Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Iyi geceler nurum.kendine dikkat et ağir iş yapma sakin? Bizi de boş birakma hem sitede hem dualarinda.öptüm kocaman:))

nurcugum belirtilerin varmiydi,ne gibi belirtilerin vardi,bende her belirtiyi kendimde hissetmeye basliyorum gerci duydugum zaman neyse belki tutturmusuzdur,sen soylermisin belirtilerini,benim daha gunum varda,goguslerimde azicik hassasiyet oldu ama oyle sis felan deyil,bacaklarim agriyo,birde kasiklarim oda cok deyil az agriyor,acaba diyorum.......neyse hakkimizda hayirlisi,allahim buyuk sabredecegim bu ay hic kendime umit vermemeye calisiyorum,kendimi umitlendirdigim gibi kocamida umitlendiriyorum,ikimizde yigilip kaliyoruz bu sefer hic lafini yapmiyoruz,testte gorene kadar

ASYACIM BİZ CANLI MÜZİK YAPILDIĞI DÖNEMDE ABİMLE VE NİŞANLISIYLA GELMİŞTİK.oRADAN SIK SIK GEÇERİM ARKADAŞIMIN DA EVİ ORAYA YAKIN.İŞALLAH UĞRARIM GÖRÜŞÜRÜZ.YAKAMA KIRMIZI KARANFİL TAKAYIM MI? TANIYAMAZSAN:))

Kayracim hikmet bey iyi de ,işte bende bayan doktor takintisi var,aşamadim erkek doktor olayini.doğumda özellikle bayan olarak konya belediyede ayşe hanimi,konya hospitalda tülin hanimi,anit hastanesinde naciye hanimi öneriyorlar.bilmiyorum artik.hele bir hayirlisi ile hamile kalalim da zamani geldiğinde düşünürüz artik.

aaaaaaaaaa GÜLBAHÇE BİZ VARIZ,KÜSERİM BAK ONA GÖRE:KK43:((((((((((

evet canim yurt disinda yasiyorum,siz sanslisiniz cunku orda hangi doktor iyi hangi doktor kotuyse ona gore gidip geliyorsunuz,istediginiz zaman randevu alabiliyorsunuz,birda burda kan tahlili yapmiyorlar ben 3 sefer asilama yaptirdim 1 sefer tup bebek yaptidirm 2 gun kala adetim geliyor az bir sekilde doktora tel aciyorum test yap evde diyorlar,negatif cikarsa regelinin 3 gununde igne kullanmaya devam et diyorlar,burda pek onem vermiyorlar doktorlar ya biz yabanci oldugumuz icin fazla ilgilenmiyorlar.ah nerde turkiyemim doktorlari

X