Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Ay derya için çok üzüldüm ama hayirlisi allahtan ümit kesilmez çalişmalara devam deryam sende korkma canim sanki bu beşi dek başina yaptin boşver sen rahat ol bebişini düşün canim

Mervecim takvim için küstünmü tatlim değiştirdim bişey denedim sonrada geri düzeltemedim buda kaldi

yok canım küsmedin kız niye küseyim ben takıldım sana.. olsun bu takvimde güzel olmuş cnmm nasılsa 1 ay sonra hamişlik takvimi gelcek gene değişcekkaydirigubbakcemile5

yok canım küsmedin kız niye küseyim ben takıldım sana.. olsun bu takvimde güzel olmuş cnmm nasılsa 1 ay sonra hamişlik takvimi gelcek gene değişcekkaydirigubbakcemile5

ay canımsın ya ağzından bal damlıyor tatlım inş canım hamiş haberlerimizi veririz birbirimize bende şimdi eşyaları hazırlıyorum 10:30 gibi yola çıkıcam çanakkaleye gidiyoruz 3 günlük bir kaçamak yapıcaz ama girmeden duramadım ütü masasının yanına masa koydum hem ütü yapıp hem yazıyorum kızlar ama bugünde site durgun hayrola

1-Mide bulantısı kimi hamişlerde gebeliğin başında kısa süreli,kimi hamişlerde ortalarında başlar gebelik sonuna kadar sürer.Sende kısa sürmüş ne güsel işte.kaydirigubbakcemile5
2-Kasık ağrıları hepimisde var.Sebebi rahimin gebelik için hazırlanıyor olmasından dolayı.Ben geçen gün işten eve yürüyemedim eşimi çağırdım yolun yarısında,oturdum bir yere eşim arabayla gelip geldi.Ama akşamına iyiydim canım.:CüvCüv:
3-Görürsün dr sana aferin fasulyene iyi bakmışsın kocaman olmuş diyceek.:lepi:
4-Eşine gelince yüzyıllar boyu ne kadınlar erkeklerin ne de erkekler kadınların iç dünyasını çözememiştir.Kimbilir onun da içinde ne fırtınalar kopuyordur.Bis hamişken sadece bebişimizin sağlığını düşündüğümüz için kaygımız tek.Ama kocişler hem bisi hem bebişi hemde ailemizin geleceğini düşünmenin stresiyle bazen farkında olmadan bisi de üzebiliyorlar.:teselli:Onlar da bisim gibi zor dönemden geçiyorlar.İşte bu yüzden aile olmak acısıyla tatlısıyla çok güselll:1hug:

ay cnm hadi ii dinlenmeler hayırlı yolculuklar... bende bi yandan işlere bakıyorum cnm ondan çok yazamıyorumm.. kendine ii bak oralarda

canım benim çok teşekkür ederim umarım herseş dediğin gibi olur çok sağol

bende yarın doktora gidiyorummm.......şükür bugüne kadar geldik.....ben daha kesesini bile görmüş değilim.....bu gece uyuyamam sanırım...beppe'm kuzucuğum orda ol emi.....

kızlar şimdi bebeğin kromozonlarının yarısı anneye aitmiş ya babanın kromozomlarını anne nin rahmi yabancı bir madde olarak algılarmış ve onu vücudundan atmak için çaba gösterirmiş bebişte rahimde tutunmaya çalışırmış düşünsenize bebeiş oluyor ve hayatta kalma mücadelesine kendi başlıyor inanılmaz bişey demi dün internetten okudum çok ilgimi çekti buda bir düşük sebebiymiş

çok doğru.....hatta spermler yumurtaya doğru ilerlerken rahimin asidik ortamından dolayı birçoğu yolda pes ediyorlarmış....bir nevi bizim vücudumuz tuzak hazırlayıp ilerlemeyi engelliyor.....taki sıkıca tutunana dekk......Rabbim onlara orda dayanma gücü versin inşallah......maşallah,barekallah

raziş batusa rumali hoş geldiniz kızlar sizede hayırlı cumalar rumeli ay çok sevindim adına canım bak aç karınla gime ben gitmiştim tahlil felan gerekir diye doktorum bebişi çok net görememişti ben sana aç gel demeden aç gelme dedi bişeyler atıştır öyle git hayırlı haberlerin bekliyorum canım batusa ne oldu tatlım varmı sende bi gelişme nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…