Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar ayşe nasip gülşen asiye aslı merve fatoş esma nazmiye şebnem derya emel ismini unuttuğum arkadaşlarım gününüz aydın dilekleriniz dualarınız kabul olsuna.s.

günaydınn kızlarr günunuz guzel gecsın ınsallahh..
ya benım cok uykum var ben su sıcak yatagında olanların ıcınde olmayı cokk ısterdımmm

ya benım cok uykum var ben su sıcak yatagında olanların ıcınde olmayı cokk ısterdımmm

Valla bu sıcaklarda sıcak yatak pek cazip gelmiyor bana,genelde klimalı çalışma alanları daha avantajlısositosositosositosositosositososito Ama benim hamileliğim sonları kışa geliyor işte o zaman izne ayrılıp sıcak yatağımda bol bol uyuycam,şimdilik tüm uykular yatanların olsunhihoyyythihoyyyt

hastalandım demek istedim hastalanmadım gibi olmus

sağlik olsun inşallah eylülde umutlarin gerçekleşir
Ya benım cok uykum var ben su sıcak yatagında olanların ıcınde olmayı cokk ısterdımmm

çalişiyorsun galiba değil mi? Allah kolaylik versin.çalişmak kolay da sabah uykudan uyanip gitmek çooooook zor.

yok kız yine çok güzel oluyo be uyumuşum telefona kalktım ne güzel uyuyordum halbuki

AY EVET YA KIŞIN SABAHLARI RESMEN İŞKENCE GİBİ OLUYOR KALKIP GİTMEK..HELE BİR DE HAVA BUZ GİBİYSE HEP YATAĞI DÜŞLÜYORSUN.ŞANLISIN HAKİKATEN KIŞIN EVDE OLACAKSIN.KIZLAR BİZ O ŞANSI KAÇIRDIK BU AY HAMİŞ OLSAK BİLE MAYISTA GELİR BEBİŞLERİMİZ.AMAN OLSUN GELSİNDE BEBİŞLER YAZ OLSUN KIŞ OLSUN FARKETMEZ DEĞİL Mİ?:CüvCüv:

olsun canım yaz kıs ben uyumayı normalde severım ..benım bucurde cok uykucu sımdı daha cok uyutuyoo benı.benımde kısa gelıcek son aylarım ama son zamanlarında hamıle arkadaslar uyuyamadıklarında sıkayetcı bakalım bız nasıl olucaz

sağlik olsun inşallah eylülde umutlarin gerçekleşir

çalişiyorsun galiba değil mi? Allah kolaylik versin.çalişmak kolay da sabah uykudan uyanip gitmek çooooook zor.

ewet canım ya calısıyorum pazar gunlerını ıple cekıyorum valla..sagol canım benım tum calısanlara allah kolaylık versın

mayısta çok güzel bir ay doğum için....ben hep kış bebeği olacakta üşütücem diye çok korkardım allahtan nisan gözüküyor şimdide biraz daha rahatım.....:1rolleyes: Allah ne zaman nasip ederse o zaman en güzel aydır doğum için aslında.....tez zamanda dileklerinize kavuşursunuz inşallah......

hey beni unuttunuz mu ayol bir gün girmedik diye tamam öle olsun istemezseniz giderim bende

günaydın kızlar ayşe nasip gülşen asiye aslı merve fatoş esma nazmiye şebnem derya emel ismini unuttuğum arkadaşlarım gününüz aydın dilekleriniz dualarınız kabul olsuna.s.

raziye seninde civcivin yumurtaya konmaya yaklaşmış hadi hayırlısı arkadaşımm..günün ne zaman?:CüvCüv:

;Canım benim sende inşaallah bebişin kucağında uyursun,tek farkımız benimki bu kış karnımda olacak:CüvCüv:Sende kışa yeni hamiş olursun yaza da bebiş kucağında bol bol gezersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…