Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

selam kizlar nasilsiniz bakalim bugun ayin basindaki arkadaslar aysunayy; jour; rumuzyok . heyecan lar nasil sizden tek istegim stres etmeyelim baska birseylerle yogunlastiralim belki iyi gelir
selam canım iyiyim çok teşekkürelr..stresim didğer aylara göre az canım kendimi yeyip bitirmiyorum en azından..hiç bir belirtim yok hamileliğe dair..pek umudum da yok ama ateşim yüksek seyrediyor hala bakaım..:KK19:
selam kızlarrr :))

bişey sorcam, adetime 3 gün var yani salı günü adet olmam gerek ama bugünden sırt ağrısı oldu biraz ve sonra geçti .. normal mi?

aslında benim adet günü biraz sırt ağrım olur o kadar o da hemen geçer... 3 gün öncesi ağrı hiç olmamıştır???

bi de sizce idrar testi yapsam çıkar mı?

canım batlarımız aynıymış..
ben test yapmayı düşünmüyorum salı hatta çarşamba gününü atlatana kadar...erken bence yapma...:KK19:
canım adetliyken sırtın ağrıyormuydu ki normalde.adetle ilgisi olduğunu sanmıyorum..

selam canım iyiyim çok teşekkürelr..stresim didğer aylara göre az canım kendimi yeyip bitirmiyorum en azından..hiç bir belirtim yok hamileliğe dair..pek umudum da yok ama ateşim yüksek seyrediyor hala bakaım..:KK19:

canım batlarımız aynıymış..
ben test yapmayı düşünmüyorum salı hatta çarşamba gününü atlatana kadar...erken bence yapma...:KK19:
canım adetliyken sırtın ağrıyormuydu ki normalde.adetle ilgisi olduğunu sanmıyorum..

selamlar, ya adet günüm biraz ağrım oluyor tabi ama hafif olur.. önceki günden başladığını hiç hatırlamıyorum, kaldı ki 3 gün önce başlasın... bugün 1 saat boyunca sırt ağrım oldu.. geçti sonra... bakalım hayırlısı..

ben sabırsızım yaaa, yarın nöbetçi eczane bulabilirsem eğer bakıcam :KK1::KK1:

selamlar, ya adet günüm biraz ağrım oluyor tabi ama hafif olur.. önceki günden başladığını hiç hatırlamıyorum, kaldı ki 3 gün önce başlasın... bugün 1 saat boyunca sırt ağrım oldu.. geçti sonra... bakalım hayırlısı..

ben sabırsızım yaaa, yarın nöbetçi eczane bulabilirsem eğer bakıcam :KK1::KK1:

hadi hayırlısı ozaman canım inşallah güzel haberlerin gelir.:KK19:inşallah çift çizgiyi görürsün ama göremezsende üzülme çünkü testi erken yapıyorsun kan testi yaptırsan sonuç kesin diyebiliriz ama idrarda değil..ben erken ölçümü çok yaptım geçen 4 ayda ve tek çizgi fobim oluştu..onu görmektnse kırmızıları görürüm daha iyi..günüm geçmeden yapmayacağım...ateş ölçümü yapıyormusun...

hadi hayırlısı ozaman canım inşallah güzel haberlerin gelir.:KK19:inşallah çift çizgiyi görürsün ama göremezsende üzülme çünkü testi erken yapıyorsun kan testi yaptırsan sonuç kesin diyebiliriz ama idrarda değil..ben erken ölçümü çok yaptım geçen 4 ayda ve tek çizgi fobim oluştu..onu görmektnse kırmızıları görürüm daha iyi..günüm geçmeden yapmayacağım...ateş ölçümü yapıyormusun...

yok canım ateş ölçümünü 3 gün önce duydum.. haberim yoktu.. son üç gün denesem bi işe yaramaz galiba, o yüzden denemedim hiç...

ben ilk kez bu ay denedim.. hayırlısı inşaallah..

rabbim hepimize nasip etsin en kısa zamanda ve sağlıkla inşaallah...

kuşuum sen nerelerdesin yaaa...
yalnız bırakmasana beni :KK43:
minik gelinimin neti yok evde gelemiyo malesef...
senden ne haberler var ?

napım cnm ya iyim bnde işte memlekete geldim her dkka pc ye oturamıyorum :) o yzden yazamıyorum size geç cevp geliyo ama napalımm.. merk etmek burda cvp yazamasamda aklım sende :) az kaldı işnlh kasım ayı umut olacak bizlree iyi habrlerini bekliyorum cnm.. bnde yumrtlama takibindeyim ama bi türlü yumurtlayamadım :KK1:

kızlarr bnide ekleyin kasım ayı listesine uyandım kötü süprizle karsılaştm:KK43::KK43::KK43:bat 30 kasım

bennnn de bat 18 kasım daha önce de yazmıştım.
ekleyim demiştin ama gözden kaçmış anlaşılan..

daha doğrusu 16 kasım diye girilmiş 18 kasım olacak.19 kasım da oğlumun doğum günü :)
süper bi doğum günü hediyesi olur kardeş haberi:emir_bebek:

