Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

7 yaşında dünyalar tatlısı bir oğlum var ve hiçbir zaman aman yapmayın, rahatınız bozulur falan filan demedim demem de annelik apayrı bişi ya öyle söyleyenlere hayretle bakıyorum ben

ya varya çok sinir oluyorum böyle diyenlere
benim çevremdede var hatta gecen yıl 3 yıllık evliydim çocuk meselesi geçti biri ordan atladı aman gez toz yaşın daha küçük takma kafana olur çocuk büyütmek çok zor
valla ömrü gidiyor insanın aman olmasa ne olur bizim olduda ne oldu valla çok yoruldum nasip ama dedi.
bilmiyorum neden ama aşırı sinirlendim ve biliyorum kötü bi tepki verdim ama halen dediğimin arkasındayım.
evet çocuk büyütmek zordur bende o zorluğu yaşamak istiyorum nereye kadar bi elim yağda bi elim balda olacam hee tabiki nasip madem bu kadar rahatsızsın çocuğun olduğu için pişmansın o zaman öldür çocuklarını sende hayatın tadını çıkarıver dedim.
belki o zaman anlarsın beni evlat hasreti helede hiç koklayamadığın yüzünü dahi şekillendiremediğin evlat hasreti neymiş anlarsında böyle teselli vermezsin birdaha dedim.

canım gecıkmemın 2 gununde ckıkmıstı 501. senin kacıncı gununde cıktı degerın ?

benım beklenen adet tarıhıne 4 gun kala tesaduf eseri ögrendım ıdrar yolları enfeksıyonu gecırıyordum doktor kontrolune gıdınce hamılelık gıbı bır durum olabılır dedim dr da kan testı yapalım dedı 26 çıktı dedı senın bebegın daha 3 gunluk dedi öyle öğrendım bebegım hemen bana varlıgın bıldırdı o da annesı gıbı acalecı:)

canım yaa bu hamilelik o kadar enteresan bırsey kı ben 4 aydır denıyorum bu ay ALLAHIMA BINLERCE KEZ SUKURLER OLSUN bebişim var şimdi ama inan butun belırtıler kırmızılar gelecekmıiş gıbı gelıyordu felaket agrılarım oldu ama 4 gun önce ögrendım kı hamıleyım canını sıkma kafana takma eger hıç gununuz gecmedıyse bugune kadar bebiş olabilir sende de

kızlar benim de denemelerde 4. ayım çok zor beklemek ve bebiş gelmedikçe aklımda hep acaba bir sorun mu var oluyor.kendi kendime kurup duruyorum.adet olduğumda çok fazla kahverengi akıntım oluyor.çikolata kistinden şüpheleniyorum.bunu öğrenmek için ultrasonla mı bakıyorlar yoksa alttan muayene oluyoruz.doktordan da acayip korkuyorum off ki ne off...

kızlar benim adetim 19 kasım. cumartesi doktora gittim. ultrasonla baktı 10 mm polip var dedi. hormon testi sonuçlarınıda gösterdim.prolaktin yüksekmiş. diğerleri normal. eşiminde test sonuçları normalmiş. önümüze iki seçenek varmış biri kürtajdan dolayı tüpler tıkanmış olabilirmiş diğeride sebebi bilinmeyen interfilite. sizin görüşlerinizi bekliyom. çok stres içindeyim özellikle adetim yaklaştıkça..

kızlaaar soğan kürünü duydunuz mu ya da hiç denediniz mi.ben biraz araştırdım bayaaa olumlu şeyler var.yapanların çoğu hamile kalmış bir umut oldu ben de yapıcam.adetin 7.günü başlanıyormuş.yani bitiminde.15 gün sabah akşam içiliyormuş.çalışanlar akşam yemek öncesi ve yatmadan önce de içebilirlermiş.ilk ay adetin bitiminde başlayıp 15 gün yapıyorsun sonraki ay adetine 10 gün kala uyguluyormuşsun.tarifi:1 ortaboy soğanı soyup 2 bardak klorsuz kaynayan suyun içine atıp 5 dakika kaynatıyoruz.(soğanı 4 e bölüp atıyoruz suya).çok soğutmadan ılıkken içiyoruz.her içeceğimizde taze taze yapıyoruz önceden yapılanın faydası yokmuş.benim bugün adetim bitti ama 5 gün sürer benim.ben 2 gün daha bekleyip yapıcam umarım faydası olur.tadı çok kötüymüş.olsun katlanıcam....

offff bel ağrım hala devam ediyor bi de üstüne hasta oluyorum sanırım, etlerim sanki acıdı acıyacak boğazlarım da yanıyor ağzımda yaralar çıktı ilaç da içemiyorum ya bebiş varsa diye

Test yaptım 2. Çizgi silim çıktı hemen fırladık kan testine suan hastanedeyiz 19:30 da sonuc alacağım degeri verecekmiş 5 uzeri olursa hamilesine dedi laborant kızlar dua edin olur muu?? Cok heyecanliyiz.

Test yaptım 2. Çizgi silim çıktı hemen fırladık kan testine suan hastanedeyiz 19:30 da sonuc alacağım degeri verecekmiş 5 uzeri olursa hamilesine dedi laborant kızlar dua edin olur muu?? Cok heyecanliyiz.

süperrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi bakalım 1 saat cabucak geçsin hemen yaz sonucu hoş hamilesinnn işteeee kutlamaya başla yavaş yavaş:) gel eve belirtileir yaz bize:)

süperrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi bakalım 1 saat cabucak geçsin hemen yaz sonucu hoş hamilesinnn işteeee kutlamaya başla yavaş yavaş:) gel eve belirtileir yaz bize:)

Su idrar testlerine güvenmiyorum inşallah yanilmamistir test. 2. CiZgiyi gördük ama kanda ne çıkacak bakalım. Hemen haber vereceğim. Baksanıza hastane bahçesinden yazıyorum sizlere:)

Su idrar testlerine güvenmiyorum inşallah yanilmamistir test. 2. CiZgiyi gördük ama kanda ne çıkacak bakalım. Hemen haber vereceğim. Baksanıza hastane bahçesinden yazıyorum sizlere:)

canım yaa inş. guzel sonuc alırsınız bende çok heyecanlandım şimdi hemen dua etmeye başlayalım bile sonucu alır almaz hemen haber ver olur mu

canım benim inşallah hayırlı haberler verirsin. 45 dk da şimdi geçmek bilmez heeee şans melekleri seninle olsun

Silik çıkan ikinci çizgimin ardından kan testimin sonucu 194.30
Ve hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

Umarım herşey güzel gider ve sağlıkla kucaklarımıza alırız meleklerimizi.

cok tebrık ederım canım
cok sevındım

canım benım çook sevındım hayırlısı ıle kucagına alırsın inşallah şimdi senınle beraber 4 hamile olduk

inan ağlıyorum sanki ben hamileyim :) çok sevindim allah hepimize nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…