Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Evet hep öyle oluyor.Kafayı dağıtsan nereye kadar kaç saat dağıtırsın.Uyuyunca geri rüyana giriyor.Hiç yanlış test bize denk gelmez ki:))) hep negatif hep negatif.Gerçi Allah korusun o daha kötü be düşününce pozitif oluyo sen hamileyim diye seviniyosun sonra kan testi ve sonuç kocaman bir hayal kırıklığı.Allah göstermesin

ahh o hayaller rüyalarrr yokmu bizi dahada umutlandırıyor bende rüya görüp umutlanmıştım eşim elinde mavi yavru bir kuş tutuyor sonra bana veriyor.... bende tabi heves halade bebiştire yordum bu ay çok heveslenmicem ama oluruna bırakacam

ahhhhh ah aslında bizler de hatalıyız. evlenir evlenmez başlamıyoruz çalışmalara. korunuyoruz... ondan sonra da ne zaman tutacak diye bekliyoruz. yeni evlenenlere tavsiyem hiç korunmayın.. oluruna bırakın. çünkü ha deyince olmuyor bu iş.

Evet rüyanın hemen ertesi internetten rüya yorumlarına bakıyoruz herşeyi evlata yorumluyoruz:)

kızlarrrrrrrrrr selamm yeni hamişler var mı bakalım ?ah ah bir hamile kalsam dünyalar benim olacakkkkkkkk:)

ya şu smile ları yapıp durmayın valla kıskanıyorum benim simdi yazdığım yerde o smile lardan yok üffff derdim çok büyük dimi kızlar :))))

benim smileylerim hayla olmuyo işte.. kusura bakmayın şununda derdine bakın diyenler olabilir aranızda ama napiim takıntılıyım.. olmuyolar işte olmuyolaaaaaaaaarrrr

slm kızlar okdr kötü ishal olmuşumki sancılar ve wc ye gitmekten maffoldum... karnım kasıklarım heryerim şiddetli agrıyor ama ishal agrısı belli yani tuvallete zor koşuyorum agrı olunca...genelde hamile olanlar kabız olurmuşş bu demek oluyorki hamile deilim..salıya az kaldı offfffffffff

bende aynı şeyi düşündüm hem daha erken diyodum diye diye 3 seneyi geçirdik şimdide keşke hemen deneseydim diyorum

yaw yediklerin dokundu belkide yine niye umutsuzluğa kapılıyosun anlamıyorum yahu...
sakin ol ve sadece bekle kuşum...
moral bozmak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…