Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

cevap verilmeyenler nedense hep eskiler ayırmak durumunda kaldıkk napalımm...
neyse arkadaşlar herkesin gönlüne göre versin allaha emanet olsun herkess..

Gizem bende senin gibi olmuştum ilk gün hep bekledim gelsin diye ama gelen giden olmamişti inşallah hamişsindir

hoşgeldin aylin................
Nerde bu topiğin sahiplerii......güzel hamişler,hamiş kalcaklar...can insanlar.......bak yoksunuz
dağıttırmayın bana topiği:))

gülşenim topik dağılmış bile baksana ikidir yazıyoruz tık yok zannedersinki havaya konuşuyoruz amannn boşver umudu başkaları aşılasın onlara biz neler neler paylaştık oysa şimdi ise herkez kendi dalgasına bakıyor ne eski tat var ne de tuz biz hergün birbirimizi sorardık takip ederdik dertleşirdik ikince evimizdi bu topik sonra site gitti birkaç gün giremedik geldikki eski topikin yerinde yeller esiyor ne hoşgeldin ne nasılsın yahuuu azramı anlattım dün umutsuzlara örnek olsun diye benim herşeye rağmen umudum var sizinde olsun diyeee daha ne yapam demekki beklentiler değişmiş yada insanlar benden bu kadar seni bilmem ama bence bu topik çoktan dağılmışşşşşşş:kahve::kahve::kahve:

aloo sonradan gelenler size söyleniyo hiç üstünüze alınmıyosunuz bakıyorum. Ayıp etmişsiniz ki evet ayşeme cevap vermeyip hele hele azrasını anlatmış size çok ayıp. Ki bende son bikaç gündür aynı sebeplerden elim gitsede bu topiğe gelmiyorum. Ve sürekli iki kişinin arasında konuştuğunu görüyorum ilginç geliyor. Bir hedef mi belirlediniz evet bu topik dağıldı topiğin sahipleri gitti malesef ayşem gülşenim bu topik misyonunu doldurdu. Vizyonu da değişti. Bize göre değil artık umarım yeni gelenler topiği yaşatabilmeyi başarırlar. Ki dün 16. Sıradaydı bugün iki hamişimiz olduğu için yine yukarılara gelmiş. Hamiş olmayınca aşağıya düşmüş. Bizim zamanımızda ilk birinci sıradan hayatta aşağı düşmezdi.

alminacım öncelikle tebrikler canım allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıcakla büyütesin inşallah allah acısını yaşatmasın hiçbirinizeee aynısı seherim içinde geçerli dün okumamıştım yoksa ona dün yazardım dedim ya geçmişi okumadan sadece bir yazıya cevap verdim ama sonuçta hepinize seslendim geçende de sitenin düzeldiği anlarda girip yazdım yine çıt yok ve ben seninle çok yeniler hariç herkezle yazıştım kim nedir demişsin oysaki beni tanıyorsun seher de aylin de ki tatile gidecem dedi güle güle git dedik burada hepimiz birbirimizi tanıyorduk bak adlarınızı bile unutmamışım kaç gün giremediğim halde ama siz maşallah hemen unutmuşsunuz neyse artık önemide yok çünkü çok kırıldım bir daha buraya geleceğimi sanmıyorummmm

gülşen merve şebnem kizlaaaaaaar noluyor böyle neden bu kirginlik kizginlik canlarim.geçmişi de okudum ama galiba bugün kafam basmiyor benim vallahi hiç bir şey anlamadim.hatirlarsiniz topicimizi kapatmişlardi ve ben o aralar pek giremiyordum baktim ki topici kapatmişlar bizim kizlar isyanda.hemen kk yönetimize upuzun bir mesaj yazdim.ve o yazida sizin nasil bir paylaşiminiz olduğundan neden o topicin kalmasi gerektiğinden bahsetmiştim o zaman topicimizin adi umudumuz mayis diyenlerdi hatirlarsaniz.ve sonra bir daha kapanmamasi için adinin şimdiki hale getirilmesini istemiştim.ve o zaman ben bunu sadece sizin için yapmiştim.siz şimdi gitmekten topici birakmaktan topicin değiştiğinden bahsediyorunuz.hayir kizlar buranin eskisi yenisi yok hepimiz beraber sevinçlerimizi üzüntülerimizi umutlarimizi paylaşiyoruz.hepimiz birbirimizi seviyoruz ve her gün dua ediyoruz birbirimize ???öyle değil mi???insan evini birakir gider mi??burasi bizim internetteki evimiz değil mi????
yoksam sen hamişmisin gizemim :dance: :dance: :dance:

canim benim bilmem ama sanmiyorum ama inşallah öyledir.

kızlar zaten bu ay bebek olmassa buraya veda etcektim önceden edeyim istedim biraz canım sıkıldı açıkcası üzüldüm..

