Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

batusacım üzülme canım aslında seni çok iyi anlıyorum bende bir tuhaf olmuştum sevinememiştim bile ama ümitli ol asla yitirme ümidini asiyem inşallah hayırlı haberlerle gelirsin şekerim

bende yarın doktora gidiyorummm.......şükür bugüne kadar geldik.....ben daha kesesini bile görmüş değilim.....bu gece uyuyamam sanırım...beppe'm kuzucuğum orda ol emi.....

canımm benimmm orda olcak bebişinn merak etme annesi.. kız belkide iki tane görürmüşün kesekaydirigubbakcemile5

raziş batusa rumali hoş geldiniz kızlar sizede hayırlı cumalar rumeli ay çok sevindim adına canım bak aç karınla gime ben gitmiştim tahlil felan gerekir diye doktorum bebişi çok net görememişti ben sana aç gel demeden aç gelme dedi bişeyler atıştır öyle git hayırlı haberlerin bekliyorum canım batusa ne oldu tatlım varmı sende bi gelişme nasılsın

canım kayserideki dr um bhcg istedi yaptırdım sonuç 344.5 olmuş ama düşük dedi 2 gün sonra bidaha yaptır dedi dün burada bir dr gittim amerikan hastanesinden emekli bir dr gelmiş randevusu dolmuş ama beni aldılar beni okadar aydınlattıki sonuca baktı 200 yükselir dedi bana sonucun normal ayın 15. de idarra sıkışmış olarak gel dedi 4 boyutlu usg de görürüz dedi bazı gebeliklerde lekelenmeler olabilir dedi.ama düşeceksede düşer dedi progeston başladı sabah akşam moralinide yüksek tut dedi.kanamamın olduğu gün kü dr konuşmalarını anlattım alttan usg bile baksa hiç bir şey göremezdi dedi seni çok korkutmuş bidefa onu kafandan sileceksin olumlu olacaksın dedi.beni rahatlattı bayağı

bende yarın doktora gideceğim kızlar bakalım ne diyecekler

bende yarın doktora gideceğim kızlar bakalım ne diyecekler

inşallah iyi haberler alırsın benim bhcg sonucum iyi çıktı bebeiş duruyormuş dr seninki gibi progeston verdi sabah akşam yeni başladım ancak ayın 15 de 4 boyutlu usg de görünürmüş bakalım o zamana kadar kaybetmessem bebeğimi veyada kesesini mi görcem işte birşeyler.Ama inannırmısınız artık okadar yıprandım ki neye inannacağımı şaşırdım sevincim kursaağımda kal
HTML:
dı gibi bişey oldu hiç bu kadar elim kolumm bağlanmamıştı.
sadece dua ediyyorum.allah bebeklerimizi almasın ya :roflol::roflol:

kızlarr allah korusun bebeklerinizi sizlere bağışlasın kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhh..

raziş batusa rumali hoş geldiniz kızlar sizede hayırlı cumalar rumeli ay çok sevindim adına canım bak aç karınla gime ben gitmiştim tahlil felan gerekir diye doktorum bebişi çok net görememişti ben sana aç gel demeden aç gelme dedi bişeyler atıştır öyle git hayırlı haberlerin bekliyorum canım batusa ne oldu tatlım varmı sende bi gelişme nasılsın
hoşbulduk canım nasılsın gitmemişsin çanakkaleye gidecektin dimisositososito

canımm benimmm orda olcak bebişinn merak etme annesi.. kız belkide iki tane görürmüşün kesekaydirigubbakcemile5

kız merve bak durdun durdun bana söyledin iki tane görürsün diye...var bunda bir hikmet....hay karnın bebişle şenlensin inşallah.....canım benimkaydirigubbakcemile5
kızlarr allah korusun bebeklerinizi sizlere bağışlasın kucağınıza almayı nasip etsin inşallahhh..

aminnnn

kızlar ümitlerimizi asla kaybetmicez burası ümitlerin sitesi lütfen çok sağlıklı bebişleriniz sizede sımsıkı bağlılar farkında değilsiniz ama gidin doktora gösterecek bebişlerinz size ben eminim

canım kayserideki dr um bhcg istedi yaptırdım sonuç 344.5 olmuş ama düşük dedi 2 gün sonra bidaha yaptır dedi dün burada bir dr gittim amerikan hastanesinden emekli bir dr gelmiş randevusu dolmuş ama beni aldılar beni okadar aydınlattıki sonuca baktı 200 yükselir dedi bana sonucun normal ayın 15. de idarra sıkışmış olarak gel dedi 4 boyutlu usg de görürüz dedi bazı gebeliklerde lekelenmeler olabilir dedi.ama düşeceksede düşer dedi progeston başladı sabah akşam moralinide yüksek tut dedi.kanamamın olduğu gün kü dr konuşmalarını anlattım alttan usg bile baksa hiç bir şey göremezdi dedi seni çok korkutmuş bidefa onu kafandan sileceksin olumlu olacaksın dedi.beni rahatlattı bayağı

canım keseyi 1500 de bebeği 5000 de kalp atışını 15000 lerde görebiliyorlar diye okumuştum....ve daha yeni hakikaten yükselir endişe etme.....sen böyle endişe ettikçe hormonlarda öyle çalışıyor.....rabbim bize bağışlasın kuzularımızı

