Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

B-hcg sonucu
ssk dr beni yakti

Canım bak şimdi değer 5'ten büyükse gebelik başlamış demektir,ancak tam olarak gebeliğini ilan etmeleri için bu değer her gün 2 ile katlanarak ilerlemesi ve adet gününden 15 gün geçtikten sonra da (yaklaşık 4,5-5 haftalık oluyor)kesenin gözükmesi gerekiyor.İşte gebeliğin ilanındaki süreç budur.Senin gittiğin doktotu çok merak ettim açıkçası

1)Adetinden 2 gün geçtiyse sen kesinlikle 2 haftalık değil en az 4,5-5 haftalıksın.
2)Eğer illa ki hayır 2 haftalık deniliyorsa kesenin gözükmesi bir mucize..
3)Bu sonuçlarla senin az önce verdiğin değerller birbiri ile alakası yok.

Bendede 72-2400 yaziya teskurler zeynepcim evt oyle bugun kese goruldu ama kac haftalik oldugu beli deyil bizim ssk dr 2 hafta dedi kafayi yemis 2 haftalik bebis nasil beli olursa

Valla fatos bende cildirdim burda cumartesi gunu okmeydani ozel hastanesine gun aldim cnm oraya gidicem

Bendede 72-2400 yaziya teskurler zeynepcim evt oyle bugun kese goruldu ama kac haftalik oldugu beli deyil bizim ssk dr 2 hafta dedi kafayi yemis 2 haftalik bebis nasil beli olursa

canım oluyo kuzeniminde 2 haftalık dediler bşzde inanmadık 2 haftalık nasıl anlıolar diye ama öyleymiş gercekten

güzel anne naber??hersey normalmi canım

valla bilmem bu gün gittim doktora vajinal ultrasonda gözükmedi canım kanım yazdığım değerde çıktı işte doktor ilk cuma gel deddi kan testini görünce salı günü gel dedi

valla bilmem bu gün gittim doktora vajinal ultrasonda gözükmedi canım kanım yazdığım değerde çıktı işte doktor ilk cuma gel deddi kan testini görünce salı günü gel dedi

nasıl yani? kanda cıktı ultrasondamı cıkmadı.olabilir ilk kanda cıkıo zaten ultrasonda hemen gözükmezmişki

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

Canim bende arkadaslarla konustumda oyle ilerlemis utrasyon vardiyolar ama bilmiyom cumartesini beklicem

benim 653 canım 4 haftalık mı o zaman ama kese gözükmedisenağlama

Vala kizlar ben kafayi yicem kocama desemki bites daha yapak dam kafayi yicek ben eniyisabah ilk is saglikocaginda yaptirayim su testi oglende alayi cumarteside okmeydani ozel hastanesinin yolunututayim cikmadim isin icinden

Vala kizlar ben kafayi yicem kocama desemki bites daha yapak dam kafayi yicek ben eniyisabah ilk is saglikocaginda yaptirayim su testi oglende alayi cumarteside okmeydani ozel hastanesinin yolunututayim cikmadim isin icinden

bu gün doktorum sordu testi nerde yaptırdın diye sağlık ocağında dedim gitti bana yanılma ihtimalleri olabilir dedi tekrara kan testi istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…