Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

daha varmış canım çıkmazkidaha 1 eylül demişsin ama 1 ekim galiba anca sen kantesti yaptır ama bukadar stres yapmakda olmasını engelliyo sakinol

en son regl tarihim 1 eylüldü...genelde ben 3 veya 4 gün önce regl olurum.yani önümüzdeki regl tarihim 28 eylül.Buna göre ben test yapmak için 28 eylülü mü baz alıyım yoksa 1 ekimimi??

benımde adetım bugun bıttı ısallah bu ay hayırlı haberler verrım sızlere ama artık hıc umudum kalmadı bılıyormusunuz

abkal01 iyi geceler nedenki canım umudun yok diosun bak sana küçük bişey anlatayım biz eşimle 4yıl çıktık ben elazığ o istanbuldaydı heeeeeeeep ayrıydık o süre zarfında acaba olacakmı evlenecekmiyiz die umutsuzluklar vardı içimize bizim sloganımızda şuydu o zaman sene 2000 bu aradA " UMUDA BİN KURŞUN SIKSADA ZULÜM;UNUTMA UMUDA KURŞUNUZ İŞLEMEZ GÜLÜM " kaybetmedik inandık güvendik pozitif düşündük ve şimdi 2 yıllık evliyiz .anlaştıkmı arkadaşım

Merhaba arkadaşlar nasıısınız? okuldan yeni geldim haftanın ilk gününün yorgunluğunu yaşıyorum.

merhaba kızlar...benimde umut dolu bekleyişim sürüyor...ve şuanda kafam çok karışık...tecrübeleri olanlardan yardım istiyorum...adetim yaklaşık olarak 8 gün var. ve 4-5 gündür kasıklarımda iğne batması ve kramp şeklinde ağrılarım var. genelde hareket ederken kramp girer gibi oluyor. ayrıca normalinden biraz daha fazlaca akıntım var....renksiz ve kokusuz...göğüslerim hafif şiş ama ağrı sızı yok...ve geçen akşam midem çok yandı...adet tarihimi bekleyemiyorum..çok merak ediyorum..acaba hamilemiyim?????????????

merhaba kızlar...benimde umut dolu bekleyişim sürüyor...ve şuanda kafam çok karışık...tecrübeleri olanlardan yardım istiyorum...adetim yaklaşık olarak 8 gün var. ve 4-5 gündür kasıklarımda iğne batması ve kramp şeklinde ağrılarım var. genelde hareket ederken kramp girer gibi oluyor. ayrıca normalinden biraz daha fazlaca akıntım var....renksiz ve kokusuz...göğüslerim hafif şiş ama ağrı sızı yok...ve geçen akşam midem çok yandı...adet tarihimi bekleyemiyorum..çok merak ediyorum..acaba hamilemiyim?????????????

merhaba canım benimde 8 günüm var inş hamişizdir

kızlar fikirlerinizi bekliyorummmmmmm

X