Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

herkese günaydın kızlar.........esma,emel,asiye,aslı,raziye ve yeni gelen arkadaşlar hepinizin günü aydın olsun....gülşen ben memnun oldum şimdiden
gülşen ben yokkum ama:çok üzgünüm:
arkadaslar bu bolumun yonetıcısı kımdır aramızdamı suan

hayatım bizim bu topikte yönetici mönetici diye birşey yok burda biz bir aileyiz iyi günde kötü günde birbirine destek olan bilmem anlatabildim mi ama listeyi ben takip ediyorum çünkü onu günxcelolerken dua okuyorum

hapı aksatarak kullanıpta hamile kalan arkadaşlarım bile var
bence o senin bünyenle alakalı
ben geçen aralık başı bıraktım ama normal yolla korunduk biz.
şubat başıda korunmayı bıraktık ve şubattaki yumurtlama dönemimde hamile kalmıştım..ama doğurmak kısmet değilmiş

hapı aksatarak kullanıpta hamile kalan arkadaşlarım bile var
bence o senin bünyenle alakalı
ben geçen aralık başı bıraktım ama normal yolla korunduk biz.
şubat başıda korunmayı bıraktık ve şubattaki yumurtlama dönemimde hamile kalmıştım..ama doğurmak kısmet değilmiş

ıns kısmet dıyelım nazcım nedıyelım

günaydın kızlarrrrrr iki gündür yoktum maşallah kaynatmışsınız ama ben henüz okuyamadım. okuyup gelcem birazdan kimbilir ben nerde kaldım herkesler iyimi geliyorum okuyup birazdan. öpüldünüzzzz
günaydın şebnemcim hoşgeldin baya görünmedin hayırdır iyisin dimi en son regl sancın vardı umarım iyileşmişsindir canımŞeniz

"anladım ama dıkkatet kendın dun benımde canım sıkıldı dr gırıp olmustumılac yazdırmaya gıttım dr dedımkı hamıle ola bılırım ona gore ılac yazın dedım dr bana dedıkı dogum konturol hapını nezaman bıraktın deı bende hazıranın ılk haftası bıraktım dedım oda ban dedıkı oo 2 ay korur senı gebe kalmasın dedı aranızda dogum konturol hapını bıraktıktan 1 ay sonra gebe olan varmı arkadaslar kafam karıstı ben uzun sure kulanmadımkı sadece 3 ay hap kulandım

almina sen de duymuşsundur doğum kontrol hapi kullanirken bile hamile kalanlar var.nasip olacaksa oluyor işte ama doğum kontrol hapi 2 ay koruyor diye bilinir.fakat genelde uzun süre kullanimda bu şekilde olur.sen az kullanmişsin.inşallah hamilesindir

almina sen de duymuşsundur doğum kontrol hapi kullanirken bile hamile kalanlar var.nasip olacaksa oluyor işte ama doğum kontrol hapi 2 ay koruyor diye bilinir.fakat genelde uzun süre kullanimda bu şekilde olur.sen az kullanmişsin.inşallah hamilesindir

gızemcım alah soyletmıstır ıns sımdı benım mıde bulantım var ama supelenemıyorum genelde ben renglı olurken olmama yakında mıdem bulanır

CANIM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH ÇOK İYİ BİR ANNE OLURSUN ÇOCUKLARINA.ANNESİZ BÜYÜMENE ÜZÜLDÜM.
ÇOCUKLAR ANNELERİ HİÇ İŞE GİTSİN İSTEMEZ HANGİ YAŞTA OLURSA OLSUN.BENİM ANNEM EMEKLİ YANİ ÇALIŞAN BİR ANNENİN ÇOCUĞUYDUM.VE HER AKŞAM HAVA KARARINCA 2,3 SAAT PENCERENİN ÖNÜNDE BEKLERDİM ONU GELSİN DİYE ORADAN KIMILDAYAMAZ TUVALETE BİLE GİDEMEZDİM ÇOK KORKARDIM KARANLIK OLUNCA.AMA HAYAT ŞARTLARI İŞTE ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR.BEN HEP ANNEME KIZARDIM ÇALIŞIYOR DİĞER ANNELER GİBİ BANA BAKMIYOR DİYE ANCAK BÜYÜYÜNCE ANLADIM NEDEN ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNİ.VE BEN DE BEBİŞİM OLUNCA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM BELKİ O DA BANA KIZACAK oklava:

canım cok doğru demişsin bende suan hamileyim ve bende doğumdan sonra çalışmak zorundayım.evet cok zor bi durum ama ne yapalım hayat şartları mecburum calışmaya yine yavrum için çalışacam onun daha iyi şartlar altında olması için.yoksa kim evde oturup cocuğuna bakmak isteemez ki:nazar:

günaydın kızlarrrrrr iki gündür yoktum maşallah kaynatmışsınız ama ben henüz okuyamadım. okuyup gelcem birazdan kimbilir ben nerde kaldım herkesler iyimi geliyorum okuyup birazdan. öpüldünüzzzz

GÜNAYDIN,HOŞGELDİN CANIM.GEÇMİŞ OKU OKU BİTMİYOR ŞUNUN DAHA KISA BİR YOLU OLSA NE İYİ OLURDU.

NASİPCİM LİSTEYİ GÜNCELLERKEN DUA MI EDİYORSUN?CANIM BENİM ALLAH RAZI OLSUN BİLMİYORDUM.
BEN DE İLK LİSTEYİ OLUŞTURDUĞUM DA EDERDİM..ALLAH DUALARINI KABUL EDER İNŞALLAH HEPİMİZ :CüvCüv: OLURUZ.

