Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

olsun beklemekten kurtuldun bir de öyle düşün. benim 9 gün var ve ben aptalca heyecanlanıyorum iki gündür. ki bu ay öyle umutsuzum ki, ama işte garip bir heyecan bu. neyse sen ekime attın topu demek :kahve:bekle orda ben de ekimse sana eşlik edebilirim canım kaydirigubbakcemile5 9 gün nasıl geçer ki ...bu arada izmirin neresi diye konuşmuştuk, ben bornovadayım. birbirimizi takip edelim hemşeriler olarak :eek:

canım bende üçkuyulardayım evet ekime inşallah sen kalmazsın da bari seviniriz biraz....

GGGGGGGGGGGGGGÜÜÜÜÜÜNNNNNNNNNNNNN-------AAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYY-------DDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNN hihoyyythihoyyythihoyyyt NELER OLDU BAKALIM BEN YOKKEN?İŞLERİMİN YOĞUNLUĞU NEDENİYLE UZUN ZAMANDIR GİREMEDİM.YENİ HAMİŞLER VARMI:ecrin_bebek::CüvCüv:

GGGGGGGGGGGGGGÜÜÜÜÜÜNNNNNNNNNNNNN-------AAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYY-------DDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNN hihoyyythihoyyythihoyyyt NELER OLDU BAKALIM BEN YOKKEN?İŞLERİMİN YOĞUNLUĞU NEDENİYLE UZUN ZAMANDIR GİREMEDİM.YENİ HAMİŞLER VARMI:ecrin_bebek::CüvCüv:

fatoşşşşşşşşşşşşş hoş geldinnnnnnnnnn günaydın
canım doktora gittin ne oldu lekelenmemn ne oldu ebebiş nasıl sen nasılsın ay çok sordum amam çok merak ettim

:sm_cool:günaydın kızlar herkeze selamlarhamişler banada dua edin 2 günüm kaldı...:sm_cool:

mrb kızlar benimde 1 güncüm kaldı eh banada dua edin bari bu arada listemiz pembeleştimi şu listeyi biri koysada kim hamile kim hamile del bakardık dimi

Benide bu aya ekleyin arkadaşlar..ovülasyonum bitti şimdi eylül 20 yi bekliycem o zaman adet olmam gerekiyor :1no2: ama nedene içimde yine bir his var olmuycak gibi geliyor.Ama umudu yitirmem :KK70:
Allahım elbet vericek hayırlı bi zamanda :)

slm arkadaşlar ben 1.5 senedir tedavi görüyordum
2 ay önce doktorumu deiştirdim ovitrelle vuruldum bu ay ve bu gun idrarda pozitif çıktı
kan sonucum yarın belli olacak idrarda pozitif çıkarda kanda negatif çıkarmı sizce

slm kızlar nasılsınız ben çok karışığım stes ve korku nasıl atacam bunları üzerimden bilemiyorum:KK43:(((

canım bende üçkuyulardayım evet ekime inşallah sen kalmazsın da bari seviniriz biraz....

ahh canım nerde o günler... bugün tam tamına bir hafta var reglime. koskoca yedi gün..ama belitri dersen hat safhada laelaelaelaelae ateşim var gibi, kasıkta batma, gaz, uyku hali ne arasanız var :sm_cool: yarın bir kan testi bile yapmayı düşünüyorum sabredemicem gibi kafamçokkarıştı

ahh canım nerde o günler... bugün tam tamına bir hafta var reglime. koskoca yedi gün..ama belitri dersen hat safhada laelaelaelaelae ateşim var gibi, kasıkta batma, gaz, uyku hali ne arasanız var :sm_cool: yarın bir kan testi bile yapmayı düşünüyorum sabredemicem gibi kafamçokkarıştı

canım yap valla bende dayanamazdım haber ver mutlaka

su günlerde hepimiz dua edlim allahım olmayan herkeze bi çocuk nasip etsin allahım bizim sabrımızı çocukla sınamasın inşallah herkezin bebegi olur hamile lkalırız

canım yap valla bende dayanamazdım haber ver mutlaka

kan testi yaptıramıyormuşuz bizim kurumun sağlık bölümünde.bir tek idrardan bakılıyormuş .onun için de daha erken galiba tam bir haftam var reglime. kafamçokkarıştı
ki idrarda bazen gecikince çıktığını düşünürseniz hayal oldu benim önceden yaptıracağım kan testi. çalıştığım için de hastane vs ye gidip kan veremem şimdilerde. üf yaaaa bizim sağlık bölümü baksaydı hergün gidip baktırırdım kana :icecream:delirdim ben artıkkkkkkkkkkaydirigubbakcemile2

X