Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Arkadaşlar ben 25 temmuzda hasta olmuştum bidahaki adetim 20ağustos dün acayip kasigim ağridi bugünde sabah midem bulandi hamile olsam bukadar erken hemilelik belirtisi olurmu sizce

ayy ne güzel darısı basımıza inşallah...neden ilaç kullanıosun neyin var kaç aylıksın?

kaderimizde ne varsa onu yaşarızzzz
kimimiz hiç beklemeden hamiş kalır sonra kalmamak için uğraşırrrr
kimimiz uzun uğraşlar sonucu hamiş kalır ama bebişi onu terkederrrrrrr
kimimiz doğum yapar ama bebişinin büyüdüğünü göremezzzzz
tıp yetersizdir yapılan boşadır nasip yoksaaa
ama bide rabbim yazdıysaaaaa spiral bile engel değildir hamişliğeee
biz elimizden geleni yapalım doktorsa doktor ilaçsa ilaç ama gerisini mevlama bırakalımm
görelim mevlam neylerrr neylerse güzel eylerrrrr
Cenab-ı hak duanın kabulünü geciktirince de çok nimet verecek demektir. Onun için acele edip duam niye kabul olmuyor dememelidir. Bir hadis-i şerif meali de şöyledir:
(Günah olan bir şey için veya akrabalık bağının kesilmesi için dua edilmedikçe yahut acele edip de, “Dua ettim de kabul olmadı” denmedikçe, edilen dua kabul olur.) [Müslim]

Geciken dua da olur elbette. Onun da hikmetleri vardır. Bir hadis-i şerifte buyuruluyor ki:
(Mümin dua ettiği zaman, Allahü teâlâ, Cebrail aleyhisselama, "İsteğini hemen yapma, ben onun sesini seviyorum" buyurur. Facir dua edince de, "Bunun isteğini hemen yerine getir, ben onun sesini sevmiyorum" buyurur.) [İbni Neccar]

hayırlısıyla en kısa zamanda hepimiz hamiş olalım sağlıcakla bebişimizi kucağımıza alalım hayırla sağlıkla büyütelim inşallah :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Arkadaşlar ben 25 temmuzda hasta olmuştum bidahaki adetim 20ağustos dün acayip kasigim ağridi bugünde sabah midem bulandi hamile olsam bukadar erken hemilelik belirtisi olurmu sizce

CADIARZU bence bu kadar erken belirtileri olmaz canım.
9 gün var nerdeyse.
onun için bana göre erken..

canım inşallah hamilesindir ama gebelik belirtisi de adet belirtisi de birbirine benziyor bu yüzden birazcık daha sabret az kalmış zaten.ben de aynı gün adet olacağım ama inşallah olmayız hamiş oluruz.

Hayır canım bu kadar çabuk etki etmez.Sadece çok fazla odaklandığın için oluyor bunlar.20 Ağustos gelmeden anlaman çok zor.Sadece göğüsler çok çabuk hassaslaşıyor onun dışında bulantı v.s bu kadar erken etki etmez.Mesela benim hala midem bulanmıyorkaydirigubbakcemile3Ama başım çok dönüyor:bbo:

kızlar bugün bensiz nasıldınız hiç bilmiyorum okuyamadım tam evd eolunca bilgisayarla uğraşamıyom hepiniz öptüm
ayşem nasipim mervem şbbom gülşenim nazmiyem raziyem asiyem emelim deryam aslım ve unuttuklarım sizide

canım pek bilgim yok ama burada yazılanlardan şunu öğrendim gününün geçmesi harici tüm belirtiler çoğunlukla psikolojiktir iğne olurken kızımdaki gibi ağzım kötü oldu herşey koktu bir süreliğine ama sonuç yine sıfır tabi bu sende de öyle olacak manasına gelmez hem burada kırmızıları görene kadar herkez hamiş unutma Allah gönlüne göre versin canımma.s.

İnşallah canım:Saruboceq:5+3 teyzesi:CüvCüv:...Düşük tehlikesi var o yüzden progestan kullanıyorum o daha da beter ediyor insanı:bbo:

bulantı yapar canım ağzını da bozar ıyyyy ama yeterki bebişler iyi olsun yatıyorsun değil mi canım tehlike varsa herşey yasaktır ama kız sen bide çalışıyordun ne yapıyorsun şimdi izin al bari birkaç gün tehlike geçene kadarrrrr

bende seni öpüyorum güzel hamiş:CüvCüv: iyi bak kendine
bende çıkıyorum kızlar hepinizi öpüyorum Şeniz iyi akşamlar:a015:kaydirigubbakcemile

bende seni öptüm canım hamişimŞenizŞenizŞeniz

Oldu canım öyle patron bulursan haberim olsun istifamı vereyim.Ben hamiş olduğumu zor öyledim,zaten fenalaşınca mecburen öğrenmek zorunda kaldılar.İzin işi yaş anlayacağın.Ama benim allaha şükür yemeklerle ilgili bir tiksinme olayım filan olmadı henüz.Tek şikayetim kasıklarım ve baş dönmelerim.:bbo:

canım bu yumurtlama dönemi belirtisi.kasığın ağrıdıgı dönem yumurtlama dönemi.ilişkiye girin bu dönemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…