evet dunur bakarsin gizemde hamiş olur inşallah:saruboceq:

gizem bende senin gibi olmuştum ilk gün hep bekledim gelsin diye ama gelen giden olmamişti inşallah hamişsindir

canlarim benim ya.dua edin hamiş olayim diye ama inaninki sanmiyorum.adet olursam da üzülmem çünkü bu ay hormon testleri yapilacak rahim filmi çekilecek hep umudumu ondan sonrasina bağladim ben.durun bakalim haber veririm size adet oldum mu olmadim mi??şimdilik gideyim kizlar biraz yatmak istiyorum.ya bu soğuk soğuk terleme ne fena bir şey.buz gibi terliyorum.

cevap verilmeyenler nedense hep eskiler ayırmak durumunda kaldıkk napalımm...
neyse arkadaşlar herkesin gönlüne göre versin allaha emanet olsun herkess..

evet sadece bir hafta geriye gidip sabahları açılış nasıl yapılırmış ona bakın kızlar biz herkezi teker teker sayıp nasılsınız derdik yeni gelen herkezi kucakladık varken herkeze elimizden geldiğince cevap yazdık biri biraz ümitsizliğe düşse hepimiz birden ona umut aşılamaya çalıştık ki derya bunu en iyi bilendir az oklavamı yemedi eski yeni ayrımı yapmıyorum sonuçta hepimizin amacı aynı hayırlısıyla hamiş kalmak ve bebişlerimizi kucağımıza almak sadece eski topiki arıyorum desem yeterli sanırım bakın sadece 10 gün önce yazdığım mesaj bilmem beni anlayabildinizmi
günaydınlarrrrrra.s.
:eek:klava:bu nasipin nikini beğenip benimki için yorum bile yapmayanlaraaaa hıh
:eek:klava:bu bana rağmen umudunu kaybetmek üzere olan hamişlereeeee
:eek:klava:bu bahanelere sığınıp bu ay boş geçti diyenlereeee
a.s.bu relax hamişlere
ee daha kim kaldııııııııı:eek:klava:
unutmayın hepimiz hamişizzzzz hatta ben 3. keredir üstüne gördüğüm halde sizden daha hamişimmmmmmmmsositososito

canım gizem için demiştim kendimi iyi hissetmiyorum kasıklarım ağrıyor adette olmadım yazmıoş bende acaba hamişmi diye öyle yazmıştım.

canim aslinda ben okuyunca anladim .canim ateşim düşük benim hamiş olunca ateş düşmezmiş ondan şüphelenmiyorum hamişlikten.sen yine de dua et serdicim

evet sadece bir hafta geriye gidip sabahları açılış nasıl yapılırmış ona bakın kızlar biz herkezi teker teker sayıp nasılsınız derdik yeni gelen herkezi kucakladık varken herkeze elimizden geldiğince cevap yazdık biri biraz ümitsizliğe düşse hepimiz birden ona umut aşılamaya çalıştık ki derya bunu en iyi bilendir az oklavamı yemedi eski yeni ayrımı yapmıyorum sonuçta hepimizin amacı aynı hayırlısıyla hamiş kalmak ve bebişlerimizi kucağımıza almak sadece eski topiki arıyorum desem yeterli sanırım bakın sadece 10 gün önce yazdığım mesaj bilmem beni anlayabildinizmi
günaydınlarrrrrra.s.
:eek:klava:bu nasipin nikini beğenip benimki için yorum bile yapmayanlaraaaa hıh
:eek:klava:bu bana rağmen umudunu kaybetmek üzere olan hamişlereeeee
:eek:klava:bu bahanelere sığınıp bu ay boş geçti diyenlereeee
a.s.bu relax hamişlere
ee daha kim kaldııııııııı:eek:klava:
unutmayın hepimiz hamişizzzzz hatta ben 3. keredir üstüne gördüğüm halde sizden daha hamişimmmmmmmmsositososito
CANIM BENIM BAK GOZDEN KACMIS OLABILIR SIMDI HERKEZ HATASININ FARKINDADIR YENI GELENLERDEYIL ESKILERDE YAPMISTIR TEK YONLU BAKMAYALIM ZATEN ORTADA HATADA YOK HADI ALLALIM BIRBIRIMIZIN GONLUNU HAMISLERIM BUNDAN SONRA DAHA DIKKATLI OLUR HERKEZ KENDI ADIMA BEN DAHA DIKATLI OLURUM KIZLARDA OLUR HADI HERKEZ CIKARSIN :enbuyukkk::enbuyukkk:

gülşen merve şebnem kizlaaaaaaar noluyor böyle neden bu kirginlik kizginlik canlarim.geçmişi de okudum ama galiba bugün kafam basmiyor benim vallahi hiç bir şey anlamadim.hatirlarsiniz topicimizi kapatmişlardi ve ben o aralar pek giremiyordum baktim ki topici kapatmişlar bizim kizlar isyanda.hemen kk yönetimize upuzun bir mesaj yazdim.ve o yazida sizin nasil bir paylaşiminiz olduğundan neden o topicin kalmasi gerektiğinden bahsetmiştim o zaman topicimizin adi umudumuz mayis diyenlerdi hatirlarsaniz.ve sonra bir daha kapanmamasi için adinin şimdiki hale getirilmesini istemiştim.ve o zaman ben bunu sadece sizin için yapmiştim.siz şimdi gitmekten topici birakmaktan topicin değiştiğinden bahsediyorunuz.hayir kizlar buranin eskisi yenisi yok hepimiz beraber sevinçlerimizi üzüntülerimizi umutlarimizi paylaşiyoruz.hepimiz birbirimizi seviyoruz ve her gün dua ediyoruz birbirimize ???öyle değil mi???insan evini birakir gider mi??burasi bizim internetteki evimiz değil mi????

