Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ekledim canım...
inşallah aralık ayı uğur getirir sana :))
parpalımda hamle demek...
tebrk ederizzzzz

İnşallah canım. İnan yıkıldım, 2 defa düşük yaptım. İlki boş gebelik, ikincisi kimyasal... artık hamile de kalamıyorum Bu nasıl bir acı, acaip üzgünüm. Bu ay doktora gittim, yumurtlama günlerimi takip ettik, testler istedi sonuçları beğendi doktor. Ama bak işte hamile felan değilim. Bir de üstüne haftasonu akrabalarla oturuken konu açıldı demezler mi Allah olmayanlara da versin ( bana baka baka) içim yandı yaaa

minik gelinim merhaba...

canım bende de öyle oluyo.. ama merak etme sen hiç..

zaten ilk anda çok hızlı br şekilde giden gidiyo içeriye...

sen 20-30 dk ayağa kalkma yeter akan aksın

Son düzenleme:

fazla kımıldayınca çıkıyor canım :)
o an çıkmasa da ayağa kalkınca çıkıyo zaten

öyle düşünme ne güzel hamile kalabiliyosun....
bunda da vardır bir hayır...
milletin lafları zaten beni deli ediyo...
onlara gül geç ALLAH aşkına ya takma hiç kafana

fazla kımıldayınca çıkıyor canım :)
o an çıkmasa da ayağa kalkınca çıkıyo zaten

ay nebilim kızlarrr sanki hiç içeri kaçmıyor bu spermlerrrr yani eşim çekildigi an hepsi foşş dışarıda sinir oluyorum tıpa falan olsa kapatcam hemen:)
benim yine adet günüm yaklaştıkca umutsuzlugumda başlıyor eşimede sinirliyim haftalarca yapmasak niye yapmıyoruz demiyor yaaaa bu nsl bi iş anlamıyorum ben nsl hamile kalcam yaf..sonra adet olunca gelip stem ediyor bana niye olmadı yine olmadı diye..

üzülme cnmmm etrafın lafı bitmez anlatmaya kalksam inan destan yazmam lazım..inş 3.sünde hamile kalcan ..bak en azından her olumsuzluktan bi iyi yön çıkarmak lazım.. sonucta hamile kalabiliyorsun eşimdede sperm var..er gec olcak bebişin üzülme

bi de yine mi olmadı diyor..
sorsaydın ya sen tek başına mı yapıyosun ???
valla benim kocamın maşallahı var...
diyorum çocuk çalışmaları bitti daha yok falan
bana verdiği cevap oldu şimdi çalıma bitti diyince
çalışma olmayacak mı diiyo :))
beni hiç rahat bırakmıyo...
hele şu aralar her günnnnnn

ah ah bu erkekler yok mu..keşke bebek yalnız yapılan bişey olsaymış

ha bide canım ilişkiden sonra hemen çekilme olmasın 1-2 dk beklesin...

adet yaklaştıkça insan hüzünleniyor haklısın ama üzülmek yok yola devam..hem inşallah gelir bebeğin bu ay

Sağolun kızlar, moral oldu. Ne yapalım artık Allaha dua ediyorum hayırlısını versin hepimize.
Çok öpüyorum szi, bu akşamlık çıkıyorum ben.Yarın görüşürüz kızlar....

yok yav benimkinin garip özelikleri var artık alıştımm yani alışmak zorunda kaldım:)
ovulasyon testi alcam mecburen yoksa bizim bu olaylar hiç denk gelmiycek:)
senin kocişin maşşallahı var bizim cinsellik sıfır:)

aman yav keşke keşke yalnız olsaydı şimdiye kdr bisürü dogurmuştum:)bu erkekleri beklersen işin iş:)
adet yaklaşşınca cidden olumsuzluk çöküyor niye bilmiyorum dikkat ettim adetime 10 gün kala başlıyor bende moral düşüklügü
ama gecen ay kdr kötü düşünmüyorum olmazsa olmaz bundada bı hayır vardır elbet zamanı var derim:)

Kendi kendimize hamile kalma yeteneğimiz var zannediyor bu adamlar galiba...

aynen bende hüzünleniyorum son on gün sendromu :))))
evde sadece 1 tane testim var NOVA almıştım..
onu da adet günü yapmayı düşünüyorum

Kendi kendimize hamile kalma yeteneğimiz var zannediyor bu adamlar galiba...

valla inan kaç kez anlattım kadınların her ay sadece 1 gün döllenme günü vardır diye ama anlamıyor ..mecburen ovulasyon testini alcammm önümüzdeki ay yoksa bizden bşy çıkmaz..2 ay daha kulanırım ovulasyon testi hamile kalmazsamda umruma gelmez daha keyfi bilir.. hem ugraşayım hem hamile kalayım hem taşıyayım hem dogurayım bakayımmm oh ne ala memleket beyimizde otursun iki tane agucuk diyip sevsin.. ballı ekmek kadayıfı ohh..
valla sinirim tavan yaptı yazarken bile.. yani kızlar allahtan azgın bi kadın deilim cinsellik yüzünden yoksa bu adamı paralardım... hoş yapsak bile ben zevk almıyoru çünkü başlangız ve bitiş 5 dk bile deil.. ondan ne zevk alasın.. beyimiz rahatlıyor ya yeterr.. töbe töbeee:)

Son düzenleme:

ama seninde zevk alman gerekiyor...
o zaman spermler daha iyi ulaşırlarmış yerine.. :44:

ay evde allahtan hiç test yok yoksa ben sürekli yapsammı yapmasammı moduna gircemmm ..bekliycem bu ay geen ay gibi olmasın diye ayın 22 sine adet günüm test yaparım :)

canım benım bu durum cok uzucu
bence cözulmesı gereken bır durum
umarım duzelır cunku evlılıkde cınsellık sart ve düzgün olmalı cıft taraflı

bencede sen kesın ovulasyon testı al

ay evde allahtan hiç test yok yoksa ben sürekli yapsammı yapmasammı moduna gircemmm ..bekliycem bu ay geen ay gibi olmasın diye ayın 22 sine adet günüm test yaparım :)

benim 22 de 24 ü beklerim..
belkide beklemem 22 sinde yaparım belli olmaz benim işim 1:

Biz bu ay herzamankinden az beraber olduk.
Yumurtlamayı düşünmedik, hesaplamadık bile.

Cnm hapsuu da yanılmadıgım gibi sende de yanılmam umarım. Senin de göbişinde minişin olur bu ay inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…