Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emelcim ben sizin bebislere de bakarım.doğsunlar hele minik melekler:emir_bebek::emir_bebek:
allah nasip eder bebeğim olursa ücretsiz izin alıcam, evde kaldığım süreyi mümkün olduğunca uzatıcam. ben annesiz büyüdüm bebişim bari ilk zamanlarında yalnız kalmasın di mi:teytey:

emelcim ben sizin bebislere de bakarım.doğsunlar hele minik melekler:emir_bebek::emir_bebek:
allah nasip eder bebeğim olursa ücretsiz izin alıcam, evde kaldığım süreyi mümkün olduğunca uzatıcam. ben annesiz büyüdüm bebişim bari ilk zamanlarında yalnız kalmasın di mi:teytey:
nazcım ıns hadı bakalım senın gunun ayın kacında tam olarak

herkese günaydın kızlar.........esma,emel,asiye,aslı,raziye ve yeni gelen arkadaşlar hepinizin günü aydın olsun....gülşen ben memnun oldum şimdiden
günaydınnn gülşencimmm...
bencede ya zaten bırakıp gidemez insan ama azıcık büyüsün ozaman gene dönerim işe diye düşünüyorumm..

canım teskurler umarım hamıleyızdır bılıyomusun aynı duyguyu bende paylasıyorum sanırım bende olucam dıyorum ama heralde buda umuda kapılmayalum dıye bı duygu olsa gerek pıtırck

insallah hamileyizdir canım,ben hamile olursam meryem anayımdırCADIARZU
doktor bana üç regl ol gel demişti onların tarihleri üzerinden hesap yapınca bugün olmam gerekiyo....ilki:21.06, ikinci17.07, üçüncüde bugün falan olmalı artık diyorum ama olsunda istemiyorum. yoksa doktora gitmem ve tahliller falan yaptırmam gerekiyo yeniden çalışmalara start vermek için

merhabaaaaaaaaaaaahihoyyythihoyyythihoyyyt
sonunda ilk günaydın diyen hamiş ben olabildim nikayet.herkese günaydınlarrrrrrrr:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

herkese günaydın kızlar bugün iş başı yaptımmm zor bir gün olacak 3 gün aradan sonra burda sizlerleyim özledinizmi beni söleyin bakalım

herkerse günaydın kızlar

herkese günaydın nasılsınız bakem bugün?

günaydın hamişler süper ya bugün bütün hamişlaerimiz erkenden burada nasılsınız bakalım kızlar yeğenlerimiz nasıl

günaydın esma fatoş hamişler burda anlaşılan diğer kızlar ayşe nasip merve aslı asiye gülşen sinem şebnem emel derya uyanamadılar galiba unuttuklarımda herkese günaydın hihoyyyt

kızlar hepinizin günü aydın olsunnn...umarım herkes iyidir....esma hoşgeldin...raziyecim seninle regl günümüz aynı tarih.sende herhangi bir belirti var mı? Aslıcım fatoşum deryam siz nasılsınız? Henüz aramızda olmayanlar: Ayse nasip merve gülşen başka kim vardı unuttum şimdi..sizler nasılsınız?

anne adayı:cüvcüv: Ve anne aday adayışeniz olan herkese günaydın.....
hepinize günaydin kizlar.inşallah bol müjdeli bir gün geçiririz
ya galiba ben deliyim bunu anladım ya durmadan bebeğime bişey olacakmış gibi geliyor
önceki ikisinden dolayımı acaba
ama öncekilerde birinin kalp atışlarını alamadı doktor diğerleri ikizdi sürekli kanamam vardı
bunda yok bir gün midem bulanmasa korkuyorum
mesela bu sabah bulanmadı çok korkuyorum kızlar bişey olmaz demi bebişime
ne olur kızmayın bana elimde değil

