Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar merhaba site düzelmiş yeni gelen arkadaşlarada merhaba ben badegül,
asiyeciğim çok geçmiş olsun canım inşallah çok acı çekmezsin herşey yolunda gider,allah sağlıklı bebişler verir tekrar inşallah sana..
fatoş dinledin mi kalp atışlarını bebişinin ben bu cuma gideceğim dr a keseyi bile göremedik sadece siyah bir noktaydı.ben gününü biliyorumya benimki yeni beş haftanın içinde umarım bu kez görünür yoksa sabretmek çok zor birazdan çıkıcağım evden düğün var hazırlanıyorum bir yandan bir yandan da geçmişi okuyorum....kızlar test yapmadan nasıl duruyorsunuz ki sizi etkilemek istemem kesinlikle ama ben beklenen adet günüakşamı yapmıştım
merhaba badegul ben serpil daha yeniyim bu sitede ama bende senin gibiyim bu ay bende adetimden bir gun once dayanamayim 1 gun once test yaptim tabiki negatif cikti birdeeee esime soz vermistim onceden test yapipta morelimi bozmicem diye affet beni askim tatli belan karinnnnlülülülülülü

üzerinden 3 gün geçti ama olmadım daha adet:CüvCüv:

sen gul benımde 1 gun gecdı dun olmam lazımdı hadı bakalım ıns bebısler gelır canımcım:sm_cool::sm_cool:
ALMİNA SEHER KIZLAR TEST YAPSANIZAAAAA.NE DURUYORSUNUZ?HADİ ÇABUK EVE GİDİN YAPIN TESTİNİZİ.BEN OLSAM ÇOKTAN YAPMIŞTIM SEHERCİM 3 GÜNDE ÇATLARDIM YAHU..
]kizlar merhaba bendaha citirim 4 gun oldu sanirim kulube uye olali insallah allah hepimize tatlimi tatli bebekler veriirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hoşgeldin çıtıa.sr.Ben gizem.İnşallah sana da uğurlu gelir sitemiz.
kizlar ben 1.5 senelik evliyim surekli korunuyorduk 1 ay oldu kazi calismalarina baslayali yanicim 1 aydir korunmuyoruz gecen ay 14 temmuzda oldu adetim yimirtlama gunlerinde berarber oldu esimle ve 1 ay boyunca baya agir calisma gunleri gecirdik velhasili buay adetim 14 agustosta gelecekti gelmedeen bir hahta once onceden bana hic olmayan sey kasiklarimda agri sanki icinden igne batiyormus gibi surekli bir aci vardi yatakta biledonerken cok aci veriyordu goguslerim sisti ve sik sik idrara cikiyordum13 agustosta dayanamadim test yapti negatif cikti bu testleri genelde adetten 1 hafta sonra yapilmasi gerkiyo sanirim sonra adetim birgun gecikti 15 agutosta adetim oldu fakat busefer daha koyu renkli ve daha cok oldu bugun dorduncu gun ama kasigimda batma aynen devam ediyordevam ediyor uste adet gorme olabilirmi sizce lutfen bekliyorummmmmmmmmmmmmm
Üstüne görme olabilir.Normal adetten daha farklı olması gerekiyor genellikle koyu renkli olur ama doktora gitmeni tavsiye ederim.

ALMİNA SEHER KIZLAR TEST YAPSANIZAAAAA.NE DURUYORSUNUZ?HADİ ÇABUK EVE GİDİN YAPIN TESTİNİZİ.BEN OLSAM ÇOKTAN YAPMIŞTIM SEHERCİM 3 GÜNDE ÇATLARDIM YAHU..
hoşgeldin çıtıa.sr.Ben gizem.İnşallah sana da uğurlu gelir sitemiz.

Üstüne görme olabilir.Normal adetten daha farklı olması gerekiyor genellikle koyu renkli olur ama doktora gitmeni tavsiye ederim.

selam gizem esimde aynisini diyor bende adetimin bitmesini bekliyorum
birde hamile kalma yollariyla ilgili yazilar okurke iliskiden sonra yastigi popomuzun altinami yoksa ayklarin yuksek olmasi icin ayaklarin altinami koncek onu anlamadim bilgisi olan varmi acabaaaaaaa??:bbo:

kızlarrrrrrrrrrrrrrr test yaptım evde pozitifffffffffffffffffffffffffffffff:CüvCüv:sositososito

kızlarrrrrrrrrrrrrrr test yaptım evde pozitifffffffffffffffffffffffffffffff:CüvCüv:sositososito
hayirli olsun canim cok sevindim insallah allah eli ayagi duz herseyi tastamam saglikli tombik yanakli tatlimi tatli bir bebegin olur insallllah alllah banada verrir insalllah:teytey:

kizlar nekadar cok insallahhh demisim beeeeeeeeeee farkindabile degilim gercekten cok sevindim tebriklerrrrrrrr

kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt sehercim çok sevindim..
Allah tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallaaaaahh.
senide eşinide kutluyorum, tebrikleeeeerrr
:sm_cool: :teytey:

selam gizem esimde aynisini diyor bende adetimin bitmesini bekliyorum
birde hamile kalma yollariyla ilgili yazilar okurke iliskiden sonra yastigi popomuzun altinami yoksa ayklarin yuksek olmasi icin ayaklarin altinami koncek onu anlamadim bilgisi olan varmi acabaaaaaaa??:bbo:

selam... popo altına koyulacak dr. bana öyle demişti.

sehercım cok sevındım canım benım ayy darısı basıma carsanba gunude ben yapıcam kızlar

seher test yaptıgın urunun markası n senın 3 gun gectı dımı adetın benım yarın 2 gun olucak bende onu alıyım markasını yazarmısın

almına zeynepcım ıns adet olucakmısım gıbı bı sancım yok goguzlerım agrıyo sasık bolgemde az bı sancı var

X