Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben çok yoruldum artık 15 aydır deniyorum olmuyor dr bişi demiyor her ay başka bir umutla ama yine tükeniyor.. artık kalmadı... çok istiyorum günlerce saatlerce durmadan agladıgımı biliyorum çok stres yapıyorum belki ama rabbim banada herkesede tattırsın anneliği

19 unda hastalanmam lazım 2 gün bile kalmadı az önce evde test yaptım yine negatif :KK43:((

kızlar ben çok yoruldum artık 15 aydır deniyorum olmuyor dr bişi demiyor her ay başka bir umutla ama yine tükeniyor.. artık kalmadı... çok istiyorum günlerce saatlerce durmadan agladıgımı biliyorum çok stres yapıyorum belki ama rabbim banada herkesede tattırsın anneliği

19 unda hastalanmam lazım 2 gün bile kalmadı az önce evde test yaptım yine negatif :KK43:((

canım dr.a gitmedinmi hiç?belki bişey vardır bi sorun vardırfisfisfis

şimdiiiii 15 aydır deniyorsun peki güzelde canım biz 7 yıldır deniyoruz bazımız 17 yıldır hala yorulmadık şükür tabi yenisin bilmiyorsun burada karamsarlara oklava var heyyyy:eek:klava::eek:klava:
tabi birde şöyle düşün bakalımmmm bir düşük bir doğum ama kucağında kaybedersin bebeğini hangisi tercihinnnnn bence sen duaya rabbimden hayırlısını sağlıklısını dilemeğe devam et yoksa daha çokkk oklava yersin bendennnnnnnnn:nazar::nazar:
off dağıldım yine neyse kızlar ben geldim geçmişi okumuyorum sadece asişim ne desem az biliyorum çünkü aynını yaşadım sadece şunu söyleyeyim rabbim en kısa zamanda tekrar nasip etsin ama sağlıklısını hayırlısını uzun ömürlüsünü inşallah canımm Allahım kimseye evlat acısı yaşatmasın hele de tekrar aslaaaaaaaa:nazar::nazar:
neyse tekrar hatırlatam bari kaç gündür giremedim zaten malum site gitti benide sinir etti unutmuşsunuzdur siz aloooo burası umut topiki umut hep var herşeye rağmen varrrrr kırmızılar gelene kadar herkez hamişşşş eh gelirsede üstüne görüyoruz başka alternatif yok o kadarrrr:eek:klava::eek:klava:
eeeee şimdi söyleyin bakalım özlediniz mi beniiiiiiii:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar günaydın....Seher cim tebrik ederim canım ..Allah sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallahh...Biraz anlar bakalım belirtiler neydi? Herkesin dediği gibi gerçekten içinden bir his hamile olduğunu söylüyormu?

kızlarrrrrrrrrrrrrrr test yaptım evde pozitifffffffffffffffffffffffffffffff:CüvCüv:sositososito

cnm maşşallah allah hayırlısıyla meleğine kavuşmayı nasip etsinn arkadaşımmmkaydirigubbakcemile5 evet bende bekliyorum hamiş olduğunu hissettin mi neler oldu değişiklik? yazarsan seviniriz:eek:

kızlar günaydın....Seher cim tebrik ederim canım ..Allah sağlıkla doğmasını nasip etsin inşallahh...Biraz anlar bakalım belirtiler neydi? Herkesin dediği gibi gerçekten içinden bir his hamile olduğunu söylüyormu?

günaydın kızlar benim kasıklarım çok ağrıdı ve göğüslerde şişme oldu canım bide adetime bir hafta kala resmen aşerdim köfte ve kemalpaşa tatlısından başka bişey yemedim ama içimde bu ay his yoktu çünkü yumurtlama günlerinii eşimden ayrı geçirmiştim öyle popo altına yastık falanda koymamıştım gecen ay umudum vardı olmadı bu ay ümitli değildim tuttu hatta ben kan testi yaptırmıştım5 gün kala adetime sonucuda yazmıştım burda yoktu bebiş falan çok şaşırdım bende anlıyacağın canım

cnm maşşallah allah hayırlısıyla meleğine kavuşmayı nasip etsinn arkadaşımmmkaydirigubbakcemile5 evet bende bekliyorum hamiş olduğunu hissettin mi neler oldu değişiklik? yazarsan seviniriz:eek:

çok sağol canım inşallah sende hayırlı haberler alırsın

ençok belli eden benim gögüslerimdeki dolgunluk gögüs uçlarında mikron mudur nedir su kabarcığı gibi bişiler çıkmıştı göbeğin ordaki çizginin koyulaşmasıydı alminacım testin markası raşa diye bişeydi yani herhangi bi eczaneden test istedim sadece

merve emel gunaydın seher anelıgının ılk gununde gunaydın dıyım sana ılk sabahın hersabah ahın dogumuna kadar boyle gecsın bıtanem

hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin bebişini sehercim. allah hepimizin darısı başına inşallah. eşine nasıl söyledin kimbilir nasıl sevinmiştir

hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin bebişini sehercim. allah hepimizin darısı başına inşallah. eşine nasıl söyledin kimbilir nasıl sevinmiştir

eşime söylediğimde şaka yapıyorum sandı baya bi testi gösterince inandı :1shok:

X