Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

esracım sende çok yenisin umudunu kaybetcek kadar zaman geçmemiş burda yıllar sonra hamile kalan arkadaşlar var kimse umudunu yitirmedi sen garantiye al bi doktora görün hiç bir problemin yoksa çalışmalrına devam et mulaka bebişini kucağına alıcaksın

esra neden bu kadar karamsar ve umutsuzsun canım
ben evlendikten 8 ay sonra hamile kaldım onu da kaybettim
sonra düşünebiliomusun 8 ay booyunca korunmadık ama bu ay hamileyim:)
her ay test aldım umutlandım kan testi yaptırdım ama bak allah hiç beklemediğin bi zamanda verior benim gibi bir cok kişi var ve neler göreceksin okudukça
kendine gel ve çalışmalara devam et
stres yapma
eşini de üzme bu yüzden

Bayanlar bende 21 ekimde adet olmam gerekirken hafif bir lekelenmeyle adet dönemini kapattım aynı gün içinde.Akşam idrar testi aldım test pozitifti.22 sinde de kan testi yaptırdım pozitif.Yarında doktora gidiyorum inşallah bebeğim görünür.Gerçi çok erken daha ama hayırlısı olsun.Rabbim isteyen herkese bu güzelliği yaşatsın inşallah

kızlar kimsee yokmu benim adetime 2 3 gün var idrar testi yaptım çıkmadı negatif yanlışolma ihtimali varmı gerçi kendimi adet olacakmışım gibi hissediyorum ama silikte olsa bi çizgi çıkmalıydı dimi hiç bi şey yok silueti bile yok çizginin

burcusal geçmiş olsun .Allah daha büyük bi dert vermesin sana canım ya.
ve diğer hamiş kalan arkadaşlar çoook umut oluyosunuz bize.Allah kucağınıza almayı nasip etsin...

kan da değerin kaç çıktı canım bu arada aynı zamanda hamile kalmışız cok sevindim adına bebişinin görünmesi için bhcg 1000 in üzerinde olmalı biliosundur belki bende haftaya gitcem inşallah rabbim tüm isteyenlere verir hayırlı ve sağlıklı evlatlar:)

beni listeden silebilirsiniz arkadaşlar.. bu ayda göründü kırmızılar 2 gün gecikmeylee.. yeni adet tarihim 18 kasım..[/I]

kızlar çok strese girmeyin rahat olun ben 2.ayda gebe kaldım.yumurtlama gününde özellikle 12,14,15,16,günler ilişkiye girin.darısı başınıza.herşeyin hayırlısı.

kızlar merhaba. ne oldu 2-3 gündür siteye öyle giremedim bir türlü. kimler var, ne gelişmeler var? benim de dün hastalanmam gerekiyodu ama hala olmadım. hayırlısı olsun. test yaptırmaya da korkuyorum.

kızlar kimse yok mu çok karışığım benim adet tarihim yarın yengem zorla test yaptırdı iki çizgide belirgi çıktı ama ben ya yanıldıysa diye korkuyorum lütfen yardım edin

iyi geceler canım. inşallah hamilesindir ya. ben de dün hastalanacaktım ama hala olmadım. herhangi bi belirti var mı sende

Canımcım benim laborant arkadaşım var.Ona gittim.İdrar testi gibi bir aparatla kan tahlili yaptı.O yüzden hcgnin kaç olduğunu bilmiyorum.O kan testide çift çizgi çıktı.Nasipse yarın öğrenicem kaç olduğunu.Benim bebeğim görünmiycek büyük ihtimalle,çünkü benim adet günüm 22 siydi.Daha geçeli 2.gün oluyor.Son adet tarihini başlangıç sayarsak 24 eylül henüz yarın 4 haftalık olucak.Hayırlısı olsun geç olsun güç olmasın inşallah.Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah

kızlar kimse yok mu çok karışığım benim adet tarihim yarın yengem zorla test yaptırdı iki çizgide belirgi çıktı ama ben ya yanıldıysa diye korkuyorum lütfen yardım edin

Nurcum canımcım hemen kan testi yaptır.Ben üstüne görme yaşadım yerleşme kanaması
adet gördüm sandım ama 1 saat içinde lekeler kayboldu.1 günde erken geldi.İdrar testi pozitif çıktı.Yani 2.ci çizgi 1.çizgiden daha açık renkli ama belirgin.Ben iki testimi de şimdi saklıyorum.Kan testim ve idrar testim.İkisi de pozitif ama bir çizgi daha açık renkli çünkü henüz günüm yeni geçti

iyi geceler canım. inşallah hamilesindir ya. ben de dün hastalanacaktım ama hala olmadım. herhangi bi belirti var mı sende

canım benim adet sancısı gibi sancım var ama göğüslerim şiş ve çok sızlıyor baş dönmem var birde annem söledi kirpiklerim toplanmış zaten annem kesin hamilesindir dedi öylelikle test yaptım iki çizgide tam çıktı:sm_confused:

Bende de aynı belirtiler oldu nur o hafif lekelenmeden sonra gitti ağrılarım şimdi kendime dikkat ediyorum.Arada bir hafif kasık ağrılarım oluyor o kadar

süper nurcum ya ama bence de kan testi yaptır yarın sabah hemen ben de dayanamıycam daha fazla eğer sabah hala hastalanmamış olursam test yapmayı düşünüyorum. benim de karnım ağrıyo adet olacakmışım gibi göğüslerim de acıyo, ama arada sancılarım biraz daha değişik adet sancısından sanki böyle içim yanıyo gibi bi de sancı giriyo ve bacağıma vuruyo batmalar falan bi garip hiç olmamıştı daha önce herşeyin hayırlısı inşallah canım ya

ya canım bilmiyorum çok karışığım ya değilse diye eşime bile söyleyemedim memleketteyim şu anda annemler kesin gözüyle bakıyorlar hamileyim diye zaten ilk annem dedi sen hamilesin kipriklerin karışmış diye

ay çok heyecanlı ya valla aynı şeyleri yaşıyorum senle canım.

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (24.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-seli999………………………..11 Ekim
7-NEHİR………………………19 Ekim
8-vermidon……………………20 Ekim
9-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
10-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
11-serencederen…………………24 Ekim
12-nur_84......................................24 Ekim (Nur)
13-bumuyani…………………….24 Ekim(Kadriye)

14-ravzanur............................ .25 Ekim( Nurten )
15-nergis55………………………26 Ekim
16-benssenb................................. 28 Ekim
17 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
18-asyacan7……………………..31 ekim
19-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
20- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
21-serdi........................................8 Kasım
22-sıla_84.............................. …18 Kasım
23-aysima_85....................... ….( Gülcan )
24-neşeli................................. ..(Neşe)
25- brisling.............................. (Dilek)*
26-özgün2008........................ (Özgün)
27-nmb2358........................... (Nagehan)
28-Monarosa.......................... (Nalan)
29-aşis.................................... (Asiye)
30-CZC.................................... ( Zeynep )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…