Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar nerdesiniz ya hamişim esma yok nasip yok aslı yok sinem derya fatoş aylin gülşen nerdesiniz

canım kaç kere diyoz burada herkez hamiş biz sadece üstüne görüyoz diye bak abla falan demem senide sokarım sırayaaaaaaa malum bugün kaşınanlar çokkkkkkk:roflol::roflol:

canım hamişimmm bebpeni görmüşsün ya aman Allah kucağına alacağın günleride gösterir inşallah sağlıcakla ohh ne güzel ee resim nerde yeğenimizi merak ediyoruz yahuuuuu:nazar::emir_bebek:

inşallah yarın eklicem resmini......

canım sana hiç kızarmıyım yeğenimizin annesiiiiiiiia.s.
bu arada sende de resim yok bak hadi ama nerdeyse doğacak yahu nerde yeğenimizin resmiiiii:emir_bebek::emir_bebek:
esma papucu yarımm çık dışarıyaaa haber alalımmmmmmm özlemedin mi kız beni ama yaaaa hadi ama merak ettik işte yeter daha çık ortayaaaaakaydirigubbakcemile

Doğru ya mervecim sen isim değiştirmiştin..Valla unutmuşum..:))) Şebnem cim canım sağlık olsun bak Eylülde beraber kalacağız dedik ya...Ayşe kız valla isimleri değiştirdiğinizi unutmuşum tamamen...Aslına bakarsan gözlüğe ihtiyacım var uzağı göremiyorum..:))) Yaaa ben gittikten beri hamiş yok mu? Şu listeyi bir yapsanız Nasip nerdesin? Gülşencim bebeğini görmüşsün tebrik ederim..Allah kucağına almayıda nasip etsin..

gördüm emelcim çok şükür...allah isteyen herkese nasip eylesin,bizide bağışlasın inşallah..:nazar:

canım kusura bakma seni hiç unuturmuyum nasıl gidiyor bakalım canım bende geçmişde okudum siyenin kanaması olmuş doktora gitmiş bebeğin kalp atışlarını duyamamışlar

Allah korusun ilk bebişimi aldırmıştım bu yüzden ya inşallah yanlış teşhistir off ne diyeceğimi şaşırdım şimdi doktordaki halim gözümün önüne geldi asiyem umarım bebişin iyidir ve sana sımsıkı sarılır canım elden duadan başka birşey gelmiyor Allah bütün hamişlerimizin yanında yardımcısı olsun evlat acısı yaşatmasın hiçbirineeeeeeee:nazar::nazar::nazar::Saruboceq:

kızlar amma çok yazışmışsınız maşallah yani yarısını okudum yarısı kaldı varsa atladığım önemli bişey kusura bakmayın

Allah korusun ilk bebişimi aldırmıştım bu yüzden ya inşallah yanlış teşhistir off ne diyeceğimi şaşırdım şimdi doktordaki halim gözümün önüne geldi asiyem umarım bebişin iyidir ve sana sımsıkı sarılır canım elden duadan başka birşey gelmiyor Allah bütün hamişlerimizin yanında yardımcısı olsun evlat acısı yaşatmasın hiçbirineeeeeeee:nazar::nazar::nazar::Saruboceq:

amin hayatım.......yukarda alıntının içine yazmışım..:1closedeyes:.yarın eklicem beppemin resmini inşallah.....

Selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli..Çok zamandır bıraktım siteyi hep hamişliği düşünüyorum stres yapıyorum diye ama bir faydası olmadı.Evleneli tam 2 yılı doldurdum bu ay hala gelen giden ınga diyen yok.Bu ay doktor hormon testleri ve rahim filmi istedi.Arasında o filmi çektiren var mı?Ben hem onu çektirmekten hemde sonucun kötü olmasından korkuyorum..

merhaba topigin kurucusu arkadaşım tekrardan geldiğin için sevindim. rahim filmi için korkulacak birşey yok gizemcim çok basit ve azıcık regl sancısı çekiyorsun iki dakka bile sürmüyor. inşallah kanallar açıktır hayırlısıyla. okudugun kötü şeylere korkulara kapılma sadece sakin ol.

kızlarr ya cok kotu moralım bozuldu..uzun zamandır gormedıgım bırlıkte calıstıgım bı arkadasım dogumda ölmüş.kalp yetmezliği varmış dayanamamıs cok üzüldüm yaa...allah aılesıne eşine sabır versın eşini düşündükce daha kotu oluyom.bebegını nasıl hevesle beklerken eşinide kaybettıı..allah hepımızıe hayırlı dogumlar nasıp etsın

başın saolsun arkadaşım kalanlara da sabır versin. zor çok zor. allah hepimize hayırlı güzel yazılar yazmış olsun inşallah.