canim benim bilmem ama sanmiyorum ama inşallah öyledir.

kızlar zaten bu ay bebek olmassa buraya veda etcektim önceden edeyim istedim biraz canım sıkıldı açıkcası üzüldüm..

ya olurmu öyle şey ya böyle bir sorun ne zaman başladi???ne cevap verilmemesi canim ya??????

gizemcim bak bikaç sayfa önce yazdıklarıma senden başka kimseden cevap gelmedi bu bile anlaman için yeterli değil mi? evet senin mayıs topiğinin onuncu sayfasından beri ben mevcudiyetin içindeyim. (nik değişikliklerinden dolayı en az 500 sayfa silindi yani silinmeseydi 2000 li sayfalara gelmiştik neyse) ve evet biz senin tekrardan devamını sağladığın bizimde inandığımız bu topiği yaşatmak için elimizden geleni yaptık ve burda süper bir dostluk başlattık. bu dostluğada her yeni gelene kucak açarak devam ettiriyoruz. aramızdaki bağ sanal gibi görünsede birimizin yokluğunu kabullenemeyecek merak edecek takibini yapacak dereceye getirdik. isteğimiz de sadece bunun devamını sağlamak. bunu yaparker biz kimseyi kırmadan kimseye üstünlük bilgiçlik yargılama yapmadan soft bi şekilde devam ediyoruz. istiyoruz ki tanışalım birbirimizi takip edelim yoksa başka bi durum yok. haa bu arada biz topiğimizi kaptırabiliriz ama dostluklarımızı kaptırmayız. gönül istedikten sonra platformlar tükenmmezzz dimi.

inşallah bu topiğin sahibi canım hamişsindir tüm dualarım seninle ve tüm isteyenlerle

10 GÜN ÖNCE YAZDIĞIN MESAJ GÜZEL CANIM ONU OKUDUĞUMU DA HATIRLIYORUM ZATEN.AMA ANLAMADIĞIM KIZGINLIĞINIZ KİME KİM SİZE CEVAP YAZMADI.BU TOPİCİN İLK GÜNÜNDEN BERİ ZATEN HEP GÜZEL GÜNLER GÜNAYDINLAR VARDI VE HEP OLACAK.BİRAZ ÖNCEKİ YAZIMI OKUDUN MU????

gizemcim bak bikaç sayfa önce yazdıklarıma senden başka kimseden cevap gelmedi bu bile anlaman için yeterli değil mi? evet senin mayıs topiğinin onuncu sayfasından beri ben mevcudiyetin içindeyim. (nik değişikliklerinden dolayı en az 500 sayfa silindi yani silinmeseydi 2000 li sayfalara gelmiştik neyse) ve evet biz senin tekrardan devamını sağladığın bizimde inandığımız bu topiği yaşatmak için elimizden geleni yaptık ve burda süper bir dostluk başlattık. bu dostluğada her yeni gelene kucak açarak devam ettiriyoruz. aramızdaki bağ sanal gibi görünsede birimizin yokluğunu kabullenemeyecek merak edecek takibini yapacak dereceye getirdik. isteğimiz de sadece bunun devamını sağlamak. bunu yaparker biz kimseyi kırmadan kimseye üstünlük bilgiçlik yargılama yapmadan soft bi şekilde devam ediyoruz. istiyoruz ki tanışalım birbirimizi takip edelim yoksa başka bi durum yok. haa bu arada biz topiğimizi kaptırabiliriz ama dostluklarımızı kaptırmayız. gönül istedikten sonra platformlar tükenmmezzz dimi.

inşallah bu topiğin sahibi canım hamişsindir tüm dualarım seninle ve tüm isteyenlerle

ÜZÜLÜYORUM AMA OLMASIN BÖYLE ŞEYLER..BU YAZILANLAR YAZILMAMIŞ SAYALIM.AİLE OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUZ AİLEDE DE ABLA KARDEŞ ANNE BABA BİRBİRİNE KIRILIR AMA BARIŞIRLAR ÖYLE DEĞİL Mİ???KİMSE EVDEN BEN SANA KIRILDIM DEYİP ÇEKİP GİTMEZ.LÜTFEN BAK HASTAYIM YATAMIYORUM ŞİMDİ SANA DA GELİYOR BİR OKLAVA:eek:klava:
HAYDİ CANLARIM LÜTFEN BU YAZILAR YAZILMAMIŞ VARSAYALIM KALDIĞIMIZ YERDEN HER GÜNKÜ GİBİ DEVAM EDELİM.

X