Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aslı canım mesajının altındaki edit yazan yere tıkla adresi sil ve kaydet de canımmmm

fatoş senin 5 haftayken kesen görünmüş ya tam tarihin tutuyor mu mesala dr göre benimki son adet tarihine göre yani 6+3 ama aslında ben gününü biliyorum 5+4 bu gün.4+5 iken benim tarihimce 1000 di değerim sence nasıl iyimi

[1shok::1shok::1shok:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

fatoş yzıma yanıt verebilirmisin canım tahinim tarihte yanlış olmasın bhcg değerim net 1000 çıktı-tatlicadiarzu-

Aslına bakarsan benimde kafam karışıyordu ara sıra.ama bu aralar alıştım bebişimin durumuna.Biz 6+4 olduk teyzesi.bence senin kese vajinal ultrasonda gözükmesi gerekiyor.

benim 653 canım 4 haftalık mı o zaman ama kese gözükmedisenağlama
cnm zaten adetinin gecikmesine bakarsak 4 bencekaydirigubbakcemile2
Hiç sesin çıkmıyor mervecim?Yaşasın 29 Ağustos sana benden bir yeşil kart:lepi::lepi::lepi:

doğru cnm ya iişlerim var epeyce fazla..inşallah gülümm hamişş kalayımm:CüvCüv:

kızlarr öpüldünüzz ben kaçtımmmm...çalışayım biraz daha..

selam arkadaşlar.. nasılsınız?? ya sorup duruyorum ama bi cvp alamdım. benim sat ağustos 7. yeni adet tarihim de 5 eylül. bu ayın 30unda falan kan tesyi yaptırsam bi sonuç alabilirmiyim?? ne olur bi cvp verin.. şimdiden teşk.

canım ben bekle derim sana çünkü kimisnde çıkmıyo bende olduğu gibi 4 gün önce yaptırdım kan testini negatif çıktı o yüzden gününü bekle derim ben ama yine çıkakması lazım 5 gün önce karar senin kararın ama beklemekde fayda var hayal kırıklığına uğramamak içinkaydirigubbakcemile5

Herkese güüünnnnnnnnnnn------ayyyyyyyyyyyyyyyy-----dııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnn hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

:1hug:a.s. günaydın kıslarrrrrrrrrrrrrr esmacım aslıcım mervecim adını hatırlayamadım tüm güzel bayanlar hepinize günaydınlara.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…