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
jour:...................... // 1 KAsım //
yasib2538:............... // 3 Kasım //
rumuzyok:............. // 4 Kasım //
aklima:............... // 4 Kasım //
aysegul21072008:................... // 4 Kasım //
nermin_35:..................... // 7 Kasım //
Hapsuu:............... // 9 Kasım //
ddeerryya:............. // 10 Kasım //
deryalçın:...................// 10 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
sinhus:................// 11 Kasım //
gulisay:.................. // 12 Kasım //
ssuperisii:...................... // 15 KAsım //
parpalm:..................// 15 Kasım //
arber:......................// 18 Kasım //
UmutSunuz:.................. // 16 Kasım //
rihana:.................. // 17 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
maths:.................... // 20 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //

selam oflu nasılsınn ben umudum kasım ayı falan demeyenlerdenim bat 6 ile 10 kasım arası diyelim 2012 nisanda atrık benim umudum nisan yada mayıs kısmetse tabii eşim o dönem evde olursa inş.olur olmaz haziran deneriz napalımm rabbim ne zaman verirse o zaman alırız .bu arada ben siteyi fazla kullanamıyorum ya yeni üyeoldum son yazdıklarımı profilden falan bulabiliyorum kolaylıkları varsa söylermisinn canım .
canım googleye topic adlarını yazman yeterli... ya da google kadınlar kulübü yazıp ordan gebelik bölümünden ulaşabilirsin.. burası hamilelik belirtilerinde yer alıyo :)

benide ekleyinnnnnn bat 4 kasım
ekledim canım :)) hosgeldin...
benim bat 7 Kasım beni de eklermisiniz arkadaşlar????:KK1:
ekledim canım hoşgeldin umarım hepinize upurlu gelir... :)
günaydın kasımcılar:)
Günaydınnnnnnnnn tatlımmmmmmmmmmmmmmm :-)
napım cnm ya iyim bnde işte memlekete geldim her dkka pc ye oturamıyorum :) o yzden yazamıyorum size geç cevp geliyo ama napalımm.. merk etmek burda cvp yazamasamda aklım sende :) az kaldı işnlh kasım ayı umut olacak bizlree iyi habrlerini bekliyorum cnm.. bnde yumrtlama takibindeyim ama bi türlü yumurtlayamadım :KK1:
ya benim reglmn 6. günü hala koyu renkte kan geliyo :KK43: bitmesi lazımdı.. bi sorun mu var acaba :KK43:
kızlarr bnide ekleyin kasım ayı listesine uyandım kötü süprizle karsılaştm:KK43::KK43::KK43:bat 30 kasım
ekldım canım üzülme her şeyin hayırlısı... bu ay olur inşallahh...
bennnn de bat 18 kasım daha önce de yazmıştım.
ekleyim demiştin ama gözden kaçmış anlaşılan..
canım yanlışlık olmuş düzelttim şimdi kusura bakma dalgınlık.....:26:

kızlar bugün ateş ölçümüne başlamış bulunuyorum... 6. günde 35.9 çıktı... ama adetim hala gelşyo yaa :KK43: neden acaba ??

merhaba kızlar ben kaç gündür regl yim diye yazmadım sizeee:)
bugünden sonraaa artık sık sık gelirim bıkarsınız bende:))
nasılsınız bakalm çalışmalar nasıl gidiyor:KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kızlar ben kaç gündür regl yim diye yazmadım sizeee:)
bugünden sonraaa artık sık sık gelirim bıkarsınız bende:))
nasılsınız bakalm çalışmalar nasıl gidiyor:KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ben hala regl dönemindeyim.. 6. gün oldu maşllah hala geliyo :KK43:((
bi türlü çlaışmalara başlayamadık yahuu..

merhaba kızlarrr..

oflu canım benimde geçen ay hem adetim geç başladı 35.günde geldi hemde 4 günden fazla sürdüğünü bilmem 6 gün sürdü çokta ağrılı geçti..oluyo arada takma kafana..bitince son hız devam:KK34:inşallah bu ay gelir bebişin..

ateş ölçümüne de başşlamışsın hadi bakalım inşallah şans getirir sana:KK19:

bata 2 günüm kaldı benimde kızlarrr..ama hiiiç bir belirtim yok...ateşim fena değil azcık düştü ama bakalım yarın ne olacak...

merhaba kızlarrr..

oflu canım benimde geçen ay hem adetim geç başladı 35.günde geldi hemde 4 günden fazla sürdüğünü bilmem 6 gün sürdü çokta ağrılı geçti..oluyo arada takma kafana..bitince son hız devam:KK34:inşallah bu ay gelir bebişin..

ateş ölçümüne de başşlamışsın hadi bakalım inşallah şans getirir sana:KK19:

bata 2 günüm kaldı benimde kızlarrr..ama hiiiç bir belirtim yok...ateşim fena değil azcık düştü ama bakalım yarın ne olacak...

sağol kuşum içimi rahatlattın :)
ben senden umutluyum inşallah düşmez ateşin :)
gelsin artık annişine :) :KK49:

çalışma falan değil de kocişimi özledim valla :) 2 haftadır bişey yok bizde :KK17::KK17::KK17:

ateş ölçümü stesinde üye oldum ama bişeyler de yaptım da beceremiyorum sanırım :)) yardım eder misin bana :)

ateş ölçümü stesinde üye oldum ama bişeyler de yaptım da beceremiyorum sanırım :)) yardım eder misin bana :)

canım siteye girdikten sonra solda en üstte Charting Apps altında My Chart var oraya tıkla..takvimin gelecek...

ordan her gün ateşini gireceksin canım...yine akıntın varsa işaretleyeceksin...bi gir bakalım dediğim yere..

sağol kuşum içimi rahatlattın :)
ben senden umutluyum inşallah düşmez ateşin :)
gelsin artık annişine :) :KK49:

son iki gün azar azar düştü ateşim ama ortalamanın üzerinde hala yarın çok çok önemli bkalım düşerse umudumu keseceğim 3808cf Ovulation charts on FertilityFriend.com
ama bana hamile değilmişim gibi gelio..çünkü bende hiççç bir değişiklik yok..aynı adet öncesi gibiyim..:44:

X