Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yarın 2 katına cıkmıs olması gerekıyor

Biraz düşük ama geç döllenme olabilir 2 gün sonra 200 un üstünde olması lazım öyle olursa korkma cnm:)

cumartesi olmaz artık bana.. düşünmemeye çalışayım bare iyice içimi kararttım dua edin olurmu

cnm geç döllenmiştir düşük gibi bşy olsa çok çok düşük bi sayı olurdu 5-10 gibi hamilesin bence vesvese etme güzel düşün gzel olsun cnmm bnm:)

cnm geç döllenmiştir düşük gibi bşy olsa çok çok düşük bi sayı olurdu 5-10 gibi hamilesin bence vesvese etme güzel düşün gzel olsun cnmm bnm:)

ohh içimii nasıl rahatlattın sana anlatamam hayırlısı diyorumm artık. çok teşekkür ederimm canımmmm

canım bende hiç erken olmamıştım şimdiye kadar ama bugün 2 gün erken oldum.. bende bebiş bekliyodum ama kısmet değilmiş :8 senin çok erken olmuş ama ya hadi benim 2 gün normalde belkide başka bişeydir

inşallah uğramazsın canım hayalkırıklığına ben uğradım bugün heveslen ama çok kaptırma kendini sonra çok üzülyo insan

ohh içimii nasıl rahatlattın sana anlatamam hayırlısı diyorumm artık. çok teşekkür ederimm canımmmm
demekki sen adetine yakın ymurtlamışsın cnm ondan düşük çıkmışş degerin.. bence keyfini çıkar cidden moral olsun diye demiyorum gerçekten böle düşünüyorum:)

slm herkeze iyi akşamlar.benide aranıza alırmısınz..benimde umudum bu ay :-(Allahım hayırlısıyla inşallah...

ıyı akşamlar kızlar....bu saate kadar regl olmadım hamdolsun.......ınsallah hamıleyımdır bende.....test yapmaya korkuyorum ne dıyorsunuz beklım dımı daha yapmım....:18:

evet bence de yapma canım. 1 gün geçsin gelmezse yaparsın hemen. biliyorum beklemek çok zor. 5 günüm var benimde bu 5 günü nasıl geçireceğim bilmiyorum. allahtan bu site varda sohbet ederken geçiyor vakit.

valla haklısın canım Allahtan bu siteyi buldumda duygularımı sizinle paylaşıyom. çünkü beni en çok sizler anlarsınız. çevreme anlattığımda acıyan gözlerle bakıyolar o yüzden anlatamıyorum onlara derdimi. çok teşekkürler arkdaşlar...

aleyna cnm bende 22 sine olcam bugun test alcaktım kendime güvenemedim hemen yaparım diye ondan pazartesi almayı düşünüyorum:)
adet olcak gibi kasıklarım agrıypr sızlıyor daha çok şişim ishal olmuşum karnım agrıyor.. peçeteyle silince çok hafif açık sarı akıntım var gögüslerimde deişiklik yok...öle işte kısaca adet belirtilerin hepside varsende durumlar ne alemde

kızlarrrrrrrr ben geldimmmmmmmmmm..............

benim kasıklarımda batmalar var sanki...
ve göğüslerim bu ay acıyolar

adet mi olacağım acaba :26:

kızlarrrrrrrr ben geldimmmmmmmmmm..............

benim kasıklarımda batmalar var sanki...
ve göğüslerim bu ay acıyolar

adet mi olacağım acaba :26:

BeLkide tam tersidir?
İnşaALLAH tam tersidir
Yani inşaALLAH hamiLesindir

bende ayın 22sinde test yapıcam :))))
benim kasıklarımda batmalar oluyo...
gögüslerimde acıyolar
hayırlısı olsun İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…