Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Ben geçmişi okumadım fatoş ne oldu sende ağrıyla birlikte mi kanama oldu. Bende dün oldu. 1 kere sonra hiç yok hatta lekelenme bile azaldı ağrı desen hiç yok anlamadım canım. Ama olsun üzmeyelim kendimizi olmazsa da bizim değiştirebileceğimiz bişey yok sadece bu kısa sürede dikkat edeceğiz canım gerisi Allah a kalmış...

Canım ağrıların kramp gibimiydi.Benim özellikle sol kasıkta felaket bir kasılma var.:çok üzgünüm: ben acısına razıyım da,ya bu ağrı bebeğimin sağlık durumuyla ilgiliyse:çok üzgünüm:

Çok sağol canım.Kızlar lütfen dua edin bize...

dualarımız sizlerle canımmmm ama kendinize dikkat edinnn

Sağolun kızlar bu arada. İyiki varsınız. Allah ım sizin bebeklerinizi korusun...
ona ne demek şimdi diyeceksinki asiye ALLAHIM hepimizin bebeklerini korusun tamammı yoksa ne olur biliyorsun hamişsin belki şimdi dövmeyebilirim ama o bebek doğacak nasıl olsa o zaman kurtuluşun yok elimdenklava:

Canım ben dün yeğenlerimle birlikteydim.4 yaşındaki yeğenimi arabada kucağıma oturttum biraz rahatsızlık hissettim ama yinede sonrada aklıma geldi dizlerimin üzerine oturtmak.Arabadan inincede 1 yaşındaki yeğenimi kucağıma alıp hoplatıp zıplattım,yaklaşık 2 saat sonra kanamam oldu.Acile gittik fatih medical park vajinal ultrasondan sonra düşük tehlikesi var dedi progestan verdi.günde 3 kere içicem 10 gün sonra tekrar kontrole gidicem.Ve bugün sol kasığımda şiddetli bir ağrı var.Gerçi allahtan kanamam yok :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ewet canım benımde sol kasıgıma bıcak saplanır gıbı agrı gırıyoduu bazen ıkı buklum oluyodumm..doktor a soledım dedım agrım oluyo zaman zaman dıye.doktorum dedı bana sıyrılma var agrının olması kotu kanamayla atabılırr vucudun dedı.bol bol dınle yat dedı gunde 3 tanede progeston aldım .o haftada tatıle gıtmıstık hep uzandım yattım.alllaha cok sukur o agrılarım kalmadı gıbı ama hıcbısey yapmıyorum evde falan 3 haftayı atlatalım dıyee.evı pok goturecek nerdeyse:roflol:ama olsun bebeişim buyusundeee..18 ınde tekrar doktora gıdıcem bakalaımm

dünürcüm bak dikkat et kendine ağır falan kaldırma olur mu allah korusun..
bak ben şimdiden dikkat ediyom hamiş değilim ama olsn

günaydın herkesee...
güzel bir hafta sonu diliyorum.
asiyecim dediğin gibi herşeyin hayırlısı, ama inşallah bebişin bırakmayacak seni.
fatoş sende bu günlerde çok dikkatli ol canım benim, işte böyle boş bulunulan zamanlar oluyor..
ilaçlarını iç, yarınıda dinlenerek geçir inşallah bişey olmaz.
dilekçiim şimdi biranönce kart gelsinde hemen çalışmalara başlansın bakalım:)

günaydın ıyıyız esma teyzesıı sız nasılsınız...valla bakmaya calısıyorum ama yıyemıyorum bısey ya hep bulantı gunudzlerı aksamaları yıyıncede mıdem cok agrıyo rahatsız edıyoo..ama ıyıyız allaha cok sukur bana oyle gelıyoo...sende yeme sorunu varmıı?

Kız esma ben kendi bebeğim için hergün dua ediyorum zaten sizinkilere de dua ediyorum yanlış anlama vazgeçmiş değilim bebeğimden.
Fatoşcum sen neden böle yaptım tatlım ya tehlike varken neyse inşallah kurtulacak bebeklerimiz Allah ım yardım edecek bize.

Hepinizi öptüm çıkıyorum ben eve geçiçez annemle.

dünürcüm bak dikkat et kendine ağır falan kaldırma olur mu allah korusun..
bak ben şimdiden dikkat ediyom hamiş değilim ama olsn
kız dikkat etmezmiyim hiç yerim onu ben kıyamam ona ağır bir iş olduğu zamn kocişe başvuruyorum o hallediyo
canım yeni yeni düzelmeye başladı allaha şükür şimdi iyiyim boddimi iyice besliyorum teyzesi seninde geçer bi kaç haftadan

ne bileyim kız işde bende tepki hemen hazır ona göre dikkat edin yoksa yersini oklavamıııklava:klava:

kızlar ben kapatıcam birazdan yiğenime gitcem..çok öpüyorumm herkesi kendinize dikkat edin..iyi tatillerr..

Saol canım (Amin):teselli:

canım cok gecmıs olsun cok üzüldüm inşallah bebegıne hiç birsey olmaz ve saglıklı bır hamılelık gecırrırsın ama Allah korusun eger birşey olursada cok üzme kendını.herseyde bır hayır vardır de.. ben öyle dıye dıye 2 hafta gectı şimdi daha iyiyim şimdi ekım ayında gözüm a.s napalım kısmet degılmıs.Allah bebek isteyen herkeze hayırlkı hamılelık ve saglıklı bebek nasip etsın inşallah.hamıle oolanlarada hayırlısıyla dogum yapıp bebeklerını kucaklarına almayı nasip etsin.hepinizi öpüyorum kıslar :1hug:a.s.

cok üzüldüm canım cok büyük gecmıs olsun inşallah bişey olmaz bebegıne saglıklı bı hamıleleık gecırıp dogurursun inşallah.arkadaslar aman dikkat edın agır kaldırmayın,o hatayı bende yaptım ve sonu hüsran oldu senağlama oyüzden bunları okluyunca sizlerı cok iyi anlıyorum.hepiniz kendinize dikkat edın ve saglılıklı bebekler dogurun inşallah

Aylincimm canım nasılsın
kırmızı kartı şimdi yedim canım...:))

NASİPCİM YENİ TARİHİMİ VERİYORUM 8 EYLÜL HADİ HAYIRLSI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…