Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar mrb.ben yeniyim sizin hamile hbrlerinizi duyunca çok mutlu oluyorum.daha öncedende takip ediyordum ama aranıza yeni katıldım.bende hamile kalmak istiyorum ama 2 aydır yok bişey bugün regli oldum.

hamilesin dimi.allah tamamanı erdersin.kaçıncı denemenizdi.sanki ben bu duyguyu hiç yaşayamıyacakmışim gibi.

test yaptım negatif çıktı daha 3-4 gün var ama erken dimi test için...of yaaaa benim daha 3 ay oldu ama tık yok...şu hemen hamile kalanlar nasıl kalıyo anlamıyorumki...

canım stress yapma benim 1 gün vardı yaptım çıkmadı 3 gün geçti yaptım tam çıkmadı hafif çıktı 4 gün sağlık ocağında idrar testi yaptırdım pozitif çıktı sakın stress yapma en kötüşeyi yapıyosun kendine oluruna bırak bende ilk ay senin gibi yaptım olmadı :CüvCüv:hastalandım bu ay adetimi beklerken hamiş oldum

Benim bebeğimi ptesi aldılar şimdi iyiyim . Hayırlısı bakalım. Nasipcim beni listenin en sonuna al bakalım ne zaman adet olca bizim umudumuz ekime kaldı galiba...

Geçmiş olsun canım,rabbim en kısa zaman da hayrlı bir evlat nasip etsin sana.:1hug:

kızlar size bi şey sorucam.apandisi patlayıpda.hamile kalan tanıdığınız yada duyduğunuz biri var mı.benim böyle bir sorunum var da

slm kizlaaaar dra gittim benim polikistik yokolmuş:teytey: YUMURTA TAKİBİNE BAŞLADIK.DR GONAPHENE VERDİ, SABAH 1 AKŞAM İÇÇEM 5 GÜN SONA KONTROLE GİTCEM. GONAPHENE KULLANIP HAMİLE KALAN VAR MI? KAÇ AY KULLANIP HAMİŞ KALDINIZ? BU İLACI SABAH 2 AKŞAM 2 ALSAM NE OLUR? BİLGİSİ OLAN SESLENSİN KIZLARR. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN VE SAĞLICAKLA HMİŞ KALALIM KIZLAAAR :)

hoş geldin a.s. hayırlısıyla en kısa zamanda hamiş olman dileğiyle:1hug:

test yaptım negatif çıktı daha 3-4 gün var ama erken dimi test için...of yaaaa benim daha 3 ay oldu ama tık yok...şu hemen hamile kalanlar nasıl kalıyo anlamıyorumki...

Öncelikle mrb...
3-4 gün kala yapılan testlerden hayır bekleme canım,benim 2 günüm geçmişti testi yaptım baktım bembeyaz 20 dk test çubuğuna takılı kaldım yok!Sonra sitede bi başlık vardı silik çizgi mağdurları diye,işyerimde sayfayı okurken aklıma takılıverdi eve gidince ilk işim teste bakmak oldu hayalet bir çizgi vardı o kadar siliktiki camın önüne geçip güneşe doğru tutup iyice baktım ve o zaman gördüm.Düşünsene adetten 2 gün sonra bile doğru sonucu vermemişti.en iyisi kan testini beklemek.

kızlar nerdesiniz.........kimse yoksa bende gidim bari

Hoşgeldin arkadaşım ben fatoş senin adın ne?..

İşte budurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:hooray::hooray::hooray: süprizzzzz gözün aydın canım.İnşaallah yakında bebiş haberlerini de alırız.Sakın kafana göre ilaç tüketme dr.en iyisini önermiştir eminim ki.Sonra içinden çıkılmaz sıkıntılara yol açmasın bilinçsizce içilen ilaç.Darısı tüm tedavi görenlerin başına:teytey::teytey::teytey:

fatoşçum sen gebelik keseni ne zaman görebildin benim adetimin üstünden 5 gün geçti doktora gittim göremedik bhcg 685 çıktı bu gün salı gene çağırdı senağlama

saolasın cnmbenim. çok sıkıntı yapmıştım bu polikistik over yüzünden ama kurtuldum allha şükür. allah hasta olanlara şifa bebek isteyenlere sağlıklı bebeler versin insallah. ya bi arkdaşıma ilk başladığında 2şerli vermiş de o yüzden sordum. yoksa iççemden diil

asiş canım oradamısın msn vericem sana benim adresimi özel birşey söylemem gerekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…