Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

benim daha 10 gün var adetime kasıklarım çok ağrıo ama eminimki gaz ağrısı deişik bi ağrı değil çünkü havalar soğudu artık ben hamile olsamda anlamam belirtilerden herhalde üşüdükçe kasıklarım ağrır çünkükaydirigubbakcemile3

Sağol sılacım dualarımdasınız,se de benim için dua et olurmu?öptüm.Burcum asılsın?

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (24.11.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….(Semra)
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)
*myhope............................ ...... ( Ayşe )
*asyacan7……………………..
*sıla_84.............................. …
*arda_.......................................

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ

-gülbahcesi……………………4 Kasım
-CZC....................................4 Kasım ( Zeynep )
-Umutsuz09…………………...5 Kasım
-serdi........................................8 Kasım
-sevcan………………………19 Kasım(Sevcan)
-nh3…………………………..21 Kasım(Banu)
-mevara71……………………21 Kasım
-gizemx.............................. ….22 Kasım(Gizem)
-entelliye……………………..24 Kasım

-nergis55………………………25 Kasım
-Aybala 42 ..............................26 Kasım (Elif)
-kayra42……………………….27 Kasım(Kayra)
-benssenb................................. 27 Kasım
-bumuyani…………………….28 Kasım(Kadriye)
-Burcusal……………………..2 Aralık(Burcu)
-ugurumm02…………………10 Aralık
-aymuel………………………19 Aralık
-ateş parçası…………………..
-crazybaby............................... (Nasip )
-alabama.................................. ( Şebnem )
-gulcangulcan.........................
-seli999………………………..
-NEHİR………………………
-vermidon……………………
-serencederen…………………
-ravzanur............................ ( Nurten )
-aysima_85....................... ….( Gülcan )
-neşeli................................. ..(Neşe)
-özgün2008........................ (Özgün)
-nmb2358........................... (Nagehan)
-Monarosa.......................... (Nalan)
-aşis.................................... (Asiye)
- çakıltaşı…………………..
-selected_79…………………..

burcum elifim nasılsınız ben başımı kaldırmadan yatıyorum

iyyiz canım uykumu yapıyor hamilelik o yüzdenmi yatıyorsun, testlerin yapıldımı tiroid falan ultarason resmini koyarsın belirginleşince bizde burdan bakarız yeğenimize:teselli:

iyyiz canım uykumu yapıyor hamilelik o yüzdenmi yatıyorsun, testlerin yapıldımı tiroid falan ultarason resmini koyarsın belirginleşince bizde burdan bakarız yeğenimize:teselli:

evet canım halsizim, midem kötü o yüzden yatıyorum benim bütün tetkiklerim hamilelikten önce yapılmıştı doktorum o yüzden gerek görmedi

kızlar bi yanlışlık yok dimi ? arda hamiş bölümünde inanmıyorum tebrik ederim ardacığım Allah tamamına erdirir inşallah geçmişi okumam şart:)))

canım hayırlı olsun ne kadar oldu hamileliğin. tedavi falan görmüşmüydün

sağol canım 8 haftalık olduk tedavi falan görmedim canım Allah şükür 7. ayımızda kavuştuk bebişimize Allah sağlıcakla kucağıma almayı nasip etsininş darısıda başınıza inş

İyiyim Nurcum ne yapayım işte karnım çok ağrıyor lekelenmelerim başladı.Galiba bu ay da olmayacak çok umutlu değilim.Umutlar gelecek aya kaldı hayırlısı diyorum.öpüyorum hepinizi yarın görüşürüz.Dikkat et kendine nurcum.Burcum öptüm seni de.iyi akşamlar.

iyi akşamlar elifcim ben az önce yine en yakın arkadaşlarımdan birinin hamile haberini aldım artık hamile olmayan kalmadı etrafımda allah bizlerede nasip etsin işallah

