Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kırmızı kart he:1hug::1hug::1hug:ilahi güldürdün beni valla.

evet canım :)oyun dışı kaldık bi süre..ama maçlar devam ediyor..canım sen de üzme kendini..endişe stres yok...
aslında çalışman kötü olmuşş..keşke uzanabilsen..en azından eve gidince..iş falan yapmamaya çalışş..canım geçmiş olsun

evet canım :)oyun dışı kaldık bi süre..ama maçlar devam ediyor..canım sen de üzme kendini..endişe stres yok...
aslında çalışman kötü olmuşş..keşke uzanabilsen..en azından eve gidince..iş falan yapmamaya çalışş..canım geçmiş olsun

Saol canım teşekkür ederim.:1hug:Sende bu ay stresten uzak dur sahaya çıkarken kazanmak için değil eğlenmek için :sm_cool:çık sonuç zaten galibiyet olacak göreceksşnkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Saol canım teşekkür ederim.:1hug:Sende bu ay stresten uzak dur sahaya çıkarken kazanmak için değil eğlenmek için :sm_cool:çık sonuç zaten galibiyet olacak göreceksşnkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

sen de az alem değilsin:roflol:...
bu ay tatilde olucam şekerim deplasmanda biraz daha stresden uzak olurum diye düşünüyorum..ay benim kayınvalide çok istiyor sorma..nerdeyse hergün arıyor soramıyoda.. viyimisin var mı bi şikayetin..:)...bugün dışarı çıkcaz dicem bi şikayetim var yedik kırmızıyı nolcak süprizzzzz
dicek o ne:roflol:

gülşennnn kız inş ben gitmeden gelirsin merak ediyorum beppelerini
deryacığım sen ne zaman gidecektin dr. gülşen şimdiye gördü bile

merhaba kızlar nasılsınız
bensize demedimmi eşimin tavrı cumartesi belli olur diye
oldu
işte
doktora gittik
bebeiş çok güzel gelişor dedi
kalp atışlarını gördüm
amma kocama gelince surat çarşamba ppazarına döndü
yine başladık anlıycanız ya ben ne kadersizim ya

ya nerdesiniz kızlar neden bişey yazmıyorsunuz
çok kötüyüm
ya of yine basladık hersey aynı işte ne olacak ben biliyordum
aa derya hanım yine hamilesiniz
ben neden sevinmiyorum yine eski meseeler acılıyor ya ben ne yapacağım yine konuyu ta evliliğimizin gerçekleşmesine getirdi ya valla bıktım şimdi ben ne yapım ne diyorsunuz allah aşkına bi fikir verin neolur

merhaba kızlar nasılsınız
bensize demedimmi eşimin tavrı cumartesi belli olur diye
oldu
işte
doktora gittik
bebeiş çok güzel gelişor dedi
kalp atışlarını gördüm
amma kocama gelince surat çarşamba ppazarına döndü
yine başladık anlıycanız ya ben ne kadersizim ya

kız oooooohhh ne güzelll:dance::dance: bebiş iyi yaniii çok sevindim tatlım
kocana gelince birşey dedimi yoksa sadece suratmı astı
deryacığım bak bebişin sağlıklı allaha şükür boşver kocanı hiç takma kafana salla gitsin bu sefer bebeğin için dimdik ayakta duracaksın tamammı

ya nerdesiniz kızlar neden bişey yazmıyorsunuz
çok kötüyüm
ya of yine basladık hersey aynı işte ne olacak ben biliyordum
aa derya hanım yine hamilesiniz
ben neden sevinmiyorum yine eski meseeler acılıyor ya ben ne yapacağım yine konuyu ta evliliğimizin gerçekleşmesine getirdi ya valla bıktım şimdi ben ne yapım ne diyorsunuz allah aşkına bi fikir verin neolur

bak derya sirkelen ve kendine gel ne yapacağın belli bu bebeği kaybetmemek için elinden ne geliyorsa yapacaksın zorlamı vardın o adama sende taaa evliliğineze getiriyo konuyu ne vardı sizin evliliğinizde hatırlayamadım
bu bebeği doğuracağam diyeceksin gerekirse sensizde ama 1 cana daha sebeb olmayın her ikiniz içinde söylüyorum kocan kadar sende suçlu olursun bebeğini düşünmediğin için ona göre

neyse birazdan gelir çıkarım bernyandım varya bliyom
mahvoldum ben yine burnumdan getirecek yine aynı şeyleri bozuk kaset gibi tekraralayacak yine beni strese sokacak ooof of

merhaba kızlar...doktordan geldim.....keseyi,beppemi,kalp atışını herşeyi gördüm......harika bir duygu.....yalnız kesenin biraz yanında ufak bi kanama olmuş....progestan verip dikkat etmemi söyledi....sevinçliyim ama buruk birazcık:)) rabbim bana bağışlasın inşallah...maşalllah barekallah...merak eden canlarıma selam olsun...esmacım,mervecim.....çok sağolun kızlar.....

Aylincimm canım nasılsın
kırmızı kartı şimdi yedim canım...:))

NASİPCİM YENİ TARİHİMİ VERİYORUM 8 EYLÜL HADİ HAYIRLSI

olsun canımmm en azından kart yiyoruz günlerimiz düzenli..
ya onlardada sorun olsaydı..
olucak dilekciiim hepsi olucak hiiiiç merak etme kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar...doktordan geldim.....keseyi,beppemi,kalp atışını herşeyi gördüm......harika bir duygu.....yalnız kesenin biraz yanında ufak bi kanama olmuş....progestan verip dikkat etmemi söyledi....sevinçliyim ama buruk birazcık:)) rabbim bana bağışlasın inşallah...maşalllah barekallah...merak eden canlarıma selam olsun...esmacım,mervecim.....çok sağolun kızlar.....

kız 40 kere söyleyemedik sende 1 tane kese gördün neyse hakkımızda hayırlısı canım sende yorma kendini dinlen bebişi düşün ona birşeycik olmayacak annesi ben buna canıgönülden inanıyorum sende üzme kendini ooooohhh ohhh maşallah barekallah....kaydirigubbakcemile5

mahvoldum ben yine burnumdan getirecek yine aynı şeyleri bozuk kaset gibi tekraralayacak yine beni strese sokacak ooof of

bak derya allah korusun o bebişe birşey olacak ilk senin karşında beliririm ona göre bunu kafana sok ALLAHTAN kork 3. cana kıymakdan stres olma sinirliyim sana hala kocanı kafana takıyorsun o zaman bebeğini değil kocanı daha çok önemsiyorsun:mymeka::mymeka:

kaydirigubbakcemile3 çok sevindim gülşenciimm, umarım hep böyle geçer hamileliğiinn..

deryacım sen kendini ve karnındaki bebişi düşün lütfenn.
başka sorunlarınız mı var bilmiyorum ki neden bir insan bu kadar çocuk istemesin ben anlam veremiyorum açıkcası ve senin bu durumda olmana çok üzülüyorum.
hamile olmasan başa çıkarsın herşeyle ama hamilelikte sorunlarla baş etmek çok kolay olmaz diye düşünüyorum.
eşini duymayıp, dinlemeyip kendini ve bebğini düşün canım.

bak derya allah korusun o bebişe birşey olacak ilk senin karşında beliririm ona göre bunu kafana sok ALLAHTAN kork 3. cana kıymakdan stres olma sinirliyim sana hala kocanı kafana takıyorsun o zaman bebeğini değil kocanı daha çok önemsiyorsun:mymeka::mymeka:

canım benim sağol ilgin için
ama inan okadar zor seyler yasıyorumki o yüzden korkuyorum çok incitiyor beni çok kırıyor
bende sanki bu sefer seslenmeyecek diyordum ama olmadı gene aynı şeyler ya bi bebeğim olsun istiyorum ondan onun çocuğunnu annesi olmak istiyorum ikimizin portak meyvesi olsun istiyoru ben eşimi çook seviyorum
benim hiç güzel bişey yasamaya hakkım yokmu ya bu allahtan revamı

X