Kızlar benden sizlere bir tavsiye kesinlikle ağır olmadığını düşündüğünüz şeyleri dahi kaldırmayın.Dün öğle saatlerinde ablamın bebişleriyle oynadım,biri 1 diğeri 4 yaşında dünya tatlısı melekler.4 yaşındaki yeğenimi arabada kucağıma oturttum,karnımdan az aşağıda bacağımın üzerinde oturuyordu ama yine de birden rahatsızlık hissettim.Pek önemsemedim arabadan indikten sonra da küçük olan 1 yaşındaki yeğenimi hoplattım zıplattım oynadık biras.ve akşam saat 00:00 da sancıyla birlikte kanamam oldu doğru fatih madical park'a hemen ultrasona girdim düşük tehlikesi dedi doktorum.Progestan verdi ve istirahat önerdi.Anlayacağınız az daha (bu arada kaç haftalık olduğunu p.tesi ultrasona girip öğrenecektik ama bu sayede öğrenmiş olduk) 5 haftalık fasulyemi kaybediyordum:1no2::1no2::1no2: sakın ha sakın bişiy olmaz demeyin kızlar(!)onlar o kadar narin ki.ve ben maalesef istirahat edemiyorum çünkü çalışan bir anneyim:

sanada geçmiş olsun fatoşcum artık daha dikkatli olursun bizide uyardığın için saol gülüm.

Merhaba kızlar nasılsınız.
ben pek iyi değilim dün kanamam oldum doktora gittim bebeğimin kalp atışlarını göremedi doktor ben önceden baktırdığımda atıyordu dedim durmuş olabilir dedi. Ama hemen almak istemem 3 gün test yapalım hamilelik nasıl gidiyor bakalım ona göre haftaya ctesi yaşayıp yaşamadığına karar verir ona göre hareket ederiz dedi.

Hayırlısı diyorum artık.

sanada geçmiş olsun hayatım sakın kendini kötü hissetme hep iyi düşün bebişin seni bırakmıcak allahın izniyle.

günaydınnn canımmmmm hadi ya ben bu ay senden güzel haberler alırız diye bekliyordum canım ama olsun hayatımm önümüzdeki ay inşallahhh yeni umutlara açtın dimi kapını:eek: beklesinn bizi geliyoruz yıkılmadan hiç umut bitmeden..

saol canım bende kendimden ümitliydim ama olmuyo işte napiyim. artık bıraktım gün saymayı bundan sonra kafama takmıcam. saat gibiyim maşallah günü gelince kırmızı kartı yiyorum valla.

canım kaç kere diyoz burada herkez hamiş biz sadece üstüne görüyoz diye bak abla falan demem senide sokarım sırayaaaaaaa malum bugün kaşınanlar çokkkkkkk:

canım hamişimmm bebpeni görmüşsün ya aman Allah kucağına alacağın günleride gösterir inşallah sağlıcakla ohh ne güzel ee resim nerde yeğenimizi merak ediyoruz yahuuuuu

canım sana hiç kızarmıyım yeğenimizin annesiiiiiiiia.s.
bu arada sende de resim yok bak hadi ama nerdeyse doğacak yahu nerde yeğenimizin resmiiiii
esma papucu yarımm çık dışarıyaaa haber alalımmmmmmm özlemedin mi kız beni ama yaaaa hadi ama merak ettik işte yeter daha çık ortayaaaaakaydirigubbakcemile

valla ayşem bu sefer kafadan kırmızı kartı yedim ve ağrılı sancılı ve yogun bi şekilde başladım güne. normalde ilk kartı gördükten sonra en az 12 saat sonra yoğun gelmeye başlardı bu kez dakka bir gol bir oldum yani o yüsden üstüne mi görüyorum diye düşünemiyorum bile inan.

şebnemcim ne yapalım ağustos değilmiş anlaşılan artık eylüle üzülme canım umudumuzu yitirmiyoruz bende yitirmiştim ama artık devam ediyorum

günler günleri aylar ayları kovalıyor ama ben dikişi tutturamıyorum. üzülmekte fayda vermiyor sonuçta napalım kaderimiz neyse onu yaşıcaz.

