Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nmb2358 arkadaşım teşekkür ederim.ben çok takıyorum insanların sorularını,en çok da görümcelerimin densizliklerini...çekilecek dert değil valla...Allahım kısa zamanda evlatlar nasib eder de şöyle ikiz ikiz hayırlısı ile...herkesin dili kapanır....

Moralin nasıl nurcum? moralsiz gibisin...paylaşmak istersen buradayım...

nmb2358 arkadaşım teşekkür ederim.ben çok takıyorum insanların sorularını,en çok da görümcelerimin densizliklerini...çekilecek dert değil valla...Allahım kısa zamanda evlatlar nasib eder de şöyle ikiz ikiz hayırlısı ile...herkesin dili kapanır....

inş canım:Saruboceq:

inş canım:Saruboceq:

ozgün2008 arkadaşım senle aynı günlerde hastalanacaz benimde 12 gün var bakalım hayırlısı bişey sorucam ya 12 gün olmasına rağmen ateş basıyo beni 2 gündür karnımdada acayip gaz sendede böle şeyler oluyomu çok merak ediyorum ya bide göğüs uçlarım hassaslaştığını farkediyorum uçları ağrıyor lütfen cvp yazın bana

mrb canım aynı şey bende de oldu,1 haftadır fazlaca gazım var ve kasıklarımda sancım vardı dün geçti biraz daha iyiyim. adetime 8gün var daha ben de bişi anlamadım. insallah hamişizdir

merhabalar birşey sorabilir miyim size bu altta evlendiğiniz zamanı gösteren şeyler varya renkli olanlar nasıl yapılıyor acaba yardım edebilir misiniz?:asigim:

canım takvim için buraya bakabilirsin http://www.kadinlarkulubu.com/blog.php?b=2704

aybala42 nbr durumun nasıl arkadaşım arkadaşalrım canım çok sıkkın bugünlerde kendimi çok boşlukda hissediyorum yaaaaaaaaa kimse yok sizlerden başka 2 sohbet edip dertleşecek bunalıyorum ya allah eşimden razı olsun oda olmasa :KK43:bu saat olmuş uykum yok çok bunalıyorum 2 yıl oldu çalışmak istiyorum iş yok kendimi bomboş birisi olarak görüuorum

HNURKOÇER ARKADAŞIM BENDENDE AL OKADAR SIKILIYORUM YA AĞLAMKA İSTİYORUM ÇOK DUYGUSALIM BU GÜNLERDE ADETŞMEDE 10 GÜN VAR OYÜZDENMİ ACABA NEYSE ARKADAŞALR ÖZÜR DİLERİM HEPİNİZDEN SIKTIM SİZLERİ

aybala42 nbr durumun nasıl arkadaşım arkadaşalrım canım çok sıkkın bugünlerde kendimi çok boşlukda hissediyorum yaaaaaaaaa kimse yok sizlerden başka 2 sohbet edip dertleşecek bunalıyorum ya allah eşimden razı olsun oda olmasa :KK43:bu saat olmuş uykum yok çok bunalıyorum 2 yıl oldu çalışmak istiyorum iş yok kendimi bomboş birisi olarak görüuorum

HNURKOÇER ARKADAŞIM BENDENDE AL OKADAR SIKILIYORUM YA AĞLAMKA İSTİYORUM ÇOK DUYGUSALIM BU GÜNLERDE ADETŞMEDE 10 GÜN VAR OYÜZDENMİ ACABA NEYSE ARKADAŞALR ÖZÜR DİLERİM HEPİNİZDEN SIKTIM SİZLERİ

merhaba canım kendini bu kadar sıkma emin ol evden de yapabileceğin işler vardır bunları araştır bence:kahve:...
bizimle de herzaman dertleşebilirsin, biz onun için burdayızŞeniz

kızlarrrrrrrr hepinize merhaba..
öyle canı sıkıntısı, stres yapmak yok bu birrrrrrrr
bakın ben de fazlasıyla umutsuzum bu aydan ama son 5 gün kaldı ya o stres vs geçti inadına bu ikiiiiii
dertleşmek için hep burdayım bu da üçççççççç
16 eylül bekleniyor dörtttttttttt :)
sevgiler...

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (11.09.2008)
:nazar: :CüvCüv:
* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* fatoş3458..................................( Fatoş )
* ssengün....................................(Seher )
* papatya....................................(Almina )
* plnsu............................................ ..

BEKLEMEDE OLANLAR???????????:uhm:

* ravzanur............................3 Eylül ( Nurten )
* sıla_84..............................5 Eylül ( ? )
* myhope............................ 5 Eylül ( Ayşe )
* aysima_85....................... .6 Eylül ( Gülcan )
* alabama............................7 Eylül ( Şebnem )
*neşeli.................................8 Eylül (Neşe)
* brisling..............................9 Eylül (Dilek)
*

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ:sm_cool:

crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
*neseecrin..........................12 Eylül ( Neşe)
*naz&pıtırcık.......................15..Eylül(Naz)
*özgün2008........................16 Eylül (Özgün)
*gizemx..............................23 Eylül(Gizem)
*Dum spiro spero.................25 Eylül
xxh.ydxx.............................26 Eylül(Hülya)
s.d 34 29 Eylül.....................29 Eylül (Sibel)
*benssenb...........................30 Eylül
hnurkoçer..............................1 Ekim
CZC.....................................( Zeynep )
*aşis....................................(Asiye)
Monarosa::::::::::::::::::::::::::::::??
ateşparçası.........................?? Ekim

serdi...................................8 Ekim

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

kızlarrrrrrrr hepinize merhaba..
öyle canı sıkıntısı, stres yapmak yok bu birrrrrrrr
bakın ben de fazlasıyla umutsuzum bu aydan ama son 5 gün kaldı ya o stres vs geçti inadına bu ikiiiiii
dertleşmek için hep burdayım bu da üçççççççç
16 eylül bekleniyor dörtttttttttt :)
sevgiler...

bu beeeşşş ben kırmızı kart yedim :çok üzgünüm: oysaki nede çok umutlanmıştım:a015:
ama napalım kısmet değilmiş Rabbim hayırlısını versin dün baya üzgündüm ama şimdi toparlandım kırmızılar bitince tam gaz devaaaammm:sm_cool::sm_cool:

bu beeeşşş ben kırmızı kart yedim :çok üzgünüm: oysaki nede çok umutlanmıştım:a015:
ama napalım kısmet değilmiş Rabbim hayırlısını versin dün baya üzgündüm ama şimdi toparlandım kırmızılar bitince tam gaz devaaaammm:sm_cool::sm_cool:

canım diğer bölümde okudum, sana uzun bi cevap yazdım bağlantı gitti:KK43:
umarım bi dahaki ay yüzün güler, gerçekten çok üzüldüm; ama dediğin gibi tam gaz devam etmek lazım yılmadan!!

X