Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Merhaba kızlar nasılsınız.bu ayki çalışmalara yeni başladık.bakalım hayırlısı.Allah herkesin gönlüne göre versin.

biz de bitirdik bu ayki çalışmaları kızlar adetim pek düzenli değil yani 1-2 gün oynuyo, ama hafta ortasına kadar hastalanmam gerek bakalım neler olacak çok heyecanlı :)

biz de bitirdik bu ayki çalışmaları kızlar adetim pek düzenli değil yani 1-2 gün oynuyo, ama hafta ortasına kadar hastalanmam gerek bakalım neler olacak çok heyecanlı :)

inşallah vardır benim daha adetime çok ama çok kuvvetli olmadıkça hiç bir belirtiyi gebeliğe yormucam, üzülmek istemiyorum artık

ben de yormamaya çalışıyorum ama elimde değil. inşallah hayırlı haber gelir senden, benden, tüm bekleyenlerden...

slm bende bebiş ısteyenlerdenım suan adetım bu ayda olmadı ama işallah ekımde olur dua edın kızlar benım ıcın benım bı sorum olcak ben eylul 16 adet oldum yumurtlama gunum ne zaman nasıl hesaplanıyor bılen varmı sımdıden tesekkurler allahım herkesın gonlune gore verır ısallah

ablak01 hoşgeldin aramıza canım 16 eylül son adet tarihinse 16 eylülde abşayıp sayıyosun 12,14,16,18 günler yumurtlama oluyo yani eylül 27,29,1,3 tarihleri yumurtlama tarihlerin oluyo canım umaraım anlatabildim iyi geceler

Merhaba Nur ve arkadaşlar,nasılsınız? Az önce geldim kpss sınavında görevliydim.nasıl gidiyor?:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kizlar biri beni durdursun durmadan gebelik testi yapiyorum çok merak ediyorum regl tarihine daha var ama ben sürekli test yapiyorum acaba ben ne zaman test yapsam kesin çikar son regl tarihim 1 eylül yorumlarinizi bekliyorum

Kizlar biri beni durdursun durmadan gebelik testi yapiyorum çok merak ediyorum regl tarihine daha var ama ben sürekli test yapiyorum acaba ben ne zaman test yapsam kesin çikar son regl tarihim 1 eylül yorumlarinizi bekliyorum

canım adet tarihin geçtikten 10 gün sonra kesin sonucu verdiğini biliyorum şimdi kesin sonucu vermez

Evet arkadaşım Nur un da dediği gibi,en az 1 hafta 10 gün geçmeli...geçen ay ben de çok umutlanmıştım 5 gün geçmişti ama oldum.bu ay hiç stres yapmıyorum valla...Okadar rahatım ki kendim bile şaşıyorum rahatlığıma...ama artık oluruna bırakmaya kara verdim tabi başarabilirsem...

X