Doğru ya mervecim sen isim değiştirmiştin..Valla unutmuşum..:))) Şebnem cim canım sağlık olsun bak Eylülde beraber kalacağız dedik ya...Ayşe kız valla isimleri değiştirdiğinizi unutmuşum tamamen...Aslına bakarsan gözlüğe ihtiyacım var uzağı göremiyorum..:))) Yaaa ben gittikten beri hamiş yok mu? Şu listeyi bir yapsanız Nasip nerdesin? Gülşencim bebeğini görmüşsün tebrik ederim..Allah kucağına almayıda nasip etsin..

alıştık artık emelcim napcan hayat devam ediyor umutlar da devam ediyor

amin hayatım.......yukarda alıntının içine yazmışım..:1closedeyes:.yarın eklicem beppemin resmini inşallah.....

gülşencim hayatım hayırlısıyla kucağınada alcan kokusunu da içine çekcen hayırlısıyla çok sevindim adına. çoook güzel bi hamilelik geçirmeni dilerim hayatım.

diğer kızlar yeniler hoşgeldiniz ben şebnem memnun oldum. hepinize rastgele. esmam nasipim mervem deryam dilegim hepinize güzzzzeeeeel günler. ben bugün biraz sancılıyım birazdan eve gitmeyi düşünüyorum. kendinize iyi bakın çok kaynatmayın oku oku bitmiyo valla.

kızlar ben geldimmmm geçmişi, tam okuyamadım çok kaynatmışınız varmı bilmediğim birşey
evdeyim bugünnnn

kızlar ben geldimmmm geçmişi, tam okuyamadım çok kaynatmışınız varmı bilmediğim birşey
evdeyim bugünnnn

nerdesin sen kaçak hamiş...Ters bir durum yoktur umarım iyisin değil mi? Bilmediğin birşey yok sanırım..Ben sana sorayım ben gittikten sonra yeni hamiş var mı?

Merhaba kızlar ben geldim.

Bugün kan testi için kan verdim ve tekrar ultrasonda baktılar bebeğim 9 haftalıkmış ama hala kalp atımını alamadılar. Yarın ve çarşamba tekrar bakacaklar. Ona göre ctesi ne yapılacağına karar verilecek. Bu bekleyiş üzüyor beni ama elimden geldiğince bebeğime güç vermeye çalışıyorum . Hayırlısı olsun onun için de benim içinde.

Gülşencim bebeğinbi görmene çok sevindim canımAllah kucağına da almayı nasip etsin canımmm

Asiyecim hoşgeldin...Canım inan çok üzüldüm ama dur bakalım Allahtan ümit kesilmez..İnşallah alahın izniyle bebeğin yaşamaya devam edecek..Kalbi senin için çarpacak..Sen moralini yüksek tut.Sakın moralini bozma..

Asiyecim hoşgeldin...Canım inan çok üzüldüm ama dur bakalım Allahtan ümit kesilmez..İnşallah alahın izniyle bebeğin yaşamaya devam edecek..Kalbi senin için çarpacak..Sen moralini yüksek tut.Sakın moralini bozma..

Öyle canım Allah tan umut kesilmez bekliyoruz işte hayırlısı artık

Bugün kan testi için kan verdim ve tekrar ultrasonda baktılar bebeğim 9 haftalıkmış ama hala kalp atımını alamadılar. Yarın ve çarşamba tekrar bakacaklar. Ona göre ctesi ne yapılacağına karar verilecek. Bu bekleyiş üzüyor beni ama elimden geldiğince bebeğime güç vermeye çalışıyorum . Hayırlısı olsun onun için de benim içinde.

Gülşencim bebeğinbi görmene çok sevindim canımAllah kucağına da almayı nasip etsin canımmm

canım benim allah yardımcın olsun güzelim inşallah bebeğin seni bırakmayacak sen sakın stres yapma üzülmemeye çalış inanıyorum cumartesi günü çok sevineceksin allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsina.s.

amin canım hepimize inşallah...bizlere bağışlasın yavrularımızı:Saruboceq:

kızlar sizce üstüne görme olayı doğrumudur hiç üstüne gören bildiğiniz tanıdık var mı

canım benim allah yardımcın olsun güzelim inşallah bebeğin seni bırakmayacak sen sakın stres yapma üzülmemeye çalış inanıyorum cumartesi günü çok sevineceksin allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsina.s.

canım valla cuma göremeyince umudumu yitirmedim ama bugün de atmadığını duyduğum için ümidim kırıldı biraz

doktor ne diyo peki hayatm neyse çıktığını yazmışsın gene konuşuruz olmadı.. allaha emanet ol cnm hayrlısı herşeyin

X