Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet tama bende insafa geldim
senin bu aylar durumlar nasıl :1hug:

bu kk ticaret ne yahu yenimi

:sm_confused:bugün çıktı ortaya kimse bilmiyor neyin nesiiii sence neCADIARZUhımmmm satış bölümü varya satış adedi falan mı acep yada hani şu reklamların ürünlerini alan mı ya konu ticaret olunca ne bilemmmm sat gitsinnnnnnnnkaydirigubbakcemile5

Kismetse gelir hintten yemenden kismet degilse ne gelir elden.rabbim isteyen herkese hayirli evlatlar versin amin

evet tama bende insafa geldim
senin bu aylar durumlar nasıl :1hug:

Allah iyiliğini ve de bebişini versin kız ne durumuuuuuuu:roflol::roflol:
doğum kontrol hapına devammmmm malum kist varrrrrrrkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
çalışmalar da başlamadı henüz malum yine tüh unuttummmm:sm_confused:yapacam bakarsın tutar yengem gibiiiiiiisositosositosositososito

aşılamayı ben de düşündüm ama ne bileyim ondan da korkuyorum. sence pcolu biri aşılama yaptırabilir mi?

doğrusun ayse valla kaşınıyorum ama sen istediğin kadar zopala benim kaşıntım zor geçecek gibi. diyorum ki ekime kadar bekleyip olmadı aşılama mı yaptırsam?kist varken aşılama olur mu ki? :uhm:mirmirmirmir

ays senin kistin ne zamandır var? ne zamandır d.kontrol hapı kullanıyorsun? insallah hepimiz bi an önce düzeliriz bebek haberlerimizi kocaman kocaman yazılarla veririrz cnlarım. iyi ki varsınız yaa.sizi çok seviyorum iyi ki tanımışım sizia.s.

arkadaslar hepinize iyi aksamlar.ben tekrar katıldım aranıza(unutmadıysanız tabı benı) bugün gittim doktora düşükten sonra nekadar ara vermelıyım dıye hem muayene oldum hem bılgı aldım.ve cok mutluyum hersey normal bı sorun cıkmadı,cok korkuyordum sorun cıkar yada rahım kürtajdan sebeb zarar görmüştür dıye.ama korktugum olmadı doktor bı ıkı ay korunsan yeterlı dedı.cok heycanlıyım,nasipcim bu gidişle benı tabloda eylüle yazcan galıba.Allah hepimize hayırlı hamılelık ve saglıklı bebısler versın inşallahhhh....

Son düzenleme:
tşk ederim fatoşçum iyiyim inş bu ay hamiş olunca ama sağlıklı hamiş olunca daha iyi olucam.
asiyem canım hoş geldin nasılsın tatlım geçmişi okudum üzülme canım bak bebişin düşücek dediler ama hala karnında atlatıcaksın canım senin bebiş biraz nazlı tek sorun bu annesine naz yapıyor ama atlatacaksınız sen üzülme lütfen moralin süper olmalı ben hep yanındayım unutma bak istersen msn adresimi vereyim ekle özele nasıl yazıcamı biliyorsan anlat vereyeim ekle konuşuruz tatlım ama sakın sakın üzülmeeeeeeeeeeeee

iyiylik aslı canım sen nasılsın bakalım

günaydın asiye canım nasılsın yeğenimiz nasıl dün dr. gidecektin ne oldu sonuçların

Kan değerim 64.000 den 83.000 e çıkmış doktor mol gebelikten şüphelendiğini söyledi. Tekrar test istedi ctesi kendi doktoruma gitcem canım. Kan değerleri yükselir ve kalp atışı alınmazsa mol gebelik oluşumu var demekmiş. Hemen sonlandırmak gerekirmiş. Kendi doktorum sağolsun biraz patavatsız sonuçları söylediğimde bana bebeğin kalp atışı dursaydı bundan iyiydi mol gebelik kötü bişey dedi. Moralmen sıfırladı beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…