Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canim benim hosgeldin su anda 2 gunde bir mutluluk yasdigimiz icin sevins sarhosluna ver kaldiki biz bu siteye yeni girdik kim nedir nedeyildir yavas yavas anliyoruz bi hatamiz olduysa af ola ben almina

alminacım öncelikle tebrikler canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıcakla büyütesin inşallah Allah acısını yaşatmasın hiçbirinizeee aynısı seherim içinde geçerli dün okumamıştım yoksa ona dün yazardım dedim ya geçmişi okumadan sadece bir yazıya cevap verdim ama sonuçta hepinize seslendim geçende de sitenin düzeldiği anlarda girip yazdım yine çıt yok ve ben seninle çok yeniler hariç herkezle yazıştım kim nedir demişsin oysaki beni tanıyorsun seher de aylin de ki tatile gidecem dedi güle güle git dedik burada hepimiz birbirimizi tanıyorduk bak adlarınızı bile unutmamışım kaç gün giremediğim halde ama siz maşallah hemen unutmuşsunuz neyse artık önemide yok çünkü çok kırıldım bir daha buraya geleceğimi sanmıyorummmm

gülşenim topik dağılmış bile baksana ikidir yazıyoruz tık yok zannedersinki havaya konuşuyoruz amannn boşver umudu başkaları aşılasın onlara biz neler neler paylaştık oysa şimdi ise herkez kendi dalgasına bakıyor ne eski tat var ne de tuz biz hergün birbirimizi sorardık takip ederdik dertleşirdik ikince evimizdi bu topik sonra site gitti birkaç gün giremedik geldikki eski topikin yerinde yeller esiyor ne hoşgeldin ne nasılsın yahuuu azramı anlattım dün umutsuzlara örnek olsun diye benim herşeye rağmen umudum var sizinde olsun diyeee daha ne yapam demekki beklentiler değişmiş yada insanlar benden bu kadar seni bilmem ama bence bu topik çoktan dağılmışşşşşşş:kahve::kahve::kahve:

özür dilerim canım kırmak istemezdim cevap yazmadıysam af ola

alminacım öncelikle tebrikler canım Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıcakla büyütesin inşallah Allah acısını yaşatmasın hiçbirinizeee aynısı seherim içinde geçerli dün okumamıştım yoksa ona dün yazardım dedim ya geçmişi okumadan sadece bir yazıya cevap verdim ama sonuçta hepinize seslendim geçende de sitenin düzeldiği anlarda girip yazdım yine çıt yok ve ben seninle çok yeniler hariç herkezle yazıştım kim nedir demişsin oysaki beni tanıyorsun seher de aylin de ki tatile gidecem dedi güle güle git dedik burada hepimiz birbirimizi tanıyorduk bak adlarınızı bile unutmamışım kaç gün giremediğim halde ama siz maşallah hemen unutmuşsunuz neyse artık önemide yok çünkü çok kırıldım bir daha buraya geleceğimi sanmıyorummmm

kusura bakma canım ben sürekli giremiyorum sayfaya girip çıkıyorum sürekli ama slm verene vermeye çalışmışımdır yada bişey sorana sitenin bozuk olduğu günlerde ben hiç giremedim pazar günü hiç uğramadım zaten çünkü evde netim yok

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* asiş..........................................( Asiye )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* fatoş3458..................................( Fatoş )
*ssengun.....................................( )
*papatya1982................................

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* çağla27.....................11 Ağustos ( Çağla )
* crazybaby.................16 Ağustos ( Nasip )
* almina.......................17 Ağustos
* SCEREN...................17 Ağustos ( Ceren )
* nigarim......................17 Ağustos ( Nigar )
* TATLIBELA................20 Ağustos ( ??? )
* gizemx......................20 Ağustos ( Gizem )
* raziş.........................22 Ağustos ( Raziye )
* Rahel........................22 Ağustos ( Emel )
* tosbaa8.....................24 Ağustos ( Aylin )
* esma_memo_12........26 Ağustos ( Esma )
* zuzu79......................28 Ağustos ( Sinem )
* cancer.......................29 Ağustos ( Merve )
* aslımmm...................30 Ağustos ( Aslı )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:)).......................................( Neşeli )
* la gatta...........................................( Deniz )
* aylint............................................ ..( Aylin )

* benssenb..........................2 Eylül ( ? )
* ravzanur............................3 Eylül ( Nurten )
* sıla_84..............................5 Eylül ( ? )
* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* aysima_85........................6 Eylül ( Gülcan )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
*serdi..................................12 Eylül
* albama........................................ ( Şebnem )
* CZC.............................................( Zeynep )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

alminacım öncelikle tebrikler canım allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıcakla büyütesin inşallah allah acısını yaşatmasın hiçbirinizeee aynısı seherim içinde geçerli dün okumamıştım yoksa ona dün yazardım dedim ya geçmişi okumadan sadece bir yazıya cevap verdim ama sonuçta hepinize seslendim geçende de sitenin düzeldiği anlarda girip yazdım yine çıt yok ve ben seninle çok yeniler hariç herkezle yazıştım kim nedir demişsin oysaki beni tanıyorsun seher de aylin de ki tatile gidecem dedi güle güle git dedik burada hepimiz birbirimizi tanıyorduk bak adlarınızı bile unutmamışım kaç gün giremediğim halde ama siz maşallah hemen unutmuşsunuz neyse artık önemide yok çünkü çok kırıldım bir daha buraya geleceğimi sanmıyorummmm

canim vala ben hic seni gormedim kaldiki sitede cok baslik deyisiyo kim kim bilemiyom ama din hic gormedim slm verdini gorseydim verdim kendi adima

canım hergün kaliteyi düşürür gün aşırı diyorlar ama bilmiyorum doğrusu

vala diyer gunler gun asiri yaptim bu saan verdigim gunler de hergun yap bence arhadasim 3 gun ust uste yapti hata 2 gun vardi yumutlama gunu ola bilecek o gunler gunde 2 kere yapti bizimki bi tavsiye sen bilirsin

