Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlaar
ya kusura bakmayın çok halsizim
bide geceleri acayip rüyalar görüorumhep bebeğim ölüyor
çok korkuyorum elimde değil bu üçüncü allahım buna bişey olmasıın

selam kızlar...hoşgeldin nasip.....
derya sürekli o düşünce ile yatıp kalkıyorsun ya sanırım ondan kaynaklanıyor.....bak bir günde sabah uyandığında bugün hiç birşey moralimi bozamaz ve herşey çok güzel olacak deyip öylece geçir gününü...çevrende olumsuzluklar var evet ama bunlara üzülmekle çözemeyeceğine göre iç huzurunu yerinde tutmanda fayda var.....

hoş bulduk cancer cim..Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...Diğer kızlar nerdesinz yaaaa..Esma nasip ayşe şebnem merve gülşen asiye raziye nazmiye aslı ayşe tosbaa badegül esma2 diğer unuttuklarım nereye kayboldunuz yokmu yeni hamiş...

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 selamlaaaaaarrrr..
napıyosunuz bakalımmm.
ben daha yeni gelebildim bilgisayarın başına. aslında çok kalamayacağım bir anda gelişen bir seyahatimizoldu.
karadenize gidiyoruz yarın, bende bugün bavulu falan hazırlıcam:)
bu arada hafta sonu tavuk gibi yumurtladım(umarım ağrılar beni yanıltmamıştır), elimizden geleni yaptık bakalım neler olcak hihoyyyt

kızlaar
ya kusura bakmayın çok halsizim
bide geceleri acayip rüyalar görüorumhep bebeğim ölüyor
çok korkuyorum elimde değil bu üçüncü allahım buna bişey olmasıın

derya böyle kötü düşünceleri uzaklaştır kendinden lütfen ama..
bütün hamileliğini böyle geçiremezsin biraz pozitif olman lazım canım benimm...

aylin naber canm?ben hiç ii değilim 3 gündür yaz az kirleniyorum bu ayda gitti

gayet iyiyim canım benim..
olsun hep diyorum buda iyi haber en azından adet tarihlerimiz düzenli di mi? bide onu düzene koymakla uğraşmıyoruz en azından..
onun için moralini bozma, çalışmalar devam etsiiinn:) hadi bakalım yeni aya yeni umutlaaar kaydirigubbakcemile2
bak benim kuzenim 1 sene uğraitı eşlerde hiç sorun yok ama hamile kalamıyor. en sonunda işe başlamaya karar verdi olmuyo bebeğim tüp bebek yaparım dedi, dediği gün hamile olduğunu öğrendi.
stres yapmamak çok önemliiiii.. a.s.

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 selamlaaaaaarrrr..
napıyosunuz bakalımmm.
ben daha yeni gelebildim bilgisayarın başına. aslında çok kalamayacağım bir anda gelişen bir seyahatimizoldu.
karadenize gidiyoruz yarın, bende bugün bavulu falan hazırlıcam:)
bu arada hafta sonu tavuk gibi yumurtladım(umarım ağrılar beni yanıltmamıştır), elimizden geleni yaptık bakalım neler olcak hihoyyyt

canım sana şimdiden iyi tatiller. Bende dün sabah geldim Trabzondan..Düğündeydik fazla gezemedim ama tek kelimeyle Tablo gibi güzel yeşil bir alan...Sen bol bol gez geldiğinde de mutlu haberlerle gel inşallah...
Bu ay neden bilmiyorum ama ben yumurtladığımı hissetmedim. Nazarmı değdi nesırnaşık şey Neyse sağlık olsun..:eek:

merhaba topigin kurucusu arkadaşım tekrardan geldiğin için sevindim. rahim filmi için korkulacak birşey yok gizemcim çok basit ve azıcık regl sancısı çekiyorsun iki dakka bile sürmüyor. inşallah kanallar açıktır hayırlısıyla. okudugun kötü şeylere korkulara kapılma sadece sakin ol.

HOŞBULDUK CANIM BEN DE MUTLUYUM GERİ DÖNDÜĞÜM İÇİN.YALNIZ TOPİCİMİZ MAŞALLAH BAYAĞI KALABALIK.PEK BİR GÜZEL OLMUŞ.ÇOK İYİ BİR ŞEY YAPMIŞSINIZ İSİMLERLE SOHBET EDİYORSUNUZ YALNIZ BEN HALA KİM KİMDİR KİMİN İSMİ NE TAM KAVRAYAMADIM.İZLEMEDEYİM ŞİMDİLİK.SAĞOL CANIM İNŞALLAH KOLAY GEÇER VE SONUÇ İYİ OLUR.

