Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kızlar bişey sorcam
kan testlerini özel hastane tarzı biyerde mi yaptırıyorsunuz yoksa daha ucuz yapan yerler varmı
bide kan testini kafamıza göre yaptırabiliyormuyuz dr açıkmadan

yaaaaaaaaaaaaa nickler değişmiş böyle kafam karışıyo
artık bilgisayrın önüne yazıp koycam yeni nickleri bu gidişle:)
bu arada crazy babyi çözemedim yaaa kusura bakma lütfen :)

Kızlar nasılsınız ben bu gün ikili test sonuçlarımı aldım.Doktorum tatilde ona gösteremedim ama anladığım kadaryla bebek iyi hamdolsun.Yalnız ben biras kansızım ne yesem kanlanırım

Kızlar nasılsınız ben bu gün ikili test sonuçlarımı aldım.Doktorum tatilde ona gösteremedim ama anladığım kadaryla bebek iyi hamdolsun.Yalnız ben biras kansızım ne yesem kanlanırım

valla benim bildiğim siyah üzüm
hem tazesi hemde kurutulmuşu canım ikisinide tüket ama yinede araştır emi
ayrıca bebişimiz iyimiş hayırlı olsun canımın içi:CüvCüv:

slm kızlar size bişe sormak istiyorun hamiş olan arkadaşlar gebe kaldığınızı öğrenmeden önce kasıklarda ağrı oluyomu

Teşekkür ederim canım benim biraz araştıım zaten pekmezde kan yaparmış ya siyah üzümünde etkisi olabilir sağol

kızlar,
sonucu telefonda söylemeyiz dediler..eve geçerken alıcam 6 gb

Ayy evet o çok sinir bir durum.En azından bhcg oranını söylese biz anlıcas zaten prof.olduk:roflol::roflol:Ama yok onu bile söylemiyorlar meraktan çatlatırlar insanı.Ama ben rahat durmayıp labaratuardan fax halinde istemiştim sositososito Faxın yoksa benim fax a yollatabilirsin canım kaydirigubbakcemile5

nasipcik ayşecik aylincik deryacık gülşencik cerencik esmecık şebnemcik daha ismini yazamadıklarım
napıyonus ösledim sizi yaaaaaaaaaaa

slm kızlar ben geldm sabahtan beri işlerden kaldıramadım kafamı şimdide az mola vereyim dedim.

dilekcimm bence hamişsin kız ben test yaptığımda değil yarımsaat 12 saat sonra bile ikinci çizgi gözükmedi evet fakslattır kız çatlatırlar meraktan 6ya kadar kim durcak gerçi be n burdayım 7ye kadar yazarsın ama gene merak ederiz. buarada cidden hep cuma günleir hamiş haberi alıyoruzz allah arttırsın

dünürr sen neredesin yoğun musun?

evet yaaaaaaaa yakında dr a gitmektense bu topicten alcam randevu
valla siz daha çabuk doğurtursunuz doktordan önce eminim:):CüvCüv::enbuyukkk:

üzüm doğru canım...ama yienede sana kan ilacı ile takviye yapacaklardır...çünkü bol üzüm tüketimide şekerini zıplatır.....

nasipcik ayşecik aylincik deryacık gülşencik cerencik esmecık şebnemcik daha ismini yazamadıklarım
napıyonus ösledim sizi yaaaaaaaaaaa

sinemcim hoşgeldin canım......yumurtlamışsın takvime göre....peki sana göresengözlerimebaksanab

yani ben çok hafif ağrılar hissediyorum ama belki kendimi dinlediğim içinde olabilir günlerimi kullanıyoruz yumurtalıklarımda bi ağırlık var ama sancı değil hayırlısı gülşenim yaaaa
sen nasılsın tatlıma.s.

evet yaaaaaaaa yakında dr a gitmektense bu topicten alcam randevu
valla siz daha çabuk doğurtursunuz doktordan önce eminim:):CüvCüv::enbuyukkk:

Doğurturuz tabi zaten doktorlar bile kıskanır oldu sitemizi,karşılarına öyle donanımlı çıkıyoruz afallıyorlar.Bize yamuk yapamas kimse bis bilinçli anneleris:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…