Bende yazdim az onde seher yok haber yarin burda olur sanirim zor bi oporasyondu yarin aliriz bicir bicir konusur asiyem

öncelikle kızlar ben alminayı tebrik ederim analı babalı büyüsün bebeğin..

ben bu topiğe ilk geldiğim gün inanılmaz derecede sıcak karşılanmıştım eskilerden arkadaşlarımız beni tanıdılar dinlediler ve aralarına kattılar.. ve bu her yeni gelen arkadaş içinde böyle oldu..biz (biz diyorum kendimi eskilerden sayarak) bundan sonra gelecek arkadaşlar içinde bunu hep uyguladık..
ama nedendir bilmiyorum belkide ısınamadınız bize sizlerede bu şekilde davransakta sanki yokmuşuz gibi davranıp ne derdimiz var ne düşünüyoruz bir kez olsun sorulmadı.. herkes kendi arasında konuşmaya devam etti. bu sebeptende ben de artık eskisi gibi buaraya yazmaz oldum..

kızlarrrrrrrrrrrrrrr test yaptım evde pozitifffffffffffffffffffffffffffffff:CüvCüv:sositososito

kızlar test yaptım pozıtıhhhhh hamıleyımmm

GEÇMİŞİ OKUDUM TÜM YAZDIKLARINDA ACABA NOLDU DEDİM AMA NASIL HEYECANLA OKUDUM BİLEMEZSİN.KENDİ KENDİME HAYDİ ALMİNA YAP ŞU TESTİ ARTIK DİYORDUM BİR YANDAN DA YA NEGATİF ÇIKARSA O KADAR TEST YAP DİYE BASKI YAPTIM NE YAPARIM DİYORDUM.AMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ POZİTİF YAZINI OKUDUM SONRASINI DAHA OKUYAMADIM SEVİNÇTEN.TEBRİK EDERİM CANIM İNŞALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI DA NASİP EDER ALLAH..GERÇEKTEN ÇOK SEVİNDİM:dance:.NE GÜZEL BİR GÜN BİR ANDA 2 HAMİŞ MÜJDESİ:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

Simdi isin boyutunu yeni eski diye acmayalim muhabet ediyoruz konusuyoruz yeni olarak cok yazdim siz eski olanlar sizin tabirinizle benim yazdiklarima cvp vermediniz ona bakarsaniz cvp verenler oldu tesekur ederim herkeze ardan 1 hafta gecti daha siki fiki olduk simdi herkez herkezle konusuyo suanda iyi haberler aliyoruruz onlara odaklandik sevinler bi gitsin kendilerine gelsin direk yeni diyim kendi havalarinda demeyin kimse bi gurup olusturmuyo sorumun cvp verenle konusuyorum daha cok aydinlatsin diye cvp alincada diyer ark konusuyoruz kimse kimseye kasitli bisey yapmiyo yapamazda kimsenin hadine dusmez sitedeki herkezide seviyorum slm veriyorum beni sevende sag olsun sevmeyende nediyim

çok sağol canım senin durumun nasıl

CANIM BEN BUGÜN PEK İYİ DEĞİLİM YATIYORDUM SİZİN TEST SONUÇLARINI MERAK EDİP DE KALKTIM.SABAH 6 DA ADET SANCISIYLA UYANDIM FECİ SANCIYDI.AMA O SAATTEN BERİ NE GELEN VAR NE GİDEN .SANCIDA YOK ADET DE..SOĞUK SOĞUK TERLİYORUM AYAKTA DURMAYA HALİM YOK NİYE BÖYLE OLDUM BİLEMİYORUM.:bbo:

Gizemim allah sanaversin nekadar mutlu oldun sevincimizde sana teskur etmem lazim yoksa cumayi beklicektim cok tuaf bi duygu allah herkeze tatdirsin seherle yilin annesi secilicez kimi dunur

CANIM BEN BUGÜN PEK İYİ DEĞİLİM YATIYORDUM SİZİN TEST SONUÇLARINI MERAK EDİP DE KALKTIM.SABAH 6 DA ADET SANCISIYLA UYANDIM FECİ SANCIYDI.AMA O SAATTEN BERİ NE GELEN VAR NE GİDEN .SANCIDA YOK ADET DE..SOĞUK SOĞUK TERLİYORUM AYAKTA DURMAYA HALİM YOK NİYE BÖYLE OLDUM BİLEMİYORUM.:bbo:

yoksam sen hamişmisin gizemim :dance: :dance: :dance:

X