Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bööööööööööööööööööööööö nasip
neyse canlarım çıkama ilazim
hepiizi öpüyom
en kısa zamanda görüşmek üzere
beni özleyin anacım bayyyyyyyyyyyyyyyyy

kimse kalmamış mıı acaba..
badegülcüm nasılsın?
en son moralin bozuktu herşey yoluna girmiştir inşallah.
derya dut opekmezi yapıyormuşsunuz bende dut pekmezinı çok seviyorum ama üzüm pekmezi daha çok kan yapıyo diyolar hangisi doğru acaba..
nazmiyecim çok üzüldüm canım Allah eşine sevenlerine sabır versin arkadaşının.
bende bugün bir arkadaşımın yanına gittim doğum yaptı.
çok şirin bir kızı oldu ismi ipek.
bu arkadaşımla aynı anda hamile kalmıştık ben kızım olursa ipek koyucam ismini demiştim sonra ultrasonda benim erkek olduğunu öğrendik.
ozaman ben ipek koyım kızıma dedi.
isim annesiyim yani:)
oooofff bizde böyle güzel günler yaşayalım Allah'ıııım lütfeeeeeeennn..
dileeeeeeekkk hani 6'da alıcaktın sonucu..
nolduuuuu:)

hay allaaaaam yaaaa..
dilekçiiimmm önümüzdeki ay hepimiz hamiş haberini alcaaazzzz inşallaaahhh..
bak hep hayırlısını öğren dedik demek ki doğrusu böyleymişş..

ya üüüfff kimsecikler olmuyo ben gelince..
eşim izinde bütün düzenimiz altüst oldu:)
yarasa gibi oldum gece burda oluyorum o zamanda kimse olmuyoo.:)

doğru diyorsun canım zaman bırakmak lazım aslında ama insan engel olamıyor hemen olsun istiyo içim bir yandan:1hug: sen nasılsın pınar ?

nası olam aşkım moralim hala bozuk, çok sinirli bi haldeyim olur olmaz yere kızıyorum. sende ne var neyok bitanem?

hehehe benim adetime 1 gün kaldı
bakalım ne olacak flaş flaş flaş
tabiki şiddetli bir ağrı sonrasında kanamam olacak:)))

kız nerelerdesin sen uzun zamandır göremedim seni sonrada ben yoktum. hade insallah adet olmican hamişiiiiiiiiiim diye bize güzel haberi vercen canımın içi :)

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)
:CüvCüv::CüvCüv:

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* nigarim........................................... . .....17 Ağustos (nigar)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* cancer............................................ .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* myhope.......................................... ......................... (ayşe)
hihoyyythihoyyyt

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM​

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

neyse kızlar
ben çıkıyorum 9da oğlumun maçı var anca giderim çok kaynatmayın bak okuyamamklava:
öğlene görüşürüzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

herkese günaydııınnn kızlarrrrrr
gülşenim beppelerini görünce hemen bize yaz olurmu merakda bırkma bizi

Kızlar benden sizlere bir tavsiye kesinlikle ağır olmadığını düşündüğünüz şeyleri dahi kaldırmayın.Dün öğle saatlerinde ablamın bebişleriyle oynadım,biri 1 diğeri 4 yaşında dünya tatlısı melekler.4 yaşındaki yeğenimi arabada kucağıma oturttum,karnımdan az aşağıda bacağımın üzerinde oturuyordu ama yine de birden rahatsızlık hissettim.Pek önemsemedim arabadan indikten sonra da küçük olan 1 yaşındaki yeğenimi hoplattım zıplattım oynadık biras.ve akşam saat 00:00 da sancıyla birlikte kanamam oldu doğru fatih madical park'a hemen ultrasona girdim düşük tehlikesi dedi doktorum.Progestan verdi ve istirahat önerdi.Anlayacağınız az daha (bu arada kaç haftalık olduğunu p.tesi ultrasona girip öğrenecektik ama bu sayede öğrenmiş olduk) 5 haftalık fasulyemi kaybediyordum:1no2::1no2::1no2: sakın ha sakın bişiy olmaz demeyin kızlar(!)onlar o kadar narin ki.ve ben maalesef istirahat edemiyorum çünkü çalışan bir anneyim

Son düzenleme:

canım işemi geldin yaniiii aşk olsun sana insan izin almazmı böyle birgünde tam dayaklıksın seni saçından sürükleyip eve götürmek gerekkaydirigubbakcemile canım kendine dikkat et izin al git eve yarında pazar yarında dinlenirsin nasıl işe gelebildin anlamıyorum seniiii:mymeka:

Çünkü patronumun hamileliğimden haberi yokuzun bir süre söylemeyi düşünmüyorum.Bu işyerime başlayalı 8 ay oldu patronun karşına geçip ben 5 haftalık hamileyim diyemem ki.Benim en az 4-5 ay daha çalışmam gerek.Ama bu durum öğrenilirse kibar bir dille işime son verilebilir.Bu riski alamam :1no2::1no2::1no2:1 yılım dolsun en azından doğum izni hakkım olur:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canim hamileyim deme o zaman hastayim kendimi iyi hissetmiyorum işime konsantre olamiyorum de yalanda değil hastasin ve dinlenmen gerekiyor. Bende işe girerken 1 yil bebek yok esma dediler 10 aydir çalişiyorum 11 haftalik hamileyim dr. Bana ilaçsiz bebeğin olmaz dediklerinde bana 1 yil bebek yok diyen müdürüm benim hamile kalmami benim kadar istemiştir

eeeeeeee kızlar kimse yokmu yalnızmıyım hadi nasip oğlanın maçına gitti merve cumartesi evde ayşe köye gitti gülşen beppelerini görmeye gidecek heycandan buraya uğramadı diğerleri siz nerdesiniz hepinizi tek tek sayamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…