Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hımm esmoş pekmez içiim de gerçek pekmezi nerden bulurum yaaa anadolu yakası pendik tarafında bildiiniz bi yer var mı gerçek pekmez satan bi yer

kiz hamiş mizmizlanma
sibelciğim burda eyül ekim gibi kaynar pekmezler kaynayinca gönderem sana istersen bize geçen sene eşimin arkadaşi getirdi yeni pekmez bulmak için biraz beklemek şart ama istanbulda organik satan yerlerden bulabilirsin

uyarı değil aşkım aşkım geçmişi okudum da alıntı yapmadan yazdın ya sinemden başka biri daha demiş ya ben ona nasip diye alıştım diye bende sen sandım yani karıştırdımj:eek:

tamam şekerim yoksa ben bilmem mi senin nasip olduğunu.....kaydirigubbakcemile5

CANIM KAN TESTİNDEN 1 HAFTA SONRA İDRAR TESTİNDE ÇIKTI TEKRAR KAN YAPTIRMADIM SENİKİNİNDE ÇIKMASI LAZIM ARTIK

NE GÖRECEN ANNESİ BODDİNİ GÖRECEN İNŞ.

yok canım senin ki boddi benim ki beppe teyzesi......hihoyyyt

CANIM HOŞ GELDİN NERELERDESİNNNN SENN BENİM ÇEKTİRMEM GEREKİYORDU 1 AY SONRAYA ERTELEDİM O AYDA HAMİŞ KALDIM İNŞ. SEND HAMİŞ KALIRSINDA GEREK KALMAZ

benimm merve, ılgın3009 olan hani:CüvCüv: yakında hamiş olcak olan..

gülşenn kız minnoşLARını görcen :CüvCüv::CüvCüv: al sen iki kişilik hamişsin

merve bu 2 oldu...38 kere daha sölersen ikiz olacak

KIZLARRRRRRR KAN TESTİ SONUCUMU FAKSLADILAR...!!!

NEGATİF:)))) ay sinirlerim bozuldu..ama neyseki öğrendim belkide adetim da böyle kafama takmaktan gelmiyor...
.varya her türlü belirti takip hikayee..ben size söyliim..olacağı varsa olur diyorum artık..bu ayın 15 inde tatile çıkıyorum ve koyveriyorum bu işi takip etmeyi..hay Allahım ya şaka gb..HCG 1 yazıyor sanki karne gb bişi bu test:))..sınıfta kalmışım gb
neyse kızlar hayırlısı olsun hepimiz için herşeyin zamanı var demek ki... ilk ayımdı..cortladık.bakalım ne olacak..
şimdi çıkıyorum kızlar ...yarın girip okucam yazdıklarınızı SEVGİLERRR..

tamam şekerim yoksa ben bilmem mi senin nasip olduğunu.....kaydirigubbakcemile5

CANIM KAN TESTİNDEN 1 HAFTA SONRA İDRAR TESTİNDE ÇIKTI TEKRAR KAN YAPTIRMADIM SENİKİNİNDE ÇIKMASI LAZIM ARTIK

NE GÖRECEN ANNESİ BODDİNİ GÖRECEN İNŞ.

yok canım senin ki boddi benim ki beppe teyzesi......hihoyyyt

CANIM HOŞ GELDİN NERELERDESİNNNN SENN BENİM ÇEKTİRMEM GEREKİYORDU 1 AY SONRAYA ERTELEDİM O AYDA HAMİŞ KALDIM İNŞ. SEND HAMİŞ KALIRSINDA GEREK KALMAZ

ben o beppeyi yerim annesi dur bide ben söleyemde 37 kalsın gülşenciğim yerın 2 tane kese göreceksin inş.

NEGATİF:)))) ay sinirlerim bozuldu..ama neyseki öğrendim belkide adetim da böyle kafama takmaktan gelmiyor...
.varya her türlü belirti takip hikayee..ben size söyliim..olacağı varsa olur diyorum artık..bu ayın 15 inde tatile çıkıyorum ve koyveriyorum bu işi takip etmeyi..hay Allahım ya şaka gb..HCG 1 yazıyor sanki karne gb bişi bu test:))..sınıfta kalmışım gb
neyse kızlar hayırlısı olsun hepimiz için herşeyin zamanı var demek ki... ilk ayımdı..cortladık.bakalım ne olacak..

Karne gibi mi:roflol::roflol::roflol: İlk ayda kalmak zaten çok büyük bir şans,ben 2.ayımda kalmıştım.darısı sana inşaallah:1hug:

Son düzenleme:

canım senin adet günün bugün değilmi bekleee bakalım 1,00 sonuç:uhm:

canım üzülme gülüm ya kısmet allahtan hayırlısı istiyoruz hep inşallah önümüzdeki aya :1hug:
olsun kız bende istiyorum ikizzzzz gamyoncuiremsu
aranıza yeni katılanlara cvp vermiyonuzmu kızlar

canım ben hamiş değilim ama duyduğuma göre kasık ağrısı çok oluyomuş

Karne gibi mi:roflol::roflol::roflol: İlk ayda kalmak çok zaten çok büyük bir şans,ben 2.ayımda kalmıştım.darısı sana inşaallah:1hug:

fatoş cidden mi bende ikinci ayımdayım? allahımm inşallah tutcak benimde buay hissediyorum geçen ay zaten kaçırdık yumurtayı bu ay kaçırmak yok yapışcam yakasınaakaydirigubbakcemile

herşeyin hayırlısı canım benim...biz senin çalışkan olduğuna kanaat getirdik meraklanma sen....kurtarma yazılısı olur 15 gün sonra ben eminim kurtarırsın

kızlar ben aranıza yeni katıldım.Normalde ben ağustosun 8inde adet olacaktım ama 1inde oldum olmadım arası bişi oldu.Bugüne kadar sürdü.Sinirlerimi bozdu damla damla geldi gitti.Bitti yeniden damla geldi.Öyle öyle bu güne geldik.Aceba dedim hamilemiyim dedim delilik işte bi test yaptım sonuç negatif benim deumudum bidahaki aya mayıstan beri çalıyoruz bu ay yine çalışacaz.Ama herseferinde tek çizgiyi görmek çoook üzücü.

kızlar ben aranıza yeni katıldım.Normalde ben ağustosun 8inde adet olacaktım ama 1inde oldum olmadım arası bişi oldu.Bugüne kadar sürdü.Sinirlerimi bozdu damla damla geldi gitti.Bitti yeniden damla geldi.Öyle öyle bu güne geldik.Aceba dedim hamilemiyim dedim delilik işte bi test yaptım sonuç negatif benim deumudum bidahaki aya mayıstan beri çalıyoruz bu ay yine çalışacaz.Ama herseferinde tek çizgiyi görmek çoook üzücü.

hoşgeldin canıma.s.
haklısın tek çizgiyi bizlerde sevmiyoruz ama alışmadıkta değil
burası umut topiği hepimiz her zaman umutluyuz bazı günler her ne kasdar umudumuzu yitirsekte gelip geçici oluyor çünkü burda hepimiz birbirimiz için dua ediyor sevinçimizi ve kederimizi paylaşıyoruz yani biz burda bir aileyiz

X