Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nur84 meraba canım.site yeni üye oldum.bende hamiş olmayı ümidediyorum.10 aralığı bekliycez.benide listeye eklersen sevinirim.inş fazla beklemeyiz kızlar

Bir de kaç aydır korun muyordun? pko nun belirtileri nelerdi?

canimcim ben de pkonun sadece adet duzensizligi belirtisi vardi benim pko vajinal ultrasonda belli oldu ,diger belirtileri yoktu killanma ,kilo vs...
ayrica canim 2007 agustosta evlendim ve hic korunmadim hatta esimle hep denedik ve 3 ay sonra dra gitmistim,ama saolsun dr beni oyaladii 8-9 ay,en son agustost ali beye gittim ve beni kurtari saolsun.
o malum dr meram arastirmada Oguzhan GONENC, lutfen giden varsa uyarin ona gitmesin sakin,adam elindeki tahlillerime 8 ay mal gibi bakti ve pko oldugumu bilmedi adam ya,saka gibi demi???ama orada uzman dr iste hala....
herneyse,yumurtlama gunlaerine gelince,ben haftada 3 gun calisiorum yani 4 gece konyDAYIM,TAM YUMURTLAMA HAFTASINDAYSA bi gun de izin almistim ole oldu cok sukur.Şeniz

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (12.11.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….(Semra)
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)
*myhope............................ ...... ( Ayşe )
*asyacan7……………………..

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ

-ateş parçası…………………..3 Ekim
-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
-gulcangulcan......................... 7 Ekim
-seli999………………………..11 Ekim
-NEHİR………………………19 Ekim
-vermidon……………………20 Ekim
-serencederen…………………24 Ekim
-ravzanur............................ .25 Ekim( Nurten )
-gülbahcesi……………………4 Kasım
-CZC....................................4 Kasım ( Zeynep )
-Umutsuz09…………………...5 Kasım
-serdi........................................8 Kasım

-selected_79…………………..14 Kasım
-sıla_84.............................. …18 Kasım
-aymuel………………………21 Kasım
-nh3…………………………..21 Kasım(Banu)
-mevara71……………………21 Kasım
-gizemx.............................. ….22 Kasım(Gizem)
-entelliye……………………..24 Kasım
-Aybala 42 ..............................26 Kasım (Elif)
-kayra42……………………….27 Kasım(Kayra)
-benssenb................................. 27 Kasım
-bumuyani…………………….28 Kasım(Kadriye)
-Burcusal……………………..2 Aralık(Burcu)
-ugurumm02…………………10 Aralık
-sevcan……............................. (Sevcan)
-nergis55………………………
-aysima_85....................... ….( Gülcan )
-neşeli................................. ..(Neşe)
-özgün2008........................ (Özgün)
-nmb2358........................... (Nagehan)
-Monarosa.......................... (Nalan)
-aşis.................................... (Asiye)
- çakıltaşı…………………..

işallah uğurum kaç aydır bekliyorsun?

canım bu 2. ay olcak.ama 1 sene önce 6 haftalık düşük yapmıştım.o yüzden biraz endişeliyim.birde düzenli adet olmadığım için yumurtlama gününü hesaplayamıyorum.artık gün aşırı deniyoruz eşimle:eek:inş bu ay biri tutar.sen nekadardır bekliyosun canım

canimcim ben de pkonun sadece adet duzensizligi belirtisi vardi benim pko vajinal ultrasonda belli oldu ,diger belirtileri yoktu killanma ,kilo vs...
ayrica canim 2007 agustosta evlendim ve hic korunmadim hatta esimle hep denedik ve 3 ay sonra dra gitmistim,ama saolsun dr beni oyaladii 8-9 ay,en son agustost ali beye gittim ve beni kurtari saolsun.
o malum dr meram arastirmada Oguzhan GONENC, lutfen giden varsa uyarin ona gitmesin sakin,adam elindeki tahlillerime 8 ay mal gibi bakti ve pko oldugumu bilmedi adam ya,saka gibi demi???ama orada uzman dr iste hala....
herneyse,yumurtlama gunlaerine gelince,ben haftada 3 gun calisiorum yani 4 gece konyDAYIM,TAM YUMURTLAMA HAFTASINDAYSA bi gun de izin almistim ole oldu cok sukur.Şeniz

Canım inanamıyorum aynı ay evlenmişiz,ben de ağustos 2007 de evlendim.Allahım bana da nasib etsin gülüm.dua et olur mu? beni unutma hamişlerin duası kabul olurmuş derler.İşte güzelim benim de eşim haftanın 4 günü yok sadece cuma cumartesi pazar oluyor,işallah tutturabiliriz,Allahım hayırlısı ile nasib eder.Yumurtlama günün 14,15.gün mü?SORULARIMA SABIRLA CEVAP VERDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.ÖPTÜM.a.s.a.s.a.s.