KIZLAR SAHİ BEN YENİ KATILMADIM ARANIZA ASLINDA AMA UZUN ZAMANDIR YOKTUM.ESKİLERİ TANIYORUM AMA ÇOĞUNUZU YENİ GÖRÜYORUM.SİZLERLE DE TANIŞALIM.BEN 2 SENEDİR EVLİ OLUP BEBİŞ İÇİN UMUTLARINI HEP BİR SONRAKİ AYA TAŞIYAN HATTA BU YÜZDEN BU TOPİCİ AÇAN GİZEM .32 YAŞINDAYIM HENÜZ BEBİŞİM YOK BUYÜZDEN DE ENDİŞELİYİM.YAŞ GİDİYOR AMA BEBİŞ GELMİYOR.
DİLERİM Kİ SİTEMİZDE KİM VARSA KİM BEBİŞ İSTİYORSA ALLAH NASİP ETSİN..

kızlar merhaba hepiniz iyisiniz inşallah..
ben az önce ovulasyon testi sipariş ettim..duydum ki bazılarında hemen adet sonrası yumurtlama olabiliyormuşş...erken di geçti derken..şu testi bi denicem geçen ay aldığım gebelik testlerinin yerine buay onu denicem...

iyi yapmışsın canım yaaa, belki farklı bir tarihtir seninki.
ben mesela hep 12.günümmde yumurtluyorum 14 gün sonrada adet oluyorum.
bu ayda 12. günde yumurtladım(yada ben öyle sanıyorum :) )
bakalım kart görecek miyim kaydirigubbakcemile2

dilekcim ben seni bu hafta tatilde olucan asnıyodum, yanılmışım sanırsam -tatlicadiarzu-

canım sana şimdiden iyi tatiller. Bende dün sabah geldim Trabzondan..Düğündeydik fazla gezemedim ama tek kelimeyle Tablo gibi güzel yeşil bir alan...Sen bol bol gez geldiğinde de mutlu haberlerle gel inşallah...
Bu ay neden bilmiyorum ama ben yumurtladığımı hissetmedim. Nazarmı değdi nesırnaşık şey Neyse sağlık olsun..:eek:

oooh negüzel yaaa, sende karadenizli misin canım?ben orduluyum.
orduya gitcez yarın akşam öyle mutluyum ki her sene giderdik, bu sene gidemicez diye konuşmuştuk eşimle.
eşiminde iki hafta izni vardı işte geçenhafta kaldık istanbulda, bu sabah dedi ki gidelim orduya deniz, balık ne duruyoruz burda dedi:)
Allaaaaaaah sabahtan beri ağzım kulaklarımda kaydirigubbakcemile2
tabii ki sağlık olsuuuun bak deryaya bir kere ile çözüyo işi maşallaaaaahhh..
inşallah bizimde öyle oluurr:)

Gizem cim merhaba....Tekrar yeniden aramıza geldiğin için hoşgeldin....Ben Emel..2 yıllık evliyim son 1 yıldır bebek istememize rağmen umudumuza kavuşamadık maalesef..Bizim sorunumuz belli aslında eşimin sperm sayısı..Eylül ayında doktorumuz bizi bekliyor..Artık nasıl ve nerden başlayacak bende bilmiyorum..Olmazsa gelin dedi..Hala olmadığı için gideceğiz::)))) Benımde yaş 30..Sırf bu nedenle fazla beklemek istemiyorum ama Allah hayırlısını versin tabiki...Umarım isteyen herkes tez zamanda hamile kalır..Benımde hikayem bu..Tekrar tanıştığımıza memnun oldum..

üstüne görüyorsun :roflol:işte:roflol::roflol:

ya bu üstüne görmemi oluyo acaba?umutyaren bana akıl ver kafayı yicem 9unda hastalanmam gerekiyodu üc gündür az az günde bi kere oluyo ama dün idrar testi yaptım negatif cıktı erkenmi yaptım acaba kafam cok karıstısenağlamasenağlama

oooh negüzel yaaa, sende karadenizli misin canım?ben orduluyum.
orduya gitcez yarın akşam öyle mutluyum ki her sene giderdik, bu sene gidemicez diye konuşmuştuk eşimle.
eşiminde iki hafta izni vardı işte geçenhafta kaldık istanbulda, bu sabah dedi ki gidelim orduya deniz, balık ne duruyoruz burda dedi:)
Allaaaaaaah sabahtan beri ağzım kulaklarımda kaydirigubbakcemile2
tabii ki sağlık olsuuuun bak deryaya bir kere ile çözüyo işi maşallaaaaahhh..
inşallah bizimde öyle oluurr:)

yok canım ben Ankaralıyım..Trabzona eşimin arkadaşının düğününe gittik.. Bu sene karadeniz turu yapacaktık ama kısmet olmadı..Kaderde düğün için gitmek varmış..
Allahım inşallah bize de kısmet eder o duyguyu..

