Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

urdayım naz ayy bugun cok tuafım bebısımın kalbını gordum yahu cok guzel bı duygu ya allah herkeze tatdırsın pıtırcık

seher nereye gıtı yahu bankaya gıtı pır gıttı fatosda yok 2 gundur ıns kotu bı sorun cıkmaz gızemımde yok

kız dedim ya bu gün işler yoğun bizde ay sonu geliyo ya doktora diğer ağrılarının falan söledin mi bakem ay sen gördün bebişinin kalp atışını allah banada görmek nasip etsin inşallah

ben bu gün söledim patronada alimina bebişimin olcağını valla elimi bişiye sürdürmüyo bi mali işlere koştururum artık o kadar çocuklarada tembihledi sende yavaş yvaş söle istersen

ben bu gün söledim patronada alimina bebişimin olcağını valla elimi bişiye sürdürmüyo bi mali işlere koştururum artık o kadar çocuklarada tembihledi sende yavaş yvaş söle istersen

aferin patronuna:hooray::hooray:
önce bebeğiniz ve sağlığınız, kendinize dikkat edin güzel annelerkaydirigubbakcemile3

aferin patronuna:hooray::hooray:
önce bebeğiniz ve sağlığınız, kendinize dikkat edin güzel annelerkaydirigubbakcemile3

inşallah canım bende merakla çarşamba gününün bekliyorum inşallah görürüm bebeişimi almina gibi ve kanamada ortadan kalkmış olur :Saruboceq:

yok cnm ya
okadarda sıtres altında deyılım 1 aydaha gecsınde oyle derım ben duydum ya cok guzel bı duygu agrılara gelınce cekersın daha 1 ay cekıceksın bu agrıları dedı ayakda fazla kalma yoruldunmu hemen dınlen dedı dusuk rıskın yok dedı su anda hersey cok tolunda kız bebısımın boyu kac bılıyonmu 2,5mm cık daha kıyamaz annesı ona

yok cnm ya
okadarda sıtres altında deyılım 1 aydaha gecsınde oyle derım ben duydum ya cok guzel bı duygu agrılara gelınce cekersın daha 1 ay cekıceksın bu agrıları dedı ayakda fazla kalma yoruldunmu hemen dınlen dedı dusuk rıskın yok dedı su anda hersey cok tolunda kız bebısımın boyu kac bılıyonmu 2,5mm cık daha kıyamaz annesı ona

dikkat et canım sen genede a.s.

edıyorum cnm meraketme sen ne alemdesın bu arada nazlı pıtırcık hadı elını cabuk tut senın haberlerını beklıyoz canm

valla bende ne gelen var ne giden ağrımda yok bu gün şükür ssabah sağ kasığıma çok fena sancı girdi bi okadar yanlız sabahtan öğle olmak bilmiyo çok bulantım oluyo bu gün yolda önümde yürüyen kızın parfümünden içim bi kalktı kusucaktım mkızın üstüne zor girdim dükkana bide gögüslerim çok acıyo arkadaş

alminacım, insanın başından kötü şeyler geçince tüm hamilelerin başına öyle bişey gelebilirmiş gibi düşünüyo(Allah sizlerin bebişleri hertürlü kötülükten korusun) ve korkuyo bişey olmasın aman şuna dikkat edin buna dikkat edin diyor...
bana insanlar çok evham yapıyo gibi geliyodu ama haklılar sonradan tüh vah dememek için ilk üç ay kendine çok dikkat et,çok ayakta kalma, uzun yola çıkma...dikkat et küçük mercimegine:CüvCüv:

valla bende ne gelen var ne giden ağrımda yok bu gün şükür ssabah sağ kasığıma çok fena sancı girdi bi okadar yanlız sabahtan öğle olmak bilmiyo çok bulantım oluyo bu gün yolda önümde yürüyen kızın parfümünden içim bi kalktı kusucaktım mkızın üstüne zor girdim dükkana bide gögüslerim çok acıyo arkadaş

keşke benim de midem bulansa, tek hamile olsam da
n'olur ya dua edin bana..
dün kendi kendimi yedim, aralık anneleri göbüşlerinin resmini koymuş ya ona bakıp ağladım.bebegim alınmasaydı tam 26 haftası dolacaktı...
yanlış anlamayın bu kıskançlıktan değil, bu çok garip bi duygu onların sizin bebeklerinize bişey olmasın diye sürekli dua ediyorum.

keşke benim de midem bulansa, tek hamile olsam da
n'olur ya dua edin bana..
dün kendi kendimi yedim, aralık anneleri göbüşlerinin resmini koymuş ya ona bakıp ağladım.bebegim alınmasaydı tam 26 haftası dolacaktı...
yanlış anlamayın bu kıskançlıktan değil, bu çok garip bi duygu onların sizin bebeklerinize bişey olmasın diye sürekli dua ediyorum.

inşallah canım allah sanada kısa zamanda nasip eder :Saruboceq:

valla bende ne gelen var ne giden ağrımda yok bu gün şükür ssabah sağ kasığıma çok fena sancı girdi bi okadar yanlız sabahtan öğle olmak bilmiyo çok bulantım oluyo bu gün yolda önümde yürüyen kızın parfümünden içim bi kalktı kusucaktım mkızın üstüne zor girdim dükkana bide gögüslerim çok acıyo arkadaş[/
selam kızlar ne zamandır yoktum istanbula geldim ameliyat için gözümden ameliyat oldum...sehercim nasıl gidiyo annelik varmı bi sorun??

valla bende ne gelen var ne giden ağrımda yok bu gün şükür ssabah sağ kasığıma çok fena sancı girdi bi okadar yanlız sabahtan öğle olmak bilmiyo çok bulantım oluyo bu gün yolda önümde yürüyen kızın parfümünden içim bi kalktı kusucaktım mkızın üstüne zor girdim dükkana bide gögüslerim çok acıyo arkadaş[/
selam kızlar ne zamandır yoktum istanbula geldim ameliyat için gözümden ameliyat oldum...sehercim nasıl gidiyo annelik varmı bi sorun

geçmiş olsun canım cabucak iyileşirsin inşallah annelik cok güzel bi duyguda canım arada çıkan problemler can sıkıyo biraz işte

X