Canım inanamıyorum aynı ay evlenmişiz,ben de ağustos 2007 de evlendim.Allahım bana da nasib etsin gülüm.dua et olur mu? beni unutma hamişlerin duası kabul olurmuş derler.İşte güzelim benim de eşim haftanın 4 günü yok sadece cuma cumartesi pazar oluyor,işallah tutturabiliriz,Allahım hayırlısı ile nasib eder.Yumurtlama günün 14,15.gün mü?SORULARIMA SABIRLA CEVAP VERDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.ÖPTÜM.a.s.a.s.a.s.

canım benım ne demek dua etmek inan adınızı vererek dua ediyorum.Zaten başkasına yapılan dua çok hayırlı olurmus tatlım,sen hiç merak etme....Ben de çok dua istedim hamişlerden...
allaha sonsuz itimat ve tevekkül şart canım..Bazen ümitsizliğe düşsemde inan bana Allah herseyi en mukemmel zamanda nasıp edıyo.Babacım çok hastaydı haberi öğrendiğimde ve ona çoooooookkk buyuk moral oldu,biliosun babacım akciğer kanseri.İnşallah yavrumu görebilir....Allah çook büyük aybalacım hiç merak etme,yasadığımz bu sureç sınav ve bu sınavı ancak sabırla yenebiliriz...
Olacak,hem de öle guzel bı zamanda öğreneceksin ki sen de aklın amayacak inşallah...
eş konusunda ikimizde acık sorunluyuz demi???İnsallah tutar hafta sonun gunler,ama sen hesapla o gunlerde ya sen izin al yanına gıt,ya da o gelsin izin alıp...
ben 12 den a7. gunume kadar gun asırı ılışkıye gırdım ve kalkmadım canım,,ayaklarımıda ole çok kaldırmadım....
İnşallah bu ay senınde yuzun guler tatlım.
bi de bana anlatırmısın senin sorun neydi tam olarak???hangi testleri yaptırdın???Ben su körolas dr yuzunden bayagı uzman oldum bu konularda...ŞenizŞenizŞeniz:1hug:

Merhaba arkadaşlar.ben de 1,5 yıllık evliyim bir 4-5 ay daha bebek düşünmüyoruz.Ama hamile kalmakta güçlük çeken arkadaşları görünce acaba yanlış mı yapıyoruz diyorum.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın,isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlatlar versin inşallah.

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (14.11.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….(Semra)
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)
*myhope............................ ...... ( Ayşe )
*asyacan7……………………..

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ

-ateş parçası…………………..3 Ekim
-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
-gulcangulcan......................... 7 Ekim
-seli999………………………..11 Ekim
-NEHİR………………………19 Ekim
-vermidon……………………20 Ekim
-serencederen…………………24 Ekim
-ravzanur............................ .25 Ekim( Nurten )
-gülbahcesi……………………4 Kasım
-CZC....................................4 Kasım ( Zeynep )
-Umutsuz09…………………...5 Kasım
-serdi........................................8 Kasım
-selected_79…………………..14 Kasım

-sıla_84.............................. …18 Kasım
-sevcan………………………19 Kasım(Sevcan)
-aymuel………………………21 Kasım
-nh3…………………………..21 Kasım(Banu)
-mevara71……………………21 Kasım
-gizemx.............................. ….22 Kasım(Gizem)
-entelliye……………………..24 Kasım
-Aybala 42 ..............................26 Kasım (Elif)
-kayra42……………………….27 Kasım(Kayra)
-benssenb................................. 27 Kasım
-bumuyani…………………….28 Kasım(Kadriye)
-Burcusal……………………..2 Aralık(Burcu)
-ugurumm02…………………10 Aralık
-sevcan……............................. (Sevcan)
-nergis55………………………
-aysima_85....................... ….( Gülcan )
-neşeli................................. ..(Neşe)
-özgün2008........................ (Özgün)
-nmb2358........................... (Nagehan)
-Monarosa.......................... (Nalan)
-aşis.................................... (Asiye)
- çakıltaşı…………………..

