Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nick değiştirenler kervanına nasipte katılmış:)) herkeslere günaydın........güzel haberler verip,duymak niyetiyle hayırlı cumalarrrrrrrrrrrrrr.....................

günaydın kızlar hayırlı cumalar allahım şu mübarek günde bol bol hamiş haberi almayı nasip etsin inşallahhhhh aminnnnnnnnnnnnnnn

deryacım nasip derya bebişini kaybetmiş dedi o derya sen değilsin dimi deryacım buarada yeni gelenler hoş geldiniz.
nasipçim yeni nickin hayırlı olsun

kızlar yarın büyük gün yarın randevum var doktorla
eşimin tavrı o zaman belli olacak
suan sessizliğini koruyor korkuyorum fırtına öncesi sessizlikmi diye

ya bide şeyi sorucam
bu mide bulantıları arada geçiyor
normailmi
yani herzaman devam edermi yoksa arada azalırmı ya çok korkuyorum bebişime bişey olacak diye mesela bugün sabah kalktığımd vardı kahvaltı yapınca geçti

günaydınn kızlarr hayırlı cumalarr..

deryacım inşallah bebeğini gördüğünde kocanda mutlu olcak.. he bide bulantılarının öle devamlı olmaması normal

Evet derya ilk bende öle zannettim ama değilöiş Allah tan ama genede deryaa1 e de çok üzüldüm ya bu ara bebek ölümleri kayıpları arttı Allah ım ailelerine sabır versin

merhaba derya;
önceki yazışmaları görmediğim için eşinin tutumu ne pek bilmiyorum ama evde yapılan test sonucu gerçeğe adepte olamamaksa bizde de(bir zamanlar ben hamile iken) olmuştu:teselli:
kan vermeye gittigim gün ise sonucu görmek için benden de heyecanlıydı, yoktur modunda tabiyasakkelime
BHCG yüksek çıkınca ağzı kulaklarına geldi bi kaç gün şaşkın ördek yavrusu gibi dolaştı ortalıktasositososito
ama hala birine sorsak pozitif de mi diyodulülülülülülü

Ay deryacim senin olmamana sevindim canim inşallah eşinde tepki felan vermez tatlim diğer derya içinde üzüldüm tatlim geçmiş olsun

Mervecim takvim için küstünmü tatlim değiştirdim bişey denedim sonrada geri düzeltemedim buda kaldi

selam canım ya bende diyorum bizim kızlardan hangisi nick değiştirmiş
ismin ne buarada
ya benim eşim hiiiç istemiyor
geçen hafta hamile olduğumu öğrendi ben söyleyip söylememede karasızdım
lekelenmeme olunca korkudan söyledim hemen doktora gittik
doktorda ancak haftaya cumartesi görürürz kalp atışlarını dedi
eşim hiçbişey demiyor sadece doktordan çıktığımızda yinem hamilelik dedi
yarın belli olacak kalp atışları
ve kocamın tavrı ya çok korkuyorum çünkü hiç istemiyor
Ay deryacim senin olmamana sevindim canim inşallah eşinde tepki felan vermez tatlim diğer derya içinde üzüldüm tatlim geçmiş olsun

inşallah vermez canım ya korkuyorum
öbür deryaya bende üzüldü o ilk hamişti galiba yazık olmuş kaç aylık kaybetti acaba canım ya

Deryacım diğer deryaa 8+5 miş ben nasip yazınca baktımda hiç belirtisi de yokmuş kızın rutin kontrolde bebeğin ölmüş alınması lazım demişler daha belli değilmiş neden öldüğü Allah sabır versin.

Bu arada merve nasip nickleriniz iyi olmuş ama yeni arkadaşlar falan geliyo şaşırıyorum kızlar nickmi değiştirdi acaba diye sonradan çözüyorum olayı.

Günaydınnn herkeslere.........

Ne sordun ki balım?
mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

haydaaa hemen yazayım güzelim midem bulantım bugün azaldı sabah kalktığımda vardı
bende korktum bide kasıklarım fena acıor adet olacakmışım gibi
bide yarın görecez kalp atışlarını 7. haftaya girdik
bide eşimin tavrından korkuyorum
ne bilimişte herşeyden korkuyorum

deryacım ben naz, aralık annesi olmayı planlarken buraya gelip sizin yanınıza sığındıma.s.
canım eşinin tutumu için korkma ve üzülme...
bence doktora seninle gelmesi bile içinde bir yerlerde bunu istediği ama henüz içselleştiremediğini gösterir
kalp atışlarını doktor gösterirken onun da uzun bi süre bakmasını sağlayacak şeyler söyle bence hangi insanın-koşullarda uygunsa- canından bi parça can oluştuğunu görünce içi bir hoş olmaz kiŞeniz
eşin yumuşacak zamanla yeterki sen üzülme bebişini de üzme:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…