Gizem cim merhaba....Tekrar yeniden aramıza geldiğin için hoşgeldin....Ben Emel..2 yıllık evliyim son 1 yıldır bebek istememize rağmen umudumuza kavuşamadık maalesef..Bizim sorunumuz belli aslında eşimin sperm sayısı..Eylül ayında doktorumuz bizi bekliyor..Artık nasıl ve nerden başlayacak bende bilmiyorum..Olmazsa gelin dedi..Hala olmadığı için gideceğiz::)))) Benımde yaş 30..Sırf bu nedenle fazla beklemek istemiyorum ama Allah hayırlısını versin tabiki...Umarım isteyen herkes tez zamanda hamile kalır..Benımde hikayem bu..Tekrar tanıştığımıza memnun oldum..

emelcim sanırım seninle durumumuz aynı benim eşimdede aynı problem var size dr.ilaç falan verdimiydi regl tarihlerimizde aynı belki ikimizde hamiş kalırız inşallah:Saruboceq:

ya bu üstüne görmemi oluyo acaba?umutyaren bana akıl ver kafayı yicem 9unda hastalanmam gerekiyodu üc gündür az az günde bi kere oluyo ama dün idrar testi yaptım negatif cıktı erkenmi yaptım acaba kafam cok karıstısenağlamasenağlama

canım bence çok fazla düşünme ve kendini kaptırma..ben kendimden örnek vereyim sana hastalığıma 3-4 gün kala lekelenmeye başlarım ve arkasından yani günümde de kırmızı kartı görürüm. Sen öyle olacaksın diye bir kural yok ama adetin geçmeden umut etme derim ben..:1hug:

HOŞBULDUK CANIM BEN DE MUTLUYUM GERİ DÖNDÜĞÜM İÇİN.YALNIZ TOPİCİMİZ MAŞALLAH BAYAĞI KALABALIK.PEK BİR GÜZEL OLMUŞ.ÇOK İYİ BİR ŞEY YAPMIŞSINIZ İSİMLERLE SOHBET EDİYORSUNUZ YALNIZ BEN HALA KİM KİMDİR KİMİN İSMİ NE TAM KAVRAYAMADIM.İZLEMEDEYİM ŞİMDİLİK.SAĞOL CANIM İNŞALLAH KOLAY GEÇER VE SONUÇ İYİ OLUR.

KIZLAR SAHİ BEN YENİ KATILMADIM ARANIZA ASLINDA AMA UZUN ZAMANDIR YOKTUM.ESKİLERİ TANIYORUM AMA ÇOĞUNUZU YENİ GÖRÜYORUM.SİZLERLE DE TANIŞALIM.BEN 2 SENEDİR EVLİ OLUP BEBİŞ İÇİN UMUTLARINI HEP BİR SONRAKİ AYA TAŞIYAN HATTA BU YÜZDEN BU TOPİCİ AÇAN GİZEM .32 YAŞINDAYIM HENÜZ BEBİŞİM YOK BUYÜZDEN DE ENDİŞELİYİM.YAŞ GİDİYOR AMA BEBİŞ GELMİYOR.
DİLERİM Kİ SİTEMİZDE KİM VARSA KİM BEBİŞ İSTİYORSA ALLAH NASİP ETSİN..
aminnnnnnnn canım nasipin listesinde adlarımız yazılı ben ayşe neşelinin topikindeydik aslında sonra kapatılınca senin topike geçtik hatırlarsan bu arada neşeliyi de gören cennetlik zaten ne topik açıp açıp kayıplara karışıyorsunuz bakalımmm:eek:klava::eek:klava:
şaka şaka hoşgeldin canımmmm topikimiz umut topiki burada umutsuzluğa düşen oklavamızı tadar ona göreeeee bide burda herkez ya hamiştir yada üstüne görüyordur başka alternatifimiz yokkkk:roflol::roflol:
nasıl bıraktığın topiki bayağı değiştirmişiz değil miiiikaydirigubbakcemile5
umudumuz umut olsun göbişimiz bebiş dolsun bebişimiz sağlıklı olsun hepimiz anne olalım umudumuza kavuşalım inşallahhhhhhhh:nazar::emir_bebek::nazar:

canım bence çok fazla düşünme ve kendini kaptırma..ben kendimden örnek vereyim sana hastalığıma 3-4 gün kala lekelenmeye başlarım ve arkasından yani günümde de kırmızı kartı görürüm. Sen öyle olacaksın diye bir kural yok ama adetin geçmeden umut etme derim ben..:1hug:

banim 3 günü gecti geleceği günden beri lekeleniyorum ama gelmıo denize bile girmedim gecikmesin diye.neden olmuyo ya. hamilelik bu kadar zomuymuş??

X