Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

allahım 04 kasımda kırmızı kart görmem inşallahhhhhhhhhhh buarada kızlar nasılsınız

insallah guzelim kismet ayni bat ikimizde cumaya kadar 7 gun var sayili gun cabuk gecer derler allahin isi bak mubarek gun insallah o mubarek gunun yuzusuhurmetine guzel bi haberle doneriz bu arada canim en az 4 gun bekle test yapmak icin insallah hamissizdir canim benim

hayirlsi canim sikma canini allah vakti saatini bilir sen icini ferah tut doktora gorun ve ne derse uygula tamami canim yinede gorusme dilegle

selam kizlar nasilsiniz bakalim bugun ayin basindaki arkadaslar aysunayy; jour; rumuzyok . heyecan lar nasil sizden tek istegim stres etmeyelim baska birseylerle yogunlastiralim belki iyi gelir

kızlar biliyorum bu konu için uygun topic değil ama istanbul anadolu yakasında doktor aruyorum. ne doktoru olduğunu sölememe gerek yok heralde. özel sigortam yok. iyi bi kadın doğumcu.. şimdiden teşekkürler ediyorum..

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
jour:...................... // 1 KAsım //
yasib2538:............... // 3 Kasım //
rumuzyok:............. // 4 Kasım //
aysegul21072008:................... // 4 Kasım //
Hapsuu:............... // 9 Kasım //
ddeerryya:............. // 10 Kasım //
deryalçın:...................// 10 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
sinhus:................// 11 Kasım //
gulisay:.................. // 12 Kasım //
ssuperisii:...................... // 15 KAsım //
parpalm:..................// 15 Kasım //
arber:......................// 16 Kasım //
UmutSunuz:.................. // 16 Kasım //
rihana:.................. // 17 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
maths:.................... // 20 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //

Istanbul Medipol Hastanesi

Adres : E-5 Harem Yolu Üzeri,
Kosuyolu/Kadiköy 34718 Istanbul
Tel : (0216) 544 66 66
Fax : (0216) 339 44 44
E-mail : info@medipol.com.tr
elimden gelen bu canim insallah faydasini gorursun bol sanslar

kızlar merhaba benimde bat 3 kasım listeye benide eklermisiniz
ekledım canım hosgeldına aramıza :)
sık sık ugra olur mu :))
çoooook teşekkür ederimmmm :)
ne demek canım benimm... umarım uğur getirir...

ofluu beni de eklermisin canım 15 kasım.. :)
ekledim bile tatım hoşgeldinn aramızaaaaa
allahım 04 kasımda kırmızı kart görmem inşallahhhhhhhhhhh buarada kızlar nasılsınız
İnşallah gelmez o batasıca kırmızılar canım :))
ben iyiyim seni sormalı tatlımmm
merhaba arkdşlr naslsınz gündüz giremiyorum bu aralar haber alamıyorum sizden... OFLU ve MİNİKGELİN canLarm nasılsınz napıyosunz :) ??
kuşuum sen nerelerdesin yaaa...
yalnız bırakmasana beni
minik gelinimin neti yok evde gelemiyo malesef...
senden ne haberler var ??
günaydın kızlar nasılsınız
GÜNAYDINNN CANIMMMMMMM :)
iyi olmaya çalısıyoruz seni sormalı

canım üzülmee....
hem neden çıkıyosun ki aramızdan...
sohbet edıyoruz diğer batı da beraber beklerizz...
üzülme her şeyin bi zamanı var :26:

sağol canımm.. ama öylesine kötü bi durum ki.. Yumurtlama gününden bi gün sonra adet olmak gibi bi durumla karşılaştım ne saçma dimi.offf oooffff

Istanbul Medipol Hastanesi

Adres : E-5 Harem Yolu Üzeri,
Kosuyolu/Kadiköy 34718 Istanbul
Tel : (0216) 544 66 66
Fax : (0216) 339 44 44
E-mail : info@medipol.com.tr
elimden gelen bu canim insallah faydasini gorursun bol sanslar

çok çok teşekkür ederim canım benimde aklımdaki hastane buydu belki başka önerisi olanda vardır die yazmıştım.. bakalım gidicem sen gittinmi gittiysen memnun kaldın mı

çok çok teşekkür ederim canım benimde aklımdaki hastane buydu belki başka önerisi olanda vardır die yazmıştım.. bakalım gidicem sen gittinmi gittiysen memnun kaldın mı

yok canim gitmedim senin icin dedigin civarlarda arastirdim internetten ama memnun olanlarda vardir bi dene bakalim memnun kalirsin ins simdiden gecmis olsu n

teşekkürler canımm uğrarımm tabiki bende gayet iyiyim gün sayıyorumm umarım beklentilerimiz hayırla son bulur

selam oflu nasılsınn ben umudum kasım ayı falan demeyenlerdenim bat 6 ile 10 kasım arası diyelim 2012 nisanda atrık benim umudum nisan yada mayıs kısmetse tabii eşim o dönem evde olursa inş.olur olmaz haziran deneriz napalımm rabbim ne zaman verirse o zaman alırız .bu arada ben siteyi fazla kullanamıyorum ya yeni üyeoldum son yazdıklarımı profilden falan bulabiliyorum kolaylıkları varsa söylermisinn canım .

neden kasım ayı değil onuda yazayım bebişim ya yılbaşından ocak subat gibi doğsun yada haziran gibi istiyorum 7 yasında kızım var o ağstosta doğdu bu bebişimde ocak sonu gibidoğsun isterimm

benim bat 7 Kasım beni de eklermisiniz arkadaşlar????

selam kizlar nasilsiniz bakalim bugun ayin basindaki arkadaslar aysunayy; jour; rumuzyok . heyecan lar nasil sizden tek istegim stres etmeyelim baska birseylerle yogunlastiralim belki iyi gelir

selam canım.. ben çok heyecanlıyım ve tek düşüncem bu malesef (

hatta bugün çıktım test alıcaktım resmi tatil olduğundan eczane kapalıydı, yarın da pazar yine kapalı.. salı günü de adet günüm...

günler geçmiyor, adet olursam üzülücem biliyorum.. ama hayırlısı napıyım.. bi de bu akşam şiddetli bi sırt ağrısı oldu.. halbuki adetimden en fazla 1 gün önce sırtım ağrır.. kesin hasta oldum dedim ama bişey yoktu.. neden 3 gün öncesinden sırtım ağrıdı anlayamadım !!!!!!!!!!!!!!!!!

selam kızlarrr :))

bişey sorcam, adetime 3 gün var yani salı günü adet olmam gerek ama bugünden sırt ağrısı oldu biraz ve sonra geçti .. normal mi?

aslında benim adet günü biraz sırt ağrım olur o kadar o da hemen geçer... 3 gün öncesi ağrı hiç olmamıştır???

bi de sizce idrar testi yapsam çıkar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…