeen denermisiniz arkadaşlar

offf offf ilk 2 ayı nerdeyse hergün ağlayarak geçirdim ama şimdi iyiyim çok şükür yeniden umut var içimde :KK16: ama hala sindirmiş değiilim benimle hamile olan okadar çok arkadaşım vardıki Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin hepsinin de oğlu olacakmış :) içlerinden bi bana vurdu kötü talihhh :KK43: yapacak bişey yok ama... önümüze bakacaz artık yeni umutlarrrrrr :KK16::KK16:

İnşallah canım benim.. Hayırlısı boyleymis demek ki.. zamanı gunü değilmiş demek senin bebis için erkenmis.. Öyle düşünmek gerek.. Her serde bı hayır vardır derler yaa.. Dediğin gibi.. Yeni umutlar seninle olsun inşallah..

bende geçen bi arkadaş sizde yapın bakalım sonuç ne olacak demişti ogünlerde yapmaya fırsat bulamaım bugün yaptım köpürdü ama benim adetim en erken 28 kasım engeç 2 aralık onun için hamilelik beklentim yok şimdi buna ragmen köpürdü bence bunu birde adet olan biri denesin bakalım onlarda ne olacak kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar sesimi duyun lütfeeeeeeeeeeeen denermisiniz arkadaşlar

denemeye denerim arkadaşımda nasıl oluyor o bi anlatın bakiimm :)) ben adetliyim şuan :KK53:

kızlar klomen tedavisi görüyrm.adetime bi gün var.test yaptım negatif.sizce sonra çıkar mı.çok mutsuzum

İnşallah canım benim.. Hayırlısı boyleymis demek ki.. zamanı gunü değilmiş demek senin bebis için erkenmis.. Öyle düşünmek gerek.. Her serde bı hayır vardır derler yaa.. Dediğin gibi.. Yeni umutlar seninle olsun inşallah..

sağol canım öyle düşünmeye çalışıyorum bende annemde demişti her şerin altında bi hayır vardır diye... inşallah hepimiz kavuşuruz meleklerimize en kısa zamanda:KK16:

denemeye denerim arkadaşımda nasıl oluyor o bi anlatın bakiimm :)) ben adetliyim şuan :KK53:

anlatıyorum canım ben şimdi şöyle yaptım burdan okuyupta anladıgım kadarıyla idrarını bi kaba yapıp üzerine çamaşırsuyu döktüm 1 kapak kadar sonra 1 dk içinde köpürdü şimdi yapabilirmisin aymerak ettim lütfeeen buarada adet günlerin demi

anlatıyorum canım ben şimdi şöyle yaptım burdan okuyupta anladıgım kadarıyla idrarını bi kaba yapıp üzerine çamaşırsuyu döktüm 1 kapak kadar sonra 1 dk içinde köpürdü şimdi yapabilirmisin aymerak ettim lütfeeen buarada adet günlerin demi

bu arada benim durumum biraz karışık bu ay yai şuan belkide hamileyimdir bu üstüne görme dedikleri şeyi yaşamışımdır belkide geçen ay

tamam canım senin için yapayım :) ay ne çatlağız yaaa neler yapıyoruz biz bebişler için :KK52: adetliyim canım evet hadi yapımda size söylerim :):):)

kimse cevap yazmıcak mı?benim 2 kürtajım var.bebeklerin kalbi durdu.onlarda adetim15 gün geçince test yapmıştım pozitifti.şimdi adetime bi gün var negatif.acaba erken mi.

Arkadaşlar size bir şey sormam lazım.Doktor bana adet söktürücü verdi ama içmek istemiyorum.17 kasımda kan testi verdim negatif çıktı ama hala görmedim;beklesem de kendiliğinden mi gelse adetim yoksa söktürücüyü içsem mi bilemedim.Fikrinizi söyler misiniz lütfen?

Neyi cevirticen canım..

canım şimdi ben yurtdışında yaşıyorum geçen ay tam kanamam oldugu gün kan testi vermiştim o ay çok net hamilelik belirtimlerim vardı kısaca yazayım şimdi normalde 1 kasımda olmam gerekirken 28 -29-3ve31 ekimde silerken kagıda leke oluyordu sonda 1dede günlük pedde leke oldu 2-3 yogun ve 4dede biraz azalarak kanamam oldu sonra 5-6sında hiç birşey olmadı sonra 7ve 8 dede yine leke oldu ve bitti ama hamilelik belirtilerim hiç geçmedi hayatımda ilk defa bukadar gögüslerim acıyor geçen hafta azalmıştı bu hafta yine acayip eşimin sarılmasına bile izin vermiyorum okadar acıyor neyse hastaneden bana bi yazı göndermişler şöyle yazıyor yazayım

unfortunately her HCG in the clinic on the 2 november was very low so pregnancy on this occasion is again very unlikely although if her period has not started in the next 2 weeks she should check another pregnancy test .
bunu anladıgım kadarıyla cevirdim ama farklı yorumlamış olabilirim bi fikrinizi alayım ne demek istemişler

kimse cevap yazmıcak mı?benim 2 kürtajım var.bebeklerin kalbi durdu.onlarda adetim15 gün geçince test yapmıştım pozitifti.şimdi adetime bi gün var negatif.acaba erken mi.

canım idrar testine göre negatif çıktı ise inanma hemen. idrar testinde adet tarihinden önce çıkmaz zaten. çok az bir ihtimalle çıkar. kan testi olsa tamam diyecem kesin hamilesin degilsin. ama idrara göre bunu demek için erken.

canım şimdi ben yurtdışında yaşıyorum geçen ay tam kanamam oldugu gün kan testi vermiştim o ay çok net hamilelik belirtimlerim vardı kısaca yazayım şimdi normalde 1 kasımda olmam gerekirken 28 -29-3ve31 ekimde silerken kagıda leke oluyordu sonda 1dede günlük pedde leke oldu 2-3 yogun ve 4dede biraz azalarak kanamam oldu sonra 5-6sında hiç birşey olmadı sonra 7ve 8 dede yine leke oldu ve bitti ama hamilelik belirtilerim hiç geçmedi hayatımda ilk defa bukadar gögüslerim acıyor geçen hafta azalmıştı bu hafta yine acayip eşimin sarılmasına bile izin vermiyorum okadar acıyor neyse hastaneden bana bi yazı göndermişler şöyle yazıyor yazayım

unfortunately her HCG in the clinic on the 2 november was very low so pregnancy on this occasion is again very unlikely although if her period has not started in the next 2 weeks she should check another pregnancy test .
bunu anladıgım kadarıyla cevirdim ama farklı yorumlamış olabilirim bi fikrinizi alayım ne demek istemişler

canım hcg değerin düşükmüş iki hafta daha adet olmazsan gel diyolar

kızlar ingilizcesi iyi olan biri şu yazı hakkındaki fikrini söyleyebilirmiiiiiiiiiiiiii

canım genelde bat geçince yapın diyorlar. battan önce dayanamayıp yapıyoruz (bende dahil) sonrada üzülüyoruz. 15 olmasa bile 2 gün geçsin tekrar yap canım

X