korkma dua et her şey allahin izniyle gerçekleşir.dua et .inşallah sağlikli sihhatli dünyaya getirirsin bebişini..korktuğum başima geldi diye bir söz vardir türkçemizde.üstelik çok kullaniriz günlük hayatimizda da..bu yüzden korkularimizi düşünmemeye çalişmaliyiz.
esmacım canım iyiyim bugün doktoragidicem öğleden sonra sonuçları alıcam ona göre karar verecekler bakalım. Bu benim doktorumun eşi poliklinikte çalışıyor ilk önce o değerlendirecek sonra ctesi sonuçlara göre eşi bakacak. Bugün az çok durum belli olacak.
Işin kötüsü nezleyim hiç halim yok gözlerim şiş ve sürekli burnum akıyor abim alıp götürecek beni arabayla. Gidecek halimde yok çünkü.
Hayırlı haber alırım inşallah canım

geçmiş olsun . Inşallah hayirli haberler alirsin.

günaydın kızlar son iki günüm kaldı benim bakalım belli olucak
sehercim az kaldi hadi inşallah müjdeli haberler aliriz senden
merhaba almina ben de yeniyim bu bölümde...
27 yaşındayım ilk bebegimizin anne karnında kalbi durduğu için onu kaybettik ve nasipse bu sefer sağ salim olur bebeğimiz...
Benimde bu aralar regli olmam lazım yumurtlama dönemimde bi şey yapmadık ama içimde sanki adet olmayacakmışım gibi bi his var..

hoşgeldin almina.umarim sana da uğurlu gelir burasi.ilk bebeğinde çok üzülmüşsün inşallah ikincinin mutluluğu üzüntünü unutturur.allah gönlüne göre versin.
[
papatyacim sen de hoşgeldin aramiza.ben gizem senin adin ne?

insallah hamileyizdir canım,ben hamile olursam meryem anayımdırCADIARZU
doktor bana üç regl ol gel demişti onların tarihleri üzerinden hesap yapınca bugün olmam gerekiyo....ilki:21.06, ikinci17.07, üçüncüde bugün falan olmalı artık diyorum ama olsunda istemiyorum. yoksa doktora gitmem ve tahliller falan yaptırmam gerekiyo yeniden çalışmalara start vermek için

canım allah herseyın hayırlısını versın ıns senın ıcınde sen ne ıstıyosan onu ıste cok agırmı calısıyoun

Teşekkür ederim Naz cım...Dediğin gibi Allahım sağlıkla doğmayı nasip etsin..Nasılsa bakacak birilerini buluruz..Belki bırakamam bende bakalım..:))
Canım nedenini bilmiyorum ama annesiz büyüdüğüne üzüldüm. İnşallah kendi bebeğinde bu duygu eksikliğini fazlasıyla yenersin...

hepinize günaydin kizlar.inşallah bol müjdeli bir gün geçiririz

korkma dua et her şey allahin izniyle gerçekleşir.dua et .inşallah sağlikli sihhatli dünyaya getirirsin bebişini..korktuğum başima geldi diye bir söz vardir türkçemizde.üstelik çok kullaniriz günlük hayatimizda da..bu yüzden korkularimizi düşünmemeye çalişmaliyiz.

geçmiş olsun . Inşallah hayirli haberler alirsin.

sehercim az kaldi hadi inşallah müjdeli haberler aliriz senden

hoşgeldin almina.umarim sana da uğurlu gelir burasi.ilk bebeğinde çok üzülmüşsün inşallah ikincinin mutluluğu üzüntünü unutturur.allah gönlüne göre versin.
[
papatyacim sen de hoşgeldin aramiza.ben gizem senin adin ne?

gizemcım almına benım gereck ısmım papatya nıkıma.s.:1hug:

Dünür nere kaybolduuuuuuunnnn geliyomu bizim damat gerçi benim boddinin cinsiyetini bilemiyoruz daha ama

günaaydın kızlar:1hug:
esma hayatım gidişin sessizdi ama dönüşün muhteşem oldu özlemezmiyiz kız seni
hiç
emelcim naber canım
derya hayatım yeter artık kendinide bebişimizi de üzme artık seni anlayabiliyoruz ama allahın izniyle birşey olmayacak
asiyecim inş hayatım senden de hayırlı haberler alırız gülüm
papatya aramıza hoşgeldin benim adım nasip te sana papatya mı diyeceğizkaydirigubbakcemile3
raziye nasılsın güzelim
fatoş geçtimi sorunların
seher inş senden de 2 gün sonra müjde alacağız
gülşen hamişim günaydın
aslım sen nasılsın gülüm
mervem günaydın hayatım
geriye kim kaldı ayşeciğim kaldı kız ayşe uyan artık vali konağına vardı
şebnemim yok kız nerelerdesin bakayım
naz&pıtırcık sende günaydın adın nazdı değil mi
simen hayatım uyanamadın mı
sibel nazmiye badegül emel hamişler nerelerdesiniz
çağla ceren esma2 nigar gizem neşem aylin deniz nurten gülcan dilek zeynep ayyyyyyy
unuttuklarım varsa ne olur küsmeyin kafam karıştı valla:roflol::roflol:

günaydın nasipcim hoşgeldin iyiyim güzelim sen nasılsınhihoyyyt

gizemcim güzel dileklerin için saol herşey burdaki herkesin gönlüne göre olur inşallah
bu arada papatyanın ismi almina benimki de naz bi karışıklık oldu sanırım

almina işim çok ağır değil Allah'tan, benimki sadece doktor fobisi...

"anladım ama dıkkatet kendın dun benımde canım sıkıldı dr gırıp olmustumılac yazdırmaya gıttım dr dedımkı hamıle ola bılırım ona gore ılac yazın dedım dr bana dedıkı dogum konturol hapını nezaman bıraktın deı bende hazıranın ılk haftası bıraktım dedım oda ban dedıkı oo 2 ay korur senı gebe kalmasın dedı aranızda dogum konturol hapını bıraktıktan 1 ay sonra gebe olan varmı arkadaslar kafam karıstı ben uzun sure kulanmadımkı sadece 3 ay hap kulandım

günaydın kızlarrrrrr iki gündür yoktum maşallah kaynatmışsınız ama ben henüz okuyamadım. okuyup gelcem birazdan kimbilir ben nerde kaldım herkesler iyimi geliyorum okuyup birazdan. öpüldünüzzzz

CANIM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH ÇOK İYİ BİR ANNE OLURSUN ÇOCUKLARINA.ANNESİZ BÜYÜMENE ÜZÜLDÜM.
ÇOCUKLAR ANNELERİ HİÇ İŞE GİTSİN İSTEMEZ HANGİ YAŞTA OLURSA OLSUN.BENİM ANNEM EMEKLİ YANİ ÇALIŞAN BİR ANNENİN ÇOCUĞUYDUM.VE HER AKŞAM HAVA KARARINCA 2,3 SAAT PENCERENİN ÖNÜNDE BEKLERDİM ONU GELSİN DİYE ORADAN KIMILDAYAMAZ TUVALETE BİLE GİDEMEZDİM ÇOK KORKARDIM KARANLIK OLUNCA.AMA HAYAT ŞARTLARI İŞTE ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR.BEN HEP ANNEME KIZARDIM ÇALIŞIYOR DİĞER ANNELER GİBİ BANA BAKMIYOR DİYE ANCAK BÜYÜYÜNCE ANLADIM NEDEN ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNİ.VE BEN DE BEBİŞİM OLUNCA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM BELKİ O DA BANA KIZACAK oklava:

gülşen ben yokkum ama:çok üzgünüm:

hayatım bizim bu topikte yönetici mönetici diye birşey yok burda biz bir aileyiz iyi günde kötü günde birbirine destek olan bilmem anlatabildim mi ama listeyi ben takip ediyorum çünkü onu günxcelolerken dua okuyorum

anladım canım benıde eklermısın lısteye 18 agustos

X