CANIM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH ÇOK İYİ BİR ANNE OLURSUN ÇOCUKLARINA.ANNESİZ BÜYÜMENE ÜZÜLDÜM.
ÇOCUKLAR ANNELERİ HİÇ İŞE GİTSİN İSTEMEZ HANGİ YAŞTA OLURSA OLSUN.BENİM ANNEM EMEKLİ YANİ ÇALIŞAN BİR ANNENİN ÇOCUĞUYDUM.VE HER AKŞAM HAVA KARARINCA 2,3 SAAT PENCERENİN ÖNÜNDE BEKLERDİM ONU GELSİN DİYE ORADAN KIMILDAYAMAZ TUVALETE BİLE GİDEMEZDİM ÇOK KORKARDIM KARANLIK OLUNCA.AMA HAYAT ŞARTLARI İŞTE ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR.BEN HEP ANNEME KIZARDIM ÇALIŞIYOR DİĞER ANNELER GİBİ BANA BAKMIYOR DİYE ANCAK BÜYÜYÜNCE ANLADIM NEDEN ÇALIŞMASI GEREKTİĞİNİ.VE BEN DE BEBİŞİM OLUNCA ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM BELKİ O DA BANA KIZACAK oklava:

canım calışan bi annenin çocuğu olmak zor ama şu açıdan bak sen annen çalışırken ondan istediğin ve gerçekleşmeyen şeyleri biliyosun ve bebğinle empati kurman çok kolay olacak inşallah...

gızemcım alah soyletmıstır ıns sımdı benım mıde bulantım var ama supelenemıyorum genelde ben renglı olurken olmama yakında mıdem bulanır

YA CANIM ZATEN İNSAN ŞAŞIRIYOR YUMURTLAMA ,ADET ,GEBELİK BELİRTİLERİ HEP BİRBİRİNE BENZİYOR.fisfisfisŞU ANDA BEN DE BU KONUDA ARAŞTIRA ARAŞTIRA UZMANLAŞMAMA RAĞMEN YUMURTLUYOR MUYUM HAMİŞ MİYİM NEYİM ANLAMIYORUM.BU YÜZDEN EN İYİ BELİRTİ ADETİN GECİKMESİ.ONU BEKLEMEK İÇİN DE SABIR LAZIM.İNŞALLAH BU AY HEPİMİZ :CüvCüv: OLURUZ.
LİSTEDE ADET OLAN KALMAZ HEPSİ PEMBİŞ HAMİŞ OLUR :dance:İNŞALLLAAAAH:Saruboceq:
AMİN DEYİN KIZLAR

Dünür nere kaybolduuuuuuunnnn geliyomu bizim damat gerçi benim boddinin cinsiyetini bilemiyoruz daha ama
çalışıyorum canımm bak yumurta kapıya dayandı alsın bakalım içine bebekleri bitaneside şampiyon gelsinn kavuşsun banaaahihoyyyt

doktorun demesine göre ilk 1-2 ay arası olma şansı %25 miş 3-4 ay arsı %40 a ulaşıyormuş 6-8 ay arası % 80 oluyormmuş tutma oranı doktrto bile dedi 6 ay boyunca oluruna bırak olmasada kendini sıkma tabi bu adet görmesi düzenli olanlar içinmiş

canım cok doğru demişsin bende suan hamileyim ve bende doğumdan sonra çalışmak zorundayım.evet cok zor bi durum ama ne yapalım hayat şartları mecburum calışmaya yine yavrum için çalışacam onun daha iyi şartlar altında olması için.yoksa kim evde oturup cocuğuna bakmak isteemez ki:nazar:

elbette herkes çocuğuna kendi bakmak ister.annem de isterdi ama o evde oturup bana baksaydi beni okutamazdi,şu an çalişacağim bir işim olmazdi.ben de bebişim olunca çalişmak zorumdayim sadece kiram bile bir maaş kadar zaten.

canım calışan bi annenin çocuğu olmak zor ama şu açıdan bak sen annen çalışırken ondan istediğin ve gerçekleşmeyen şeyleri biliyosun ve bebğinle empati kurman çok kolay olacak inşallah...

evet biliyorum çocuklar ne ister iyi bilirim zaten öğretmenim.hayatim hep çocuklarla geçsin isterim onlarsiz yaşam düşünemiyorum.
Annem çoooook iyi bir anneydi ama ben bunu büyüyünce anladim isterim ki ben de onun gibi iyi bir anne olayim ve çocuğum bunu anlamak için benim kadar geç kalmasin.

günaydın şebnemcim hoşgeldin baya görünmedin hayırdır iyisin dimi en son regl sancın vardı umarım iyileşmişsindir canımŞeniz

evet canım bu kez nedense biraz sancılıydı şimdi iyiyim çok şükür. dün bi iş geldi bütün gün onu çalıştım o yüzden giremedim. :1hug:

GÜNAYDIN,HOŞGELDİN CANIM.GEÇMİŞ OKU OKU BİTMİYOR ŞUNUN DAHA KISA BİR YOLU OLSA NE İYİ OLURDU.

hoşbulduk sorma bide yeni arkadaşlar var kim kimdir bilemedim herkese selam hoşgeldiniz. a.s. biraz okudum sonra yine okumaaya devam edeceğim.

gülşen ben yokkum ama:çok üzgünüm:

hayatım bizim bu topikte yönetici mönetici diye birşey yok burda biz bir aileyiz iyi günde kötü günde birbirine destek olan bilmem anlatabildim mi ama listeyi ben takip ediyorum çünkü onu günxcelolerken dua okuyorum

canım benim o zaman offlıne gözüküyordun.....yoksa unuturmuyum hiç...kaydirigubbakcemile5

X