Mervecim dua ediyoruz bol bol canım badegülcüm Allah ım yardım edecek bize merak etme.
Bakalım doktoru bugün arayıp randevu alcam kadın manyak gelme bile deyebilir:))))

razişçim birazdan çıkıcam ütü yapıp yazıyorum eşimin arkadaşını bekliyoruz işten gelicek 11de çıkıcaz yola batusam canım düzelicek bak doktorun ne demiş sakın üzme kendini moral moral moral üzülmek yok olumlu düşünki olumlu olsun dimi ama

kız merve bak durdun durdun bana söyledin iki tane görürsün diye...var bunda bir hikmet....hay karnın bebişle şenlensin inşallah.....canım benimkaydirigubbakcemile5

Mervecim dua ediyoruz bol bol canım badegülcüm Allah ım yardım edecek bize merak etme.
Bakalım doktoru bugün arayıp randevu alcam kadın manyak gelme bile deyebilir:))))

aminnnnnnnnnnnnnnnn gülşenim ne bilim öyle birden geldi içime kız bide tutarmış:CüvCüv::CüvCüv:

bıktırdınmı asiye doktoru kaydirigubbakcemile gelme dicek:1shok:

kızlar ben kaçtım bugün pek uğrayamam sanırım müdürüm izne çıkcak buaralar ondan işleri halletmeye çalışıyoruz.. çok öpüyorumm...

kızlar sağolun ya evdeyim hala işlerim birikti bizimkiler ayın 16 gibi yurt dışına fuara gidecekler bütün işler bana kalıcak haftaya işe başlammam gerekiyor aslında masa başı işim internet ve bilgisayardan hallediyorum ama genede gitmem gerekiyor.

asiş Mervecim dua ediyoruz bol bol canım badegülcüm Allah ım yardım edecek bize merak etme.
Bakalım doktoru bugün arayıp randevu alcam kadın manyak gelme bile deyebilir:)))
canım dr güven duyman çok önemli.güvenmeyi dene yada imkanın varsa dr nu değiştir canım:teselli:

razişçim birazdan çıkıcam ütü yapıp yazıyorum eşimin arkadaşını bekliyoruz işten gelicek 11de çıkıcaz yola batusam canım düzelicek bak doktorun ne demiş sakın üzme kendini moral moral moral üzülmek yok olumlu düşünki olumlu olsun dimi ama

güle güle:a015: canım hayırlı yolculuklar dikket et kendine boş git dolu gel inşallah.:Saruboceq:

kızlar ben çıkıyorum öptüm hepinizi üzülmek ümitsiliğe düşmek yok pazartesi bol bol hamiş haberi almak ümidiyle hoşçakalın

Arayıp arayıp lekelenmeleri soruyorum ya o yüzden bıktı benden geçende anneme 23 ünde gelsin demiş arayıncada ben size 23 ü dedim derse diyorum. Belli olmaz valla

aminnnnnnnnnnnnnnnn gülşenim ne bilim öyle birden geldi içime kız bide tutarmış:CüvCüv::CüvCüv:

tutsun tutsun...ikiz bebişlerim olsunda çalışmamak için bahane olsunkaydirigubbakcemile

bıktırdınmı asiye doktoru kaydirigubbakcemile gelme dicek:1shok:

kızlar ben kaçtım bugün pek uğrayamam sanırım müdürüm izne çıkcak buaralar ondan işleri halletmeye çalışıyoruz.. çok öpüyorumm...

güle güle hayatım...................

kızlar günaydın hepinizi çok öpüyorum. dün akşam harika bir doğumgünü geçirdim çok eğlendik yedik içtik. bugün akşamda kuzenimin doğumgünü o da bugün evleniyo aynı zamanda koştur koştur bi haldeyim yani.

derya ben sana bişi söyliyimmi bence senin kocan seni seviyo çocuğunuzun olmasını da istiyo ama hayal kırıklıığı yaşamamak için sana belli etmiyo. bebiş gelince o da rahatlayacak bak görürsün. herşey güzel olacakkkkk

Şebnem senin az kaldı gününe belirti varmı hayatım...? Ben bu ay günleri boş geçireceğim sanırım bu akşam Trabzona gidiyoruz..:KK43:((( Yumurtlama günlerim yolda geçecek anlayacağın...

güle güle canım öncelikle bende belirti anlamında bişi yok regl belirtileri var ama bide kaç gündür aşırı yorgunum ama yoğun çalıştığım için yorgunum o yüzden kendimi dinlersem yorgunluğumu hissediyorum heh heh

herkese mutlu bir günm diliyorummm.
günü gelen hatta geçen yok muuu şööölee güzel haberler alalımm..
şebnemciim yeni yaşın kutlu olsun, sağlık huzur mutluluk getirsin sana.inşallah hamiş haberini alırsın en kısa zamanda.

canım saolasın dün yine dışarda içerde derken doğru dürüst ne okuyabildim ne cevaplayabildim. anca şimdi okuyorum. amin hepimiz hamiş olcez inşallah.

Arayıp arayıp lekelenmeleri soruyorum ya o yüzden bıktı benden geçende anneme 23 ünde gelsin demiş arayıncada ben size 23 ü dedim derse diyorum. Belli olmaz valla

kaydirigubbakcemile3 merak ediyoruz işte ne varki özelde mi gidiyorsun dr a eğer öyleyse daha fazla ilgilenmesi gerekir seninle.bazıları için inşan yaşamı çok basit işini yapıp parasına bakıyor kimiside can bu ne pahasına olsun elinden geleni yapıyor işte

uyumuşum be ya tel çaldı uyandım
ayy gene basladı bulantılar
kız inşallh kimsenin bebişinebişey olmazda sağlıcakla kucağına alır
bu arada esma nasip ayse nerde bunlar

X