YÜREĞİMİ ALIP GÖTÜREN YAVRUM YARISINI KARDEŞİYLE GERİ GÖNDERDİ...
bilen bilir yaşadığım acıyı ızdırabi.16 temmuzda erken doğum yapıp 20 temmuzda meleğimi kaybettim.27 haftalıktı oğlum.sahip olduğum herşeyi alıp götürdü.masa üstünde boynu bükük kaldı yavrumun cicileri.elimde kalan gözyaşı,acı,yavrumun giyemediği kıyafetler,ultrason resimleri ve ona yazdığım mektuplar...hayallerimi,umutlarımı,neşemi alıp götürdü kuzum.124 gündür birkez gülmedi yüzüm.gizli gizli ağladım.hep dua ettim.rüyalarımda elini uzatıyor tutamıyordum.beraber hamile kaldıklarım bir bir doğurdu,bir ben kalmıştım.hastaneye iki kişi girip tek çıkmanın,doğum odasında doğum yapan herkesin bebeği yanındayken boşalan karnımı tutmam çok acıydı.hala ciğerim yanıyor acım asla azalmadı...oğlumu meleğim diye severdim kanatlanıp uçtu.ben seni unutmayacağım sende beni unutma kuzummmm.
tam adetime bir hafta kala deli dostum ardayla karar verdik idrar testi yapmaya.çünkü duamız beraber hamile kalmaktı.silikti çizgilerimiz.ama umut işte.üç test yaptım arka arkaya.bugün 24 kasım öğretmenler günü rabbim sen ver dedim hediyemi,yaşadım emanetini aldın benden.yenisini ver sevindir dedim.kızlar bugün kan testi yaptırdım.183 değerim.çok şükür rabbime yavrumu kaybetikten sonra kolum kanadım kırıldı dert yüreğime indi.dişlerimi sıktım tırnaklarımı etime batırdım sustum ama şu an öyle karışığımki....dualarımın rabbimin katında kabul olması rabbime mahcup etti utandırdı beni.öyle aciz kulumki.
ardam dostum bitanem sen bana,ben sana dua ettim.aynı anda kalmayı ne çok istiyorduk.yüreğime sıcacık dokunduğun için bu kadar kısa zamanda canımdan can olduğun için sana yüreğimle bin ömür borçluyum.
yüce rabbim sen vardan yok eden yoktan var edensin.yumurtaya can verensin.elhamdilüllah benide mutlu ettin.
özlem,meltem,aybala,asyacan,nur 84,gülbahçesi ve ismi aklıma gelmeyen tüm dostlar dualarınız için çok teşekkür ederim.
giderken yüreğimin tamamını götüren oğlum,efem,annem,minik kuzum kardeşinle yarısını geri gönderdin.şimdi sen meleklerle oyna kuzum.rahat ol artık annen çok muttttttttttllllllluuuuuuuuuuuuuu...kocam ve ailem iyiki varsınız.
şimdi dualarım sizlerle kızlar.5 vakit dua edeceğim.allah muradınızı versin inşallah.

bilen bilir yaşadığım acıyı ızdırabi.16 temmuzda erken doğum yapıp 20 temmuzda meleğimi kaybettim.27 haftalıktı oğlum.sahip olduğum herşeyi alıp götürdü.masa üstünde boynu bükük kaldı yavrumun cicileri.elimde kalan gözyaşı,acı,yavrumun giyemediği kıyafetler,ultrason resimleri ve ona yazdığım mektuplar...hayallerimi,umutlarımı,neşemi alıp götürdü kuzum.124 gündür birkez gülmedi yüzüm.gizli gizli ağladım.hep dua ettim.rüyalarımda elini uzatıyor tutamıyordum.beraber hamile kaldıklarım bir bir doğurdu,bir ben kalmıştım.hastaneye iki kişi girip tek çıkmanın,doğum odasında doğum yapan herkesin bebeği yanındayken boşalan karnımı tutmam çok acıydı.hala ciğerim yanıyor acım asla azalmadı...oğlumu meleğim diye severdim kanatlanıp uçtu.ben seni unutmayacağım sende beni unutma kuzummmm.
tam adetime bir hafta kala deli dostum ardayla karar verdik idrar testi yapmaya.çünkü duamız beraber hamile kalmaktı.silikti çizgilerimiz.ama umut işte.üç test yaptım arka arkaya.bugün 24 kasım öğretmenler günü rabbim sen ver dedim hediyemi,yaşadım emanetini aldın benden.yenisini ver sevindir dedim.kızlar bugün kan testi yaptırdım.183 değerim.çok şükür rabbime yavrumu kaybetikten sonra kolum kanadım kırıldı dert yüreğime indi.dişlerimi sıktım tırnaklarımı etime batırdım sustum ama şu an öyle karışığımki....dualarımın rabbimin katında kabul olması rabbime mahcup etti utandırdı beni.öyle aciz kulumki.
ardam dostum bitanem sen bana,ben sana dua ettim.aynı anda kalmayı ne çok istiyorduk.yüreğime sıcacık dokunduğun için bu kadar kısa zamanda canımdan can olduğun için sana yüreğimle bin ömür borçluyum.
yüce rabbim sen vardan yok eden yoktan var edensin.yumurtaya can verensin.elhamdilüllah benide mutlu ettin.
özlem,meltem,aybala,asyacan,nur 84,gülbahçesi ve ismi aklıma gelmeyen tüm dostlar dualarınız için çok teşekkür ederim.
giderken yüreğimin tamamını götüren oğlum,efem,annem,minik kuzum kardeşinle yarısını geri gönderdin.şimdi sen meleklerle oyna kuzum.rahat ol artık annen çok muttttttttttllllllluuuuuuuuuuuuuu...kocam ve ailem iyiki varsınız.
şimdi dualarım sizlerle kızlar.5 vakit dua edeceğim.allah muradınızı versin inşallah.

canım ne çok sevindim Allah gönlüne göre vermiş sağlıklada kucağına almayı nasip etsin a.s.

Canım benim yavrunu Allahım sana bağışlasın inş o kadar güzel yazmışsın ki şu anda hüngür hüngür ağlıyorum tekrar tekrar hayırlı olsun canım . allahım tekrar yaşatmasın o günleri

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (25.11.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….(Semra)
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)
*myhope............................ ...... ( Ayşe )
*asyacan7……………………..
*sıla_84.............................. …
*arda_.......................................
*kayra42………………………. (Kayra)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ

-gülbahcesi……………………4 Kasım
-CZC....................................4 Kasım ( Zeynep )
-Umutsuz09…………………...5 Kasım
-serdi........................................8 Kasım
-sevcan………………………19 Kasım(Sevcan)
-nh3…………………………..21 Kasım(Banu)
-mevara71……………………21 Kasım
-gizemx.............................. ….22 Kasım(Gizem)
-entelliye……………………..24 Kasım
-nergis55………………………25 Kasım

-Aybala 42 ..............................26 Kasım (Elif)
-benssenb................................. 27 Kasım
-bumuyani…………………….28 Kasım(Kadriye)
-Burcusal……………………..2 Aralık(Burcu)
-ugurumm02…………………10 Aralık
-aymuel………………………19 Aralık
-ateş parçası…………………..
-crazybaby............................... (Nasip )
-alabama.................................. ( Şebnem )
-gulcangulcan.........................
-seli999………………………..
-NEHİR………………………
-vermidon……………………
-serencederen…………………
-ravzanur............................ ( Nurten )
-aysima_85....................... ….( Gülcan )
-neşeli................................. ..(Neşe)
-özgün2008........................ (Özgün)
-nmb2358........................... (Nagehan)
-Monarosa.......................... (Nalan)
-aşis.................................... (Asiye)
- çakıltaşı…………………..
-selected_79…………………..

Nurcum ben 1 gün önceyle adet oldum bu sabah,zaten çok hassastım kayranın müjdesi ve yazısıyla hüngür hüngür ağplıyorum şu an.Rabbım sen hayırlısı ile gelecek ay nasib et hamileliği bana ve tüm isteyenlere aminnnnnn.Nurcum yeni adet tarihim 21 aralık.Listeye ekler misin gülüm.Nasılsın bu arada?Hep aklımdasın biliyorsun.

X