Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kızlar merve gırdımı ben yoken bak varya bugun ıcıme dogdu merve hamıle ola bılırmı ıns adetı gelmemıstır bence hamıs gıbı

melankolia bahsettiğin tam olarak ne anlayamadım yeniyim burda ama umarım büyük bi sorun değildir

hoşgeldin aramıza canım umarım ugurlu gelir liste. benim pcom vardı, ondan kurtuldum yumurta tembelliğim var gonaphene başladık. normalde adetin 11ci ya da 13 günleri çağırıyor drlar benim gibi tdavi olanları ama benim dr dün 8 günüydü çağırdı bugün tekrar gittim ve yarın da gel dedi boyutları henüz 18mmyi bulmadı yumurtaların. ben de dra kızıyorum hergün üst üste ne çağırıosun die söyleniyorum.. bu ay da umudum yok benim .ooofff offf

evet canım haklısın.. hayırlısı hakkımızda. sen nasılsın bu arada pınar ben. sen sanırım hamişsin allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. isteyen herkese de bebiş versin insallahha.s.:Saruboceq:

bende sher pınarcım memenun olduminşallah canım valla şimdilik kanamam yada lekelenmem olmadı ama genede doktoruma göre kanama başlamış gebelik kesesinin biraz yanında progestan verdi günde 4 tane kullanıyorum haftaya çarşamba kontrole gidicem bakalım bebiş ve benim hakkımda hayırlısı neyse o olucak inşallah:Saruboceq:
hem haftaya kalp atışlarınıda duyucaz kısmetse:Saruboceq:

pınar yersin oklavayı şimdi haaa umutsuzluk yok :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: merve gelmedi canım hiç bugün

bende sher pınarcım memenun olduminşallah canım valla şimdilik kanamam yada lekelenmem olmadı ama genede doktoruma göre kanama başlamış gebelik kesesinin biraz yanında progestan verdi günde 4 tane kullanıyorum haftaya çarşamba kontrole gidicem bakalım bebiş ve benim hakkımda hayırlısı neyse o olucak inşallah:Saruboceq:
hem haftaya kalp atışlarınıda duyucaz kısmetse:Saruboceq:

ben de memnun oldum. canım benim ablamın da öyle oldu kanaması hatta kesede de kan doluydu ama 1 hafta istirahatle normale döndü. canını hiç sıkma bol bol dinlen.allahım insallah bebeğini sana bağışlayacaka.s.

ben de memnun oldum. canım benim ablamın da öyle oldu kanaması hatta kesede de kan doluydu ama 1 hafta istirahatle normale döndü. canını hiç sıkma bol bol dinlen.allahım insallah bebeğini sana bağışlayacaka.s.

inşallah canım tek dileğim allah herkese eli ayağı düzgün sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin:Saruboceq:

seher ya sendede bu tuaflık varmı canım ben ne bılıyım yalnız kalmamak ıstıyorum boyle bı tuaflık cıktı sımdı bende

pınar yersin oklavayı şimdi haaa umutsuzluk yok :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: merve gelmedi canım hiç bugün

SİZLERLE KONUŞUNCA BİRAZ DÜZELDİM GERÇEKTEN.YANİ MANTIKEN ZATEN 9.CU GÜNDE BU KADAR BÜYÜRDÜ ANCAK. AY HADE HAYIRLISI İNSALLAH BİZ DE BEBİŞİMİZİ KUCAĞIMIZA ALIRIZ Bİ AN ÖNCEE:icecream:

pınar seher canlarım ben cıkıyorum kendınıze ıyı bakın yarına kadar haberlerınızı beklıyorum opuldunuz hamıslerım

hoşgeldin aramıza canım umarım ugurlu gelir liste. benim pcom vardı, ondan kurtuldum yumurta tembelliğim var gonaphene başladık. normalde adetin 11ci ya da 13 günleri çağırıyor drlar benim gibi tdavi olanları ama benim dr dün 8 günüydü çağırdı bugün tekrar gittim ve yarın da gel dedi boyutları henüz 18mmyi bulmadı yumurtaların. ben de dra kızıyorum hergün üst üste ne çağırıosun die söyleniyorum.. bu ay da umudum yok benim .ooofff offf

Canım benimde yumurtalıklarım az çalışıyor. bende glukopage kullanıyorum.bu ayda 15 gün geciktim.dedim heralde bebişim geliyor.doktorum tatildeydi onu aradım.kan testi istedi.dün yaptırdım ama nafile sabah regl oldum.:çok üzgünüm:

Canım benimde yumurtalıklarım az çalışıyor. bende glukopage kullanıyorum.bu ayda 15 gün geciktim.dedim heralde bebişim geliyor.doktorum tatildeydi onu aradım.kan testi istedi.dün yaptırdım ama nafile sabah regl oldum.:çok üzgünüm:

üzülme canım bende öyle bekleyip hastaolnalardaım çok stresli oluyo düşünmemek elde degil am new yaparsınn işte hayırlısı

üzülme bende öyle çok geçikmeler yaşadım düzenli adetim yok sresdende oluyo

pınarcım teşekkür ederim hepimize uğurlu gelir inşallah. bence bi bildiği vardır doktorun moralini bozma umudum yok da deme o umutla yaşıyoruz hepimiz valla Allah hayırlısını versin :Saruboceq:

a.s. GÜZEL HAMİŞLERİMİZ VE HAMİŞ ADAYLARIMIZA KOOOOCAMAAAAAN GÜNAYDIIIINNNNNNNNNNNNNa.s.

slm kızlar moralim çok bozuk.3 gündür dr a gidiyorum yumoşlar için, dün biri 16mm diğeri 13 mm idi bugün sadece birer mm büyümüşler dr yarın yine çağırdı offf. sanırım bu aydan bişi beklemeyeyim ben.bi de kadıköyden taa gebzeye gitmek eziyet :KK43: ne olur dua edin kızlar

CANIM YA DOKTORUN İYİ ANLADIM AMA MUTLAKA KOSKOCA ANADOLU YAKASINDA DA ÇOK İYİ DOKTORLAR VARDIR.ŞU AN İÇİN SORUN OLMAYABİLİR PEK AMA ÖNÜMÜZ KIŞ BİR DE HAMİŞ OLURSAN CANIM O ZAMAN O DOKTORA GİTMEK ÇOK ZOR OLMAZ MI PINARCIĞIM??

CANIM SIKMA CANINI GEÇ YUMURTLAYACAKSIN BELKİDE..ALLAH SANA TEZ VAKİTTE SAĞLIKLI,SIHHATLİ,HAYIRLI GÜZEL EVLATLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM.

Güüüüüüüüüüünnnnnnnnnnnnn-----------aaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyy----dıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ballarımmmmmmmmmmmmmmmmmma.s.a.s.a.s.

Sana da ayrıca günaydın gizemcim...Şeniz

günaydınnnnnnn kızlarrr..... ben henüz adet olmadım yarın günüm zaten ama tümm adet sancılarımm devam ediyor..bakalım kısmet ..sizler nasılsınız güzel hamişler

X