Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

[/HTML]

Canım ben 1,5 senelik evliyim.ilk günden beri çocuk istiyordum açıkcası ama eşim biraz bekleyelim dedi diye düşünmedik.3 ayım bu çalışmalarla.Şimdi eşimde bende çok istiyoruz.Her ay heyecanlanıyoruz acaba varmı diye.

Ayrıca nurcum sen nasılsın canım.Hani testten bahsetmiştim ya sana.Dünden önce kan Testi yaptırdım 1 çıktı.yani yok heralde.çok üzüldüm.:çok üzgünüm:

canım hani derlerya can çıkmadıkça ümit kesilmezmiş bizde ümidimizi yitirmeyeceği. insan bi başkasına söylerken çok rahat söylüyorda uygulamaya geldimi afallıyor ya ama sen yinede dediğimizi yap tamam mı?:asigim::asigim:

allahım hepimizi şöyle sağlıklı cicimi cici tatlı mı tatlı annelerini üzmeyen diycem ama benim için önemli değil o gelsinde ben her gece uyumamaya da razıyım,o iyi olduktan sonra gerisi boş.ama gelmiyorki bebişim.demekki zamanı var.rabbimden hep hayırlı bir evlat isterim,demekki şimdi olmaması gerekiyor demekten başka çarem de yok.Ama bu ay çok başkaydı sanki oldu gibiydi içim öyleydi,o var gibiydi hele bide o çift çizgiyi görünce daha sevindim.uçtum.
bu ay da devam edicez bakalım.yine HAYIRLISI diyorum ve ümidimi yitirmeden tekrar tekrar tekrar olmadı birdaha.takii bebişimin geldiğini öğrenene kadar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:yerimsenibenyerimseniben:icecream:

asıl haberler sende nasıl gidiyor hamişlik, var mı bulantı falan...
ben yukarda da yazdığım gibi geçen ay adet oldum, inşallah bu ay diycem ama nasip..hayırlısı diyelim

HERKESE MERHABAAAAa.s.
KIZLAR RAMAZAN AYINA BİR DE İŞLERİN YOĞUNLUĞU EKLENİNCE SİTEMİZE NEREDEYSE HİÇ GİREMEZ OLDUM.OKULDAN GELİNCE 1,2 SAAT VAKTİM OLUYOR ONDA DA UYUYORUM SONRA DA YEMEK VS..LİSTEMİZİ HİÇ TAKİP EDEMİYORUM ZATEN DAHA ÖNCE DE BİLİYORDUM BÖYLE OLACAĞINI YAZMIŞTIM.KIZLAR LİSTEYİ DEVRALIN DEVAM ETTİRELİM BANA KALIRSA KALACAK UNUTULUP GİDECEK SONRA DA..BU ARADA BUGÜN ADET OLDUM.:çok üzgünüm
:

Sevcan senin idrar testinde pozitif çıktı ama hamilelik çıkkmadı mı? Allah Allah olabiliyor mu böyle şeyler?

Naz&pıtırcık,gizemx merhaba..Hayırlısı Gizem işallah olur bu ay...Nazcım Allah senin de gönlüne göre versin.

X