Aybalacım benim okulum konyanın çok merkezi bir okulu,müdürüm çok zor izin veriyor,hadi aldık diyelim,eşim öyle virane bir lojmanda yaşıyor ki sıcak su yok,şohben yok yani ben gitsem bile banyo yapma şansım yok...Bir de başka öğretmenle beraber kalıyorlar ona nasıl desin sen bu gece git,eşim gelecek diye...Bu bakımdan çok zor.Eşimin izin alması zor,dayımın kızının düğününe bile izin alamadı düşün,ilçe milli eğitim müdürü cins, müdürü ile tartışmış soruşturma geçiriyormuş okul bu yüzden izin işlemlerini onaylamıyor.İki yönden de problemliyiz.yumurtlama günleri bazen denk geliyor.mesela bu ay yumurtlama günüm geçen salı idi,pazartesi oldu bilmiyorum spermler 48 saat yaşıyormuş diyorlar.Allahım büyük.Benim sorunumu özelden yazdım canım.oradan bakarsın olur mu?Bulantıların başladı mı?Nasılsın? öpüyorum kendine dikkat et canım.Dualarında bizi unutma.

Nurcummmmmmmmmmmmmmmmmmmm nasılsınnnnnnn?Bulantıların çok mu????????????? DİKKAT ET KENDİNE AĞIR İŞ YAPMA.BU ARADA DERS ÇALIŞABİLİYOR MUSUN?sENİN DE DUALARINI İSTİYORUM,BENİ UNUTMA OLUR MU CANDOSTUM?ÖPTÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM KOCAMANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy asyacım diyecektim kız kendi nikimle hitap etmişim sana,ilahi kendime çok güldüm.Bugün nöbetçiydim yorgunluk başıma vurdu heralde.öptüm tekrar.

aybalacım canım 6 haftalık bebeğim ama bulantı baş dönmesi yaşamıorum çok şükür....biliosun yol gıdıorum mahvolurdum...
herhalde olmayacak ya da geç başlayacak bilmiorum canım...
Eşinle durumuna uzuldum tatlım,ayrılık iğrenç bişey bu şekilde yaaa,eş durumuyla neden gelemio ki???ben dilekçe yazmayı dusunuorum bakalımm belki tayinimi merkeze yakın bıyere çıkartabilirim hayırlısıyla....
Canım dualarım seninle inan bana.Allah yardımcın olsun,umarım yalnızlığına bı son verir rabbim sonunda...

arkadaşlar malesef bu seferde olmadı adet oldum beklemiyodum yani hi ama hiç belirti yoktu allah kısmet etmedi demekki yeni umutlarla yola devam yılmak yok listede yeralırsam sevinirim 11 aralık die not ederseniz iyi akşamlar bide s,zden ricam olıcak avrupa yakasında oturuyorum dr arayışı içerisindeyim ssk anlaşmalı özel hastanelerden saolun canlarım

merhaba kızlar valla çok bunaldım oturdum ağlıyorum şu anda adetim 12. günndeyim hala oluyorumve bütün doktorlar bunu normal karşılıo gitmedim doktor kalmadı acayip stres yapıyor benim adetim bitcekde biz deneme yapcaz böle giderse benden çocuk mocuk olmazsenağlamasenağlama

Asyacım özeline yazdım canım,yorumunu beliyorum.İnşallah dilekçen kabul edilir hayırlısı.Biz bu yıl da ayrıyız,mayısta il içi sıra tayin isteyeceğiz,işallah seneye gelebilme ihtimali yüksek,puanı iyi çünkü...İşallah bu yıl bebeğim olur da hayırlısı ile hamilelik tesellim olur.Dualarına devam et öptüm.

kızlar benim ilk aşılamam tutmadı.
2tane kistim oluşmuş. bisüre doğum kontrol hapı kullanmam gerekiyo
beni listeden silin
Allah sizlerin yolunu açık etsin. en yakın zamanda meleklerinize kavuşursunuz inşlh.

Nurcummmmmmmmmmmmmmmmmmmm nasılsınnnnnnn?Bulantıların çok mu????????????? DİKKAT ET KENDİNE AĞIR İŞ YAPMA.BU ARADA DERS ÇALIŞABİLİYOR MUSUN?sENİN DE DUALARINI İSTİYORUM,BENİ UNUTMA OLUR MU CANDOSTUM?ÖPTÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM KOCAMANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

canım benim dualarım hep seninle derse biraz ara verdim ben hala annemlerdeyim... Allah izin verirse yarın gidiyorum evime candostum sözün çok hoşuma gitti sende benim candostumsun biz bugün çok mutluyuz babamıza kavuşacaz inş seni kocaman öptüm

X