Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

iyiyim fatoşum sen nasılsın var mı bi sorun sana bişey sorsam benim akıntım oluyo ve adrarımın rengi koyu ve mide bulantım öğlene kadar sürüyo bazen geçiyo bile sendede varmı

Akıntı olayı evet canım açık kahverengi oluyor.Salı günü gidicem doktoruma bakalım ne diyecek.Bulantı ara ara geliyor ama çok şükür kötü değilim :emir_bebek:

günaydın güzel hamişler nasılsınız bakalım bu sabah.yeni gün hepimize uğur getirsin inş.

valla bende ne gelen var ne giden ağrımda yok bu gün şükür ssabah sağ kasığıma çok fena sancı girdi bi okadar yanlız sabahtan öğle olmak bilmiyo çok bulantım oluyo bu gün yolda önümde yürüyen kızın parfümünden içim bi kalktı kusucaktım mkızın üstüne zor girdim dükkana bide gögüslerim çok acıyo arkadaş[/
selam kızlar ne zamandır yoktum istanbula geldim ameliyat için gözümden ameliyat oldum...sehercim nasıl gidiyo annelik varmı bi sorun

geçmiş olsun canım cabucak iyileşirsin inşallah annelik cok güzel bi duyguda canım arada çıkan problemler can sıkıyo biraz işte

anne adayı oldun ya bırak olsun o problemler....:):emir_bebek:keske bendede olsada razıyım bulantılara kusmalara....:sm_cool:

Kizlar simdi dr geldim bebisim tam 5+4 gununde kalp atiini bile diuydum 6 haftayi beklemenize gerek yok 5 haftada altan bakildimi sesini duyamiyosun ama kalbin atisini gore biliyosun

darısı basıma inşallah....yoktum ne zamandır istanbuldaydım göz dr.na gittim ameliyat oldum biz bebek isterken neler gelıo basımıza bide anestezi aldım inşallah bu ay tutmaz cok korkuyorum tutmadı tutmadı bakarsın inat gibi bu ay tutarsa ne yaparım ben yaa...Neyse bosver beni senin nasıl gidiyo annelik alıştınmı canımyerimseniben

kızlar günaydınn ben kırmızı kartı yedim haber vereyim sizlerede.. hayırlı günler hayırlı ramazanlar olsunn..

günaydın güsel anne adayları ve anne aday adayları yeni gün hepinize umut ışığı olsun hepimize hayırlı ramazanlar iyi haftalar.inş.şu mübarek ramazanda hepimiz muradımıza küçük meleklerimize kavuşuruz.dualarım sizlerle.

günaydınlar anne adaylarıı...hepinize hayırlı ramazanlar..
umarım bu mübarek ayda umudunuza kavuşursunuz.

günaydınnnnnnnn
birbirimize her fırsatta dua ediyoruz, ama ramazanda her orucumuzu açarken "Allahım bana ve dualarında beni anan tüm arkadaşlarıma tez zamanda hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatlar ver" diye dua etsek ne güzel olur.
bunu alışkanlık haline getirip bir ay boyu yapsak birimizin olmasa belki bir diğerimizin duası kabul olur....
Var mısınız??

a.s.GÜNAYDIN KIZLAR HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM.
HEPİMİZE HAYIRLI GÜZEL BİR GÜN,HAFTA VE İNŞALLAH DUALARINIZIN KABUL OLACAĞI BİR AY GEÇİRMEMİZİ DİLİYORUM.
a.s.

KIZLAR KUSURUMA BAKMAYIN EMİ 4 GÜN BOYUNCA TEMİZLİK YAPTIM.RAMAZANDAN ÖNCE BİTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞTIM.BU NEDENLE DE SİZLERE YAZAMADIM.KÜSMEYİN SAKIN BANA AĞLARIM:1no2:

günaydınnnnnnnn
birbirimize her fırsatta dua ediyoruz, ama ramazanda her orucumuzu açarken "allahım bana ve dualarında beni anan tüm arkadaşlarıma tez zamanda hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli ve hayırlı evlatlar ver" diye dua etsek ne güzel olur.
Bunu alışkanlık haline getirip bir ay boyu yapsak birimizin olmasa belki bir diğerimizin duası kabul olur....
Var mısınız??

tamam canim inşallah ben bugün başliyorum .allah dualarimizi kabul eder inşallah

neredesiniz kizlaaaaaaaaaaaaarrr?????????
Almina sehercim nasil gidiyor hamişlik??her şey yolundadir inşallah..mervecim regl oldun galiba üzülme inşallah bu ay çok dua edelim allah bize de tüm isteyenlere de nasip eder inşallah.

X