Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

iyiyim çok şükür canım...yarın saat 11.00 de doktor kontrolüm var.....bakalım neler görücemsositososito

Doğurturuz tabi zaten doktorlar bile kıskanır oldu sitemizi,karşılarına öyle donanımlı çıkıyoruz afallıyorlar.Bize yamuk yapamas kimse bis bilinçli anneleris:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

doğru diyorsun tatlım
nerdeyse o ilacı yazma bana dokunur sen şunu yaz diycek kadar bilgim var sayenizde:enbuyukkk::enbuyukkk:

Selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli..Çok zamandır bıraktım siteyi hep hamişliği düşünüyorum stres yapıyorum diye ama bir faydası olmadı.Evleneli tam 2 yılı doldurdum bu ay hala gelen giden ınga diyen yok.Bu ay doktor hormon testleri ve rahim filmi istedi.Arasında o filmi çektiren var mı?Ben hem onu çektirmekten hemde sonucun kötü olmasından korkuyorum..

ay canim mmm ya sağol:=)
faks var faksla yollar mi bunlar ya sorma pek bigiciklar prosedür böyle..diyolar..du bi yarim saate ariyim bakalim ne dicekler çikmişsa fakslasinlar
çat diye çatlamak üzereyim

selam kızlar ben geldim
bende merve gibi bir mola vereyim dedim temizliğe daldım
sinemcim gülşencim benim kendi adım zaten NASİPkaydirigubbakcemile3
DİLEK İNŞALLAH LİSTEYİ GÜNCELLERKEN SENİDE PEMBİŞLER KERVANINA EKLERİM:1hug:

ben çektirmedim ama geçmiş olsun canım
yalnız ben bu sitede arkadaşlarımla stresimi azaltıyorum diğer türlü aklım daha çok bu konuya takılıyo
en azından burada sadece kendimi değil aile gibi olduğum diğer arkadaşlarımıda düşünüyorumki bu banada iyi geliyor
sadece kendimle ilgilenmem daha stres yaratan bir durum bana göre
umarım korktuğun gibi bir durumun yoktur canım

gizemcim nerelerdesin sen ya inan özlettiyorsunuz kendinizi
siteyi biraktim diyorsun ama burda hiç olmazsa birbirimize destek olup moral buluyoruz hayatim
seni tekrar aramizda görebilecekmiyiz

biliyom tatlım ama nickinde de gerçek adın yazıyodu ya onu konuşuyoduk
bide ben sonradan anladım değiştirdiğinide
ama cancer kim çözemedim bu sefer de

hoşgeldin canım benimde senin adının nasip olduğunu biliyorum...bana niye uyarı geldi ki....alla allakaydirigubbakcemile

hoşgeldin canım benimde senin adının nasip olduğunu biliyorum...bana niye uyarı geldi ki....alla allakaydirigubbakcemile

uyarı değil aşkım aşkım geçmişi okudum da alıntı yapmadan yazdın ya sinemden başka biri daha demiş ya ben ona nasip diye alıştım diye bende sen sandım yani karıştırdımj

CANIMMM... GERÇEKTEN Mİ SONRAKİ KAN TESTİNİ NE ZAMAN YAPTIRMIŞTIN...BAK BU İYİ MORAL OLDU a.s.
CANIM KAN TESTİNDEN 1 HAFTA SONRA İDRAR TESTİNDE ÇIKTI TEKRAR KAN YAPTIRMADIM SENİKİNİNDE ÇIKMASI LAZIM ARTIK

Kızlar nasılsınız ben bu gün ikili test sonuçlarımı aldım.Doktorum tatilde ona gösteremedim ama anladığım kadaryla bebek iyi hamdolsun.Yalnız ben biras kansızım ne yesem kanlanırım
SABAH AKŞAM 1 YEMEK KAŞIĞI PEKMEZ İÇ VE SİYAH ÜZÜM YE HAMİŞ

nasipcik ayşecik aylincik deryacık gülşencik cerencik esmecık şebnemcik daha ismini yazamadıklarım
napıyonus ösledim sizi yaaaaaaaaaaa
ESMACIK YENİ GELDİ AMA SEN GİTTİN SİNEMCİK

EVET DÜNÜR BUGÜN ÇOK YOĞUNDUM GİREMEDİM

iyiyim çok şükür canım...yarın saat 11.00 de doktor kontrolüm var.....bakalım neler görücemsositososito
NE GÖRECEN ANNESİ BODDİNİ GÖRECEN İNŞ.
CANIM HOŞ GELDİN NERELERDESİNNNN SENN BENİM ÇEKTİRMEM GEREKİYORDU 1 AY SONRAYA ERTELEDİM O AYDA HAMİŞ KALDIM İNŞ. SEND HAMİŞ KALIRSINDA GEREK KALMAZ

uyarı değil aşkım aşkım geçmişi okudum da alıntı yapmadan yazdın ya sinemden başka biri daha demiş ya ben ona nasip diye alıştım diye bende sen sandım yani karıştırdımj
KIZ KAHVALTI FSLI YENİMİ BİTTİkaydirigubbakcemile3 ENSON KAHVALTI HAZIRLAYAM DEDİN GİTTİN

NASİPCİMMM CANIMMM İNŞALLAHH ...HAYIRLI HABERLER ALIRIM DA VERİRİM ÇOK SAOLL a.s.a.s.

biliyom tatlım ama nickinde de gerçek adın yazıyodu ya onu konuşuyoduk
bide ben sonradan anladım değiştirdiğinide
ama cancer kim çözemedim bu sefer de

benimm merve, ılgın3009 olan hani:CüvCüv: yakında hamiş olcak olan..

gizemm arkadaşım hoşgeldin cnm eşinin sprem testi yapıldı mı peki? önce ona bakmıyorlar mı? ben hiç test yaptırmadım bilmiyorum ama seni aramızda görmek isteriz hep..

bugünde diyodum kendi kendime gizemx açmış topiği ama nie gelmio diekaydirigubbakcemile

gülşenn kız minnoşLARını görcen :CüvCüv::CüvCüv: al sen iki kişilik hamişsin

valla aynı şey aklımdan geçti benimde bu gizemx nerelerde diodum açmış topiği pembiş pembiş ortalarda yok diyodum Kafana takmamak senin elinde gizemcim ayrıca bu listeler de uğurlu aklında olsuunnn

Hımm esmoş pekmez içiim de gerçek pekmezi nerden bulurum yaaa Anadolu yakası pendik tarafında bildiiniz bi yer var mı gerçek pekmez satan bi yer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…