Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

zeynepcim (czc) canim senin adet tarihini yazmamişiz söyle de ekleyelim.

Kizlar ben ramazanda fazla giremiyorum gördüğünüz gibi.inanin sizi özlüyorum da oturuyorum bilgisayarin başina.şimdi pazartesi de okul açiliyor 3 te okuldan çik eve gel dinlen yemek hazirla iftar yap böyle geçecek günlerim arada firsatim olunca elbette girerim ama diyorum ki listemizi kaybetmeyelim onu güncellemeye devam edelim olur mu canlarim..

gizemcim beni silin ben bugün hastalandım 11 eylüldü ama erken geldi cok üzgünüm yaaaaaaaa..........:nazar:

arkadaslar bende hastayim suan insallah 5 gun sonra biticek bu ay da kotu sonuclanmasin allahim ne olurrr dua edelim birbirimize en kisa zamanda bebegmimiz icimizde olsun insallah

Herkese günaydın....
nerdeymiş benim umut yıldızlarımmmmm
zeynepcim, ateş parçası "ağlamak yok gülmek var, yarınlarda yarınlarda bebişler var..." yola devam arkadaşlar...

günaydın kızlar benim 4 günüm kaldı bekliyorum sabırsızlıkla umudum yok aslında fazlasengözlerimebaksanab desemde var ya :çok üzgünüm: bilmiyorum benim adet belirtileri 2 gün kala başlardı bu sefer 6 gün kala başladı benimde kafam karıştı haliyle:uhm: ya erken adet olcam yada :CüvCüv: bilmiyorum hayırlısı inşallah Rabbim herkeze sağlıklı evlatlar ve sağlıklı hamişlik nasib etsin.amin

merhaba esma benim tam bir hafta var ama ben de bi yandan kendimi kaptırmak istemiyorum bi yandanda şimdiden elim karnımda "ne olur orda ol bebeğim diye dua ediyorum"...
hadi bu haftanın müjdecisi sen ol da yüzümüz gülsün!!

iyiyiz canım sen nasılsın?bebiş ahereketlerine devaaaaaam.çakşır kökü suyu içirdim az önce kocişime .çok iğenç ama içti yavrum .keçiboynzu kürüyle karıştırdık.ardından da çekirdekli üzüm kürü içti.hayat bööööyle bööyle devam ediyor bizde.:eek:siz neler yapıyorsunuz bu yolda?:eek:

canım öncelikle burdurlu musun? valla biz öyle bişeyler kullanmıyoruz sadece ben folik asit kullanıyorum :asigim:

gizemcim beni silin ben bugün hastalandım 11 eylüldü ama erken geldi cok üzgünüm yaaaaaaaa..........:nazar:

CZC selam canım..
11 eylüle daha çok varmış, erken gelmiş reglin, acaba yerleşme kanaması vs olabilir mi.yoksa her zamanki gibi mi canım.

Slm kislar az önce kan verdim sonucu akşama alcam 3 gün var daha adetime ama bugün evlilik yildönümümüz eşime süpriz yapmak istiyorum.dua edin nolur bana.

allahım inşallah hamilesindir hadi eşine güzel bi süpriz yap nezman alacan sonucu

keske öyle olsaydı ama normal gelıo canım yaaa ekime artık umutlarrrrrrrrrrrrsenağlama

olsun beklemekten kurtuldun bir de öyle düşün. benim 9 gün var ve ben aptalca heyecanlanıyorum iki gündür. ki bu ay öyle umutsuzum ki, ama işte garip bir heyecan bu. neyse sen ekime attın topu demek :kahve:bekle orda ben de ekimse sana eşlik edebilirim canım kaydirigubbakcemile5 9 gün nasıl geçer ki ...bu arada izmirin neresi diye konuşmuştuk, ben bornovadayım. birbirimizi takip edelim hemşeriler olarak :eek:

slm kislar az önce kan verdim sonucu akşama alcam 3 gün var daha adetime ama bugün evlilik yildönümümüz eşime süpriz yapmak istiyorum.dua edin nolur bana.

ayy inşallah müjdeli haberle dönersin.evlilik yildönümüzünüz kutlu olsun allah uzun yillarda sağlikli sihhatli bebişlerinizle birlikte yaşamayi nasip etsin inşallah

Sehercim nasilsin???alminaya noldu günlerdir yok ortalikta..seher canim şu liste işini sen takip eder misin canim.benim bu sene okulda programim çok ağir olmuş çok yorulacağim sürekli sitemize giremeyebilirim de..

X