Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

mrb kızlar..günaydın hepinize....

bugün adetimin 28.günü...adetim geçti sayılır çünkü ben 26-27 günde bir oluyom.ama hala beklemedeyim test yapmayacam.11 temmuzda adet oldum ama ben hep erken olurum işte.. pazartesiye kadar bekleyecem.hafta başında belirtiler vardı hafif hafif şimdi yok ama gazım çok var.kızlar bu adet belirtisimi hamilelik mi.

kızlar tek tek hepinizi saymayam şimdi öpüldünüz anam mucuksss mucuksssssŞenizŞeniz

Hepinize gunaydin kizlar, masallah yine ortam herzamanki gibi cok guzel. Allah bozmasin...Nasipcim benimkine tarih olarak 17 agustos eklermisin?

Kızlar hepinize günaydın..Esma cım bu çiçekler sana beni bir tek sen sormuşsuna.s. Diğerlerine yok:dilcikar: küstüm işte....
hihoyyyt Şebnem im çıtırım eşin ve çocuklarınla "bak çoğul kullandım" mutlu huzurlu sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim canım..Doğum günün kutlu olsunhihoyyytŞeniz
Bugün kimin günü kimler mutlu haber verecek?

slm herkese ben yeni katıldım aranıza bende bebek istiyorum umarım en kısaa zaman da bende hamiş olurum herkese slmlar
aramıza hoşgeldin
mrb kızlar..günaydın hepinize....

bugün adetimin 28.günü...adetim geçti sayılır çünkü ben 26-27 günde bir oluyom.ama hala beklemedeyim test yapmayacam.11 temmuzda adet oldum ama ben hep erken olurum işte.. pazartesiye kadar bekleyecem.hafta başında belirtiler vardı hafif hafif şimdi yok ama gazım çok var.kızlar bu adet belirtisimi hamilelik mi.
hadi hayırlısı hayatım dualarımız seninle
kızlar tek tek hepinizi saymayam şimdi öpüldünüz anam mucuksss mucuksssssŞenizŞeniz
günaydın şekerim erkencisin
Hepinize gunaydin kizlar, masallah yine ortam herzamanki gibi cok guzel. Allah bozmasin...Nasipcim benimkine tarih olarak 17 agustos eklermisin?

tamam canım

Kızlar hepinize günaydın..Esma cım bu çiçekler sana beni bir tek sen sormuşsuna.s. Diğerlerine yok:dilcikar: küstüm işte....
hihoyyyt Şebnem im çıtırım eşin ve çocuklarınla "bak çoğul kullandım" mutlu huzurlu sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim canım..Doğum günün kutlu olsunhihoyyytŞeniz

aşk olsun emel:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* nigarim.......................................... .... ..17 Ağustos (nigar)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* cancer............................................ .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* myhope............................................. .................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

canım çiçekler için teşekkür ederim sağolasın bebeişim

İYİ Kİ DOĞDUN ANNECİM SANA KOCAMAN HEDİYELERLE GELECEĞİM........
Geboorte.jpg

canımmmm saol ellerine sağlık teşekkür ederim a.s.

İYİ Kİ DOĞDUN ŞEBOCUM....ŞenizŞenizŞeniz

teşekkür ederim hayatımmm isim neydi tanışalım :teselli: :1hug:

slm herkese ben yeni katıldım aranıza bende bebek istiyorum umarım en kısaa zaman da bende hamiş olurum herkese slmlar

hoşgeldin ben şebnem

Kızlar hepinize günaydın..Esma cım bu çiçekler sana beni bir tek sen sormuşsuna.s. Diğerlerine yok:dilcikar: küstüm işte.... Şebnem im çıtırım eşin ve çocuklarınla "bak çoğul kullandım" mutlu huzurlu sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim canım..Doğum günün kutlu olsun

canım teşekkür ederim amin saol iyi dileklerin ve gelecekle ilgili falım için :1hug:

kızlar tek tek hepinizi saymayam şimdi öpüldünüz anam

hoşgeldin hayatımmmmmmmm

fatoş pardon ya ben başka bi nik gibi gördüm o yüzden tanışlalım dedim biz tanışıyoz zati öpüldün

Kızlar hepinize günaydın..Esma cım bu çiçekler sana beni bir tek sen sormuşsunDiğerlerine yok:dilcikar: küstüm işte....

Sen bizim "ÇOKEMELİMİZSİN".a.s.Bisim gibi hamişlere küsülür mü hiç?Bi daha olmasın ona göre hııııııııı:mymeka::mymeka::mymeka::eek:klava:

Fatoşcum bişey sorcam sende de lekelenme var mıydı sanki ben öle bişey hatırladım da eğer doğru hatırlıyorsam doktorun ne demişti

fatoş pardon ya ben başka bi nik gibi gördüm o yüzden tanışlalım dedim biz tanışıyoz zati öpüldün

Hamişliktendir balımmmmmmmmmmm:roflol::roflol: gerçi tanışmasakta öyle bir ortam var ki burda sanki yıllardır dostuzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Fatoşcum bişey sorcam sende de lekelenme var mıydı sanki ben öle bişey hatırladım da eğer doğru hatırlıyorsam doktorun ne demişti

Yok balım allaha şükür lekelenme olayım olmadı hiç.Ama kramplarım çok fazla sanki yumurtalıklarımın yerini tam olarak hissediyorum kramplar girdiğinde.Bu hafta doktora gidicem bakalım ne diyecek.Enteresan olan ben daha bebişimin kaç haftalık olduğunu bile bilmiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Yok balım allaha şükür lekelenme olayım olmadı hiç.Ama kramplarım çok fazla sanki yumurtalıklarımın yerini tam olarak hissediyorum kramplar girdiğinde.Bu hafta doktora gidicem bakalım ne diyecek.Enteresan olan ben daha bebişimin kaç haftalık olduğunu bile bilmiyorumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım genelde 2. veya 3. bakışlarında söylüyorlar canım banada sölemediler daha

Desene yanlış hatırlıyorum ya bi arkadaş girmişti de benim 1 ay lekelenmem oldu bişey olmadı demişti hatırlayamadım.

Neyse ben 30 temmuzda başka doktora gittim 7+1 veya 7+2 dedi bilmiyorum kendi doktoruma aksilik çıkmazsa bu ctesi gitcem bakalım o ne diycek

canım genelde 2. veya 3. bakışlarında söylüyorlar canım banada sölemediler daha

Gebelik hesaplayıcısına göre ben 4--5 haftalık hamişim.Ama geçen hafta dr. kan testimde 1,5-2 haftalık gibi demişti .Yani dr hesabına göre şu an 2-2,5 haftalık oluyorum.Büyük ihtimal kese görücez sadece galiba.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Desene yanlış hatırlıyorum ya bi arkadaş girmişti de benim 1 ay lekelenmem oldu bişey olmadı demişti hatırlayamadım.

Neyse ben 30 temmuzda başka doktora gittim 7+1 veya 7+2 dedi bilmiyorum kendi doktoruma aksilik çıkmazsa bu ctesi gitcem bakalım o ne diycek

Senin lekelenmenmi oldu?Bebiş iyi ce rahimde yer açıyor kendine anlaşılan.Epey kalacak orda desenekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X