Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ya müjdelidir inş,adetim 16 sında iki gün var ama dayanamadım test yaptım silik çıktı olurmuki
testi atmadıysan resmini çekip eklesene cnm bnm:) ben gecen ay silik çizgi kurbanıyım hamileyim sanıp test yaptırdım hastahanede negatif çıktı ondan varsa resim eklesene..bide hangi marka test bebetime olmasın sakın

selam kızlar benim umudumda aralık ayı artık.. kırmızılar geldi malesef.. klomen ve çatlatma iğnesi kullanmama ragmen.. çok üzgünüm..:KK25::KK25::KK25:

üzülme cnm allah saglık versin bebişimiz er gec olcak..
benim 4. ayım bu ay ben etrafın lafından sözünden çok bıktım ha onlar için bebek yapmıyorummmm istiyorum amaaa onlarıda susturmak istiyorum:)
aralık annesi olursun inş cnm bnm

canım benim üzülme bak ben hiç üzülmedim napalım bizde aralıkta hamiş kalırız

ilk zamnlar bu kadar üzülmüyordum zamn geçtikçe tedavilerde başladı ama yok.. Allah ne zamn isterse o zamn gelicek inşalh bebeklerimiz.. inşalh canım.. rahim filmi çektirecegim ama cok korkuyorum..:18::18: bakalım hayırlısı..

ilk zamnlar bu kadar üzülmüyordum zamn geçtikçe tedavilerde başladı ama yok.. Allah ne zamn isterse o zamn gelicek inşalh bebeklerimiz.. inşalh canım.. rahim filmi çektirecegim ama cok korkuyorum..:18::18: bakalım hayırlısı..

testi atmadıysan resmini çekip eklesene cnm bnm:) ben gecen ay silik çizgi kurbanıyım hamileyim sanıp test yaptırdım hastahanede negatif çıktı ondan varsa resim eklesene..bide hangi marka test bebetime olmasın sakın

üzülme cnm allah saglık versin bebişimiz er gec olcak..
benim 4. ayım bu ay ben etrafın lafından sözünden çok bıktım ha onlar için bebek yapmıyorummmm istiyorum amaaa onlarıda susturmak istiyorum:)
aralık annesi olursun inş cnm bnm

göğüs ucu acayip sertleşti pütür pütür oldu sonra kasık şiş,ateşim hep 37 bu belirtiler olunca :) merak ettim .inş öledir.markası acon device test yazıyo??:44:

göğüs ucu acayip sertleşti pütür pütür oldu sonra kasık şiş,ateşim hep 37 bu belirtiler olunca :) merak ettim .inş öledir.markası acon device test yazıyo??:44:

valla belirtilerde hamilelik gibi başka test varsa bidaha yapsana bebetime ve certain gebelik testleri yanıltıcı onların haricindekiler iyi cnm seninkide dogrudur..ateşinde yüksek inş hamile olursun sevindir bizi:)

bende bu belirtileri yaşadım bu ay ama hepsi psikolojikmiş.. :KK9::KK9: umarım sen hayırlı haberleri alırsın..

valla belirtilerde hamilelik gibi başka test varsa bidaha yapsana bebetime ve certain gebelik testleri yanıltıcı onların haricindekiler iyi cnm seninkide dogrudur..ateşinde yüksek inş hamile olursun sevindir bizi:)

yanılmaktan korkuyorum bu mutlulukla idare edimde :))) iki gün sonra tam belli olucak ne zamandır bunu görmek istiyodum azcık sevineyim :emir_bebek::KK1::KK1::KK9:

Bende tedavi görücem arkadaşlar,cikolata kisti varmiş bende hamileleği engelliyormuş:KK43:adetim 10.unda olmustu gecen ay,ama henüz olmadi bu ay test yaptim negatif cikti,silige bile raziydim,ama hala hastalanmadim,moralim cok bozuk ya:KK43:((((

yanılmaktan korkuyorum bu mutlulukla idare edimde :))) iki gün sonra tam belli olucak ne zamandır bunu görmek istiyodum azcık sevineyim :emir_bebek::KK1::KK1::KK9:
:):):):): çok heycan verici biliyorum o duyguyu gecen aydan inan o silik çizgiyi gördügüm an kalbim çıkcak sandım ve aglamıştım:)boşa aglamışımmm:):):):):)yarın sabah test yap ilk idrarla:)

bence yarın sabah ilk idrarla tekrar dene testi inşallh hamilesin:)

mantıklı:KK42::KK9::KK76:

Bende tedavi görücem arkadaşlar,cikolata kisti varmiş bende hamileleği engelliyormuş:KK43:adetim 10.unda olmustu gecen ay,ama henüz olmadi bu ay test yaptim negatif cikti,silige bile raziydim,ama hala hastalanmadim,moralim cok bozuk ya:KK43:((((

3 gün daha bekle yine test yap canım geç döllenme falan olabilir ama umutlanma çok zor bi olay geç döllenme..tedavini olup hamile kalırsınnn alalhım nasip etsinde gec olsun bşy olmaz..üzülmee inan üzülmek adet düzensizligine neden oluyor ben gecen ay 9 gün gecikmiştiii adetim :KK43:

Haklisin cnm,büyük ihtimalle stresten,birde ben bursada oturuyorum,bir doktora gitmistim bsna glifor adinda bi ilac verdi o ilac benim düzenimi bozdu hormon duzenliyormus ama daha da duzenimi bozdu simdi bir doc.dr a gidiyorum bakalim hastaliginin 2.ci gunu gel dedi onun icin bekliyorum.Allah tüm isteyenlre nasip etsin inşallahhhhhh.AMİNNNNN

Haklisin cnm,büyük ihtimalle stresten,birde ben bursada oturuyorum,bir doktora gitmistim bsna glifor adinda bi ilac verdi o ilac benim düzenimi bozdu hormon duzenliyormus ama daha da duzenimi bozdu simdi bir doc.dr a gidiyorum bakalim hastaliginin 2.ci gunu gel dedi onun icin bekliyorum.Allah tüm isteyenlre nasip etsin inşallahhhhhh.AMİNNNNN

inş hamile kalırız cnm başka doktora git bu doktor içine sinmediyse..rabbim saglıklı çocuklar dogurmamızı nasip etsin... ondan hayırlısınız istemek lazım kuzenimin özürlü bebegii var onu gördükce hayırlısını istiyorummmm hasta çocuk çok zor rabbim öyle zorluklarla sınamasın hepimizi

Ben yarın sabahı bekleyemeyeceğim bu akşam yapsam testi n'olur?
1 günlük gecikmeyle çıkmaz mı?
Günün herhangi bir saati yapabilirsiniz yazıyordu şimdiye kadar yaptığım bütün testlerde.
Bu 5. ayım artık görmek istiyorum çift çizgiyi bu akşam! :KK43:

Ben yarın sabahı bekleyemeyeceğim bu akşam yapsam testi n'olur?
1 günlük gecikmeyle çıkmaz mı?
Günün herhangi bir saati yapabilirsiniz yazıyordu şimdiye kadar yaptığım bütün testlerde.
Bu 5. ayım artık görmek istiyorum çift çizgiyi bu akşam! :KK43:

yok cnm çıkar yineee hem adetinde geçmiş:)bende okdr test yaptım evde sadece bitanesinde sabah yaptım.. sabahı beklemek çok zor yaffff:)gece uyuyamıyorum sabah test